Resmi açıklamayı okuyun

Jan Amos Komensky Üniversitesi Prag şehir merkezine yakın Zizkov hareketli bölgesinde yer alan Prag güzel ve tarihi kenti yer alır. Öğrencilerimiz tarihi binaların duvarları içinde samimi ve dostça bir atmosfer bulacaksınız.

Biz doğal ve medya çalışmaları ve görsel-işitsel iletişim, turizm işletmeciliği, güvenlik çalışmaları, sigorta işletme çalışmaları, yönetsel psikoloji, hukuk girişimcilik yanı sıra Avrupa ekonomik ve kamu idaresi de dahil olmak üzere yetişkin eğitimi, özel eğitim, öğretmen eğitimi, sosyal ve medya iletişimi konusunda uzmanım prestijli, uluslararası akredite ve tanınmış MBA programına dahil çalışmalar.

2

Jan Amos Komensky Üniversitesi Prag giderek başarılı milli yükseköğretim sisteminin boşlukları doldurarak, kendi türünün en büyük Çek kurum ve ilk özel üniversitesi (Çek Yükseköğretim Yasası ile tanımlandığı gibi) yüksek öğrenim pazarında sağlam bir yer elde etmiştir Her iki denek açısından sunulan ve bölgesel kapsama.

Üniversitesi (başta Avrupa Ekonomik ve Kamu Yönetimi) İngilizce lisans kursları başta olmak üzere Çek dilinde tam akredite üniversite çalışmaların yanı sıra sertifikalı yaşam boyu öğrenme kursları sunmaktadır. Biz araştırma aktif olmuştur ve yenilikler, Avrupa Üniversiteler Birliği gibi çeşitli derneklerin üyesi olmanın yanı sıra, çeşitli ulusal ve uluslararası projelere katılan. Bizim araştırma faaliyetleri, özellikle, özel eğitim, yetişkin eğitimi, insan kaynaklarının geliştirilmesi, eğitim, ekonomi ve kamu yönetimi ve iletişim ve medya metodolojileri kapsamaktadır.

1

Komensky Akademisi, 1990 yılında yetişkin eğitimi yapan bir sivil toplum, değil kar amacı gütmeyen kuruluşun uzun soluklu geleneği bir devamı olarak 'Jan Amos Komensky Üniversitesi Prag'ın sistematik gelişme profesyonel işyerleri ile işbirliği dayanmaktadır Çek Cumhuriyeti ve yurtdışında. 2001 yılında kurulan, Jan Amos Komensky Üniversitesi Prag yaklaşık 5 000 öğrenci kapsayan şu anda, yaratıcı programlar sunar ve sürekli genişleyen öğrenci tabana sahiptir. Daha programlar şu anda bu nedenle düzenli olarak kontrol edin geliştirilmektedir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yarı zamanlı MBA

Jan Amos Komenský University Prague

MBA programı şu anda Çek yöneticileri ve uluslararası şirketler ve kurumlar için yeterlilik standart olarak kabul edilir. İnsan Kaynakları Yönetimi ve Avrupa Birliği daha ... [+]

MBA programı şu anda Çek yöneticileri ve uluslararası şirketler ve kurumlar için yeterlilik standart olarak kabul edilir. Daha hak kazanmak için mesleki tecrübeye sahip yöneticileri hedefleniyor İnsan Kaynakları Yönetimi ve Avrupa Birliği. Öğrencilerin kendi geliştirmek için hak edecek yönetme yapılarda üst kariyer Özellikle AB ülkelerinde çeşitli seviyelerde.

MBA programı, Avrupa, kurumsal, ekonomik ve yasal çerçeveler içinde insan kaynakları yönetimi üst uzman olmak mezunları.

yöneticiler elde MBA programı çalışma ile bilgi ve beceri kapsamlı bir sistem özellikle eğitim ve insan sermayesi yönetimi, kamu yönetimi de dahil olmak üzere, işletme ve yönetiminde başarılı bir kariyer inşa etmek için gerekli.... [-]

Çek Cumhuriyeti Prag
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 dönem
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Jan Amos Komensky University