Çift MSIS / MBA

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Çift İşletme Yüksek Lisans ve Bilgi Sistemleri Bilim Ustası, kurumsal yönetim en üst düzeylerine ulaşmak isteyen IS veya BT uzmanı için tasarlanmıştır. IS uzmanı için, MBA iş için gerekli temeli sağlar. MBA adayı için MSIS, Pazarlama'dan İnsan Kaynaklarına kadar, işin her yerine dokunan Bilgi Sistemlerini yönetmek için benzersiz bir donanıma sahiptir.

Müfredat

Coles College MBA-MSIS, 27 saat işletme yönetimi ve 24 saat bilgi sistemleri dersleri dahil olmak üzere 51 saatlik lisansüstü eğitimden oluşmaktadır. Öğrenciler hem MBA hem de MSIS programlarının yanı sıra bir seçmeli MBA dersi almak zorunludur.

MBA / MSIS Avantajı:

Coles College of Business, kariyerinizi ileriye götürürken daha büyük liderlik pozisyonlarına geçtiğinizde birçok avantaj sunar:

  • AACSB akredite - işletme kolejleri için uluslararası akreditasyon.
  • Stratejik teknoloji sorunlarına iş yönetimi yaklaşımı.
  • Sadece MSIS'inizden sadece birkaç sınıf daha fazla olan çift MBA-MSIS .
  • Bilgi Güvenliği ve Güvencesi Lisansüstü Sertifika mevcut, çoğu ders MSIS ve tüm sınıfları çevrimiçi sayılır.
  • Güneydoğu ABD'deki diğer kolejlere uygun alternatif

Kabul şartları

Uluslararası öğrenci kabul şartlarına buradan veya bilgi formu talebini doldurarak ve bireysel sorularınızı doğrudan kabul danışmanlarımıza sorarak ulaşabilirsiniz.

Faydalı Bağlantılar:

Uluslararası Öğrenciler ve Akademik Hizmetler

Lisansüstü kabul

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

A leader in innovative teaching and learning, Kennesaw State University is one of the 50 largest public institutions in the country. KSU offers more than 150 undergraduate, graduate and doctoral degre ... Devamını oku

A leader in innovative teaching and learning, Kennesaw State University is one of the 50 largest public institutions in the country. KSU offers more than 150 undergraduate, graduate and doctoral degrees to its more than 35,000 students. Daha Az
Kennesaw , Marietta + 1 Daha fazla Daha az