European Institute of Applied Science and Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

European Institute of Applied Science and Management (eski Orta Bohemya Üniversitesi) Çek Cumhuriyeti'ndeki en yeni ve en modern özel eğitim kurumları arasında yer almaktadır. 2011 yılında kuruluşundan bu yana sürekli yeni öğrenci akını çekmek. Birinci sınıf bir eğitim kurumu olarak ününü kanıtlar.

· Öğrencilerimize üstün hizmet ve destek sunma konusunda sürekli gelişen yenilikçi bir enstitü olarak.

· Tüm akademik sorular 48 saat içinde geri bildirim almalıdır. Her öğrencinin herhangi bir konu ve soruya (hem akademik hem de profesyonel) danışmak için kişisel bir öğretmeni vardır.

Sertifikalı Kurum ve Çalışma Programları

Tanınmış İngiltere ASIC akreditasyon ajansı (Uluslararası Okullar, Kolejler ve Üniversiteler için Akreditasyon Servisi) tarafından akredite edilmiştir. ASIC akreditasyonu bir eğitim standardıdır:

· Birleşik Krallık Yüksek Akreditasyon Konseyi Ofsted tarafından onaylanmıştır.

· İngiliz Hükümeti Ana Ofisi tarafından tanındı

· BQF (İngiliz Kalite Vakfı) üyesi

· ENQA (Avrupa Kalite Güvence Ağı) üyesi

· NARIC (Ulusal Akademik Tanıma Bilgi Merkezleri) üyesi

· ASIC, “Birleşik Krallık ve Dünya Çapında Eğitim Kurumları İçin Akreditasyon” kapsamında yer alan bir sertifika olan ISO9001: 2015 gerekliliklerini değerlendirmiş ve karşılamıştır.

QISAN'ın (Yurtdışı Kalite Uluslararası Çalışma Ağı) bir üyesi olduk. Şu anda yeni lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunuyoruz.

Mezun Standartları

Tek sabitin sürekli değişim olduğu disiplinlerarası ve yenilikçi ortamdaki öğrenciler arasında eleştirel yaklaşımı ve analitik düşünceyi destekliyoruz. Bu nedenle hedefimiz, bilgileri hızlı bir şekilde toplayabilen ve analiz edebilen, kişisel ve işle ilgili yaşamdaki değişiklikleri başlatabilen, uygulayabilen ve yönetebilen küresel, kültürler arası karmaşık bakış açısına sahip mezunlara sahip olmaktır. Tipik mezunlar liderlik yeteneklerine sahip değerli bir takım oyuncusudur.

EIASM olarak, MBA derecenizi kariyer hedefleriniz ve hedeflerinizle tam olarak hizalamak için geniş bir uzmanlık yelpazesi sunuyoruz. Bu ayrıca konfor alanınızdan çıkmak ve kendinizi yeni alanlarda geliştirmek için büyük bir fırsat olabilir. Aşağıda, EIASM'de sunduğumuz uzmanlıkların listesini görebilirsiniz.

  • Yönetici MBA
  • Finans MBA
  • Sağlık Mba
  • Gayrimenkul Ve Geliştirme Mba
  • Turizm, Ağırlama ve Etkinlik Yönetimi Mba
  • Doğal Kaynak Yönetimi Mba

Uluslararası öğrencilerimizin mesleki gelişimine odaklanmaktayız ve bu da tüm kursların İngilizce dilinde sunulmasıyla sonuçlanmaktadır.

Araştırma 2013 yılından bu yana CBU Araştırma Enstitüsü olarak adlandırdığımız şubemiz şu anda Thomson Reuters - Web of Science Core veritabanı ve Proquest'te endeksli yıllık uluslararası konferans düzenlemektedir. Scopus ve Thomson Reuters dergilerinde birçok alanda ve uzmanlık alanında dergi (ekonomi, mühendislik, doğa bilimleri vb.) Olarak yayınlanan dergi yayıncıları bulunmaktadır.Konferans da dahil olmak üzere Google Akademik, DOAJ, EBSCO, CrossRef ve diğer veritabanlarında endekslenmiş toplam dört araştırma dergisi yayınlıyoruz. Açık erişimi destekliyor ve Açık Dergi Sistemini kullanıyoruz. Okutmanlar Okutmanlarımızın büyük çoğunluğu, pratikte kendini adamış, profesyonel ve / veya araştırma deneyimine sahip uzmanlardır ve bu da öğretimde sürekli olarak güncel ve güncel oldukları anlamına gelir. Bu özellikle profesyonel derece programlarımızdaki öğrenciler için (MBA ve DBA) kritik öneme sahiptir. E-Öğrenme Öğrenciler çevrimiçi / yarı zamanlı / tam zamanlı derslerimiz için kullandığımız son teknoloji bulut tabanlı e-öğrenme sistemi olan Matrix NEO ve Netventic LMS'ye erişebilir.

Geniş bir dilde sunulmaktadır. Mobil ve tablet cihazlarda mükemmel okuma.

• Belgeleri okumak, video görüntülemek veya ses çalmak için kullanıcı dostu ortam.

Diğer işlevler arasında web konferansı, mesajlaşma, kaynak kütüphanesi, işbirliği araçları, sosyal ağ, Google Drive veya iCalender ile entegrasyon, kolay yönetim vb.

Konumlar

Prag

European Institute of Applied Science and Management

Address
Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8
182 00 Prag, Prag, Çek Cumhuriyeti
Telefon
+420 608 118 311

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin