Üniversiteler

Farklı eğitim yerleri hakkında detaylı bilgi

Farklı ülkelerdeki eğitim olanakları için aşağıdaki linklere tıklayın. O ülke hakkındaki genel bilgileri, yüksek öğrenim sistemini, eğitim maliyetlerini, akademik yıl takvimini ve uluslararası öğrenciler için eğitim seçeneklerini sizin için listeledik. Aynı zamanda sağlık sigortası, öğrenci vizesi ve yaşam giderleri hakkında pratik bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dünyada İş Etütleri

İş Etütleri nelerdir?
İş Etütleri muhasebe, pazarlama, finans ve örgütsel çalışmaları veya yönetim kapsamlı bir karışımını sunuyor akademik disiplindir. İşletme veya MBA Yüksek Lisans, Business Studies disiplin içinde anahtar lisans programları. İş Çalışmaları Yüksek Lisans programları gibi İşçi İlişkileri, Pazarlama, Girişimcilik, İşletme Enformatiği, Uluslararası Ticaret, Stratejik Risk Yönetimi, Maliye ve daha fazlası gibi iş bir alt disiplin veya alana odaklanarak, genellikle daha fazla uzman. İş Etütleri lisans programları dünyada uluslararası öğrenciler için üniversite ve iş okulları sunulmaktadır.

Yurtdışında iş okuyan faydaları nelerdir?
Yurtdışında iş okuyan akademik deneyimi değerli bir çapraz ya da inter-kültürel bir bakış açısı getirebilir. Birçok öğrenci her yıl nedeniyle okulun uluslararası itibar ve yüksek rütbeli diğer ülkelerdeki iş okullarda uygulamak için seçin. Yurtdışında iş çalışmaya istekli öğrenciler sadece olanları yakın, dünyanın en iyi işletme okullarından her seçim yapabilirsiniz. İş öğrenciler yurtdışında da günümüzün küreselleşen pazarda başarı için çok önemlidir kültürlerarası iletişim becerilerini geliştirmek. Yurtdışında iş okuyan uluslararası öğrencilerin başka bir ülkede bir şirket için pratik iş deneyimi sürdürmeye fırsat var.

Yurtdışında bir Business programı ne okuyorsun?
İş programları yurt dışında alt-disiplin ve konu değişir ve hatta aynı alt disiplin içinde, farklı okullarda iki programlar nadiren aynıdır. Dünya çapında iş okuyan uluslararası öğrenciler genellikle Satış, Ekonomi, Lojistik, Sağlık Yönetimi, Girişimcilik ve Bankacılık gibi kendi programının içinde bir konsantrasyon, odaklanmak için seçebilirsiniz. Tabii yapısı, ödevler, değerlendirme, proje ve tez veya tez (varsa) da takip derecesine bağlıdır. Yurtdışında Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim, İş İdaresi, İş İdaresi, İşletme Doktora, İşletme doktora ve daha İcra Masters Ustalar.

Kariyer gelişimi ne tür Yurtdışında İş eğitim ile bekleyebilirsiniz?
İş Etütleri lisans programlarından mezun olanlar istatistiksel olarak mesleki alanda bir iş veya terfi için kabul olma şansı artmıştır. Özünde bir iş derecesi tarafından eklenen kariyer potansiyeli ötesinde, yurt dışında bir üniversitede kazanılan ek bir değeri taşır. Gelecek ve şimdiki işverenler yurtdışında iş okuyan küresel pazarın çeşitliliği ekledi poz ve uluslararası iş daha iyi anlaşılmasını sağladığını teşekkür ederiz.

Ne kadar yurtdışında iş çalışma maliyeti nedir?
Öğrenim ve yurt dışında iş çalışma ile ilgili ücretler bir iş okuldan diğerine büyük ölçüde değişebilir ve bir ülkeden diğerine. Mali yardım yurtdışında iş çalışmalarına devam etmek isteyen öğrenciler için özel veya kamu kuruluşlarından temin edilebilir. Ilgi her bireysel iş okulu eğitim maliyetleri ve mali yardım için fırsatları hakkında daha detaylı bilgi verebilir.

Neden kendi ülke dışında bir üniversitede bir iş derece almak?
Dünyanın en iyi işletme okulları tek bir yerde merkezi edilmez. Öğrenciler yurt dışında bir üniversitede işletme lisans alarak önemli ölçüde yarar. Ancak, bazı öğrenciler çalışma nedeniyle çalışmalar veya kişisel taahhütleri süresince kendi ülke dışına taşımak mümkün değildir. Online iş çalışmalar bu kişilerin ev çıkmadan seçtikleri üniversitede bir diploması için mükemmel bir fırsattır. Dersler günün veya gecenin herhangi bir zamanda tamamlanabilir gibi online çalışma, zamanlama esneklik sağlar. Bu tür yazılı ve teknik becerilerini geliştirmenin yanı sıra, kişinin profesör ile doğrudan iletişim online olarak çalışmaya eklenmiştir yararları da vardır.

Uluslararası öğrenciler için Seyahat ipuçları
Birçok üniversite ve iş okulları sadece uluslararası öğrencileri desteklemeye adanmış idari bölümler var. Onlar, dost uluslararası iş öğrencileri karşılamak için fırsatlar düzenlemek, akademik destek sağlamak, konut bulma konusunda yardım ve uzman yerel bilgi paylaşmak. Bu iş programı yurt dışında evde ne kadar okuyan herhangi bir potansiyel farklılıkları ile aşina olmak için başlamadan önce mümkün olduğunca çok araştırma yapmak önemlidir. En önemli şey, açık bir zihin tutmak ve yurtdışında iş okuyor kez-in-a-ömür boyu fırsat zevk etmektir.

Devamını oku Daha Az