European Institute of Applied Science and Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

European Institute of Applied Science and Management (EIASM) Çek Cumhuriyeti'nin en yeni ve en modern eğitim kurumları arasında yer alıyor. 2011'de kurulduğundan bu yana sürekli yeni öğrenci çekmek. Birinci sınıf bir eğitim kurumu olarak ününe sahiptir. Prag'ın merkezinde yer almaktadır.

• Öğrencilerimize üstün hizmet ve destek sunmak için sürekli olarak çabalayan yenilikçi bir kurum olarak.

• Tüm akademik sorular 48 saat içinde geri bildirim almalıdır. Her öğrencinin, herhangi bir konu ve sorguya (hem akademik hem de profesyonel) danışmak için bir eğitmeni vardır.

Sertifikalı Kurum Onaylı İngiltere ASIC akreditasyon ajansı (Uluslararası Okullar, Kolejler için Akreditasyon Hizmeti) tarafından akredite edilmiştir

• Executive MBA

• Turizm, Otelcilik ve Etkinlik Yönetimi MBA

• Gayrimenkul Geliştirme MBA

• Sağlıkta MBA

Uluslararası öğrencilerimizin mesleki gelişimine odaklanmaktayız ve bu da tüm kursların İngilizce dilinde sunulmasıyla sonuçlanmaktadır.

Araştırma 2013'ten beri CBU Araştırma Enstitüsü olarak adlandırılan şubemiz, şu anda Thomson Reuters - Web of Science Core veritabanı ve Proquest'te endekslenen yıllık uluslararası konferans düzenlemektedir. Öğretim üyeleri, Scopus ve Thomson Reuters dergilerinde birçok alanda ve uzmanlıkta (ekonomi, mühendislik, doğa bilimleri vb.) Dergiler yayınladılar. Konferans dahil, Google Scholar, DOAJ, EBSCO, CrossRef ve diğer veritabanlarında indekslenen toplam dört araştırma dergisini yayınlıyoruz. Açık erişimi destekliyoruz ve Açık Dergi Sistemini kullanıyoruz. Öğretim Görevlileri Öğretim elemanlarımızın büyük bir çoğunluğu, pratikte tutarlı, güncel ve güncel olduklarını ifade eden, kapsamlı mesleki ve / veya araştırma deneyimi olan uzmanlardır. Bu, özellikle profesyonel lisans programlarımızdaki öğrenciler için kritik öneme sahiptir (MBA ve DBA). E-Öğrenim Öğrenciler, çevrimiçi / yarı zamanlı / tam zamanlı derslerimizde kullandığımız son teknoloji ürünü bulut tabanlı e-öğrenme sistemi Matrix NEO ve Netventic LMS'ye erişebilir.

• Çok çeşitli dillerde sağlanmıştır. Mobil ve tablet cihazlarda mükemmel bir şekilde okur.

• Belgeleri okumak, video görüntülemek veya ses çalmak için kullanıcı dostu ortam.

• Diğer işlevler arasında, web konferansı, mesajlaşma, kaynak kütüphanesi, işbirliği araçları, sosyal ağ, Google Drive veya iCalender ile entegrasyon, kolay yönetim, vb.

Konumlar

Prag

European Institute of Applied Science and Management

Address
Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8
182 00 Prag, Prag, Çek Cumhuriyeti
Telefon
+420 608 118 311