Resmi açıklamayı okuyun

Wuhan şehrinde bulunan Hubei eyaletinin başkenti ve Çin'de ulaşım önemli bir merkez, Orta Çin Normal Üniversitesi Eğitim Çin Bakanlığı idaresinde doğrudan kilit kapsamlı bir üniversitedir. 2.000'in üzerinde Mu (330 dönüm) pitoresk kampüs Güney Gölü kıyısında, Guizi Tepesi'nde yer almaktadır. 211 Milli Eğitim Öncelik Projesi listesinde üniversitelerinden biri olarak, Orta Çin Normal Üniversitesi yüksek ülke için parlak yeteneklerini yetiştirilmesi için önemli bir üs, hem de yüksek öğrenim kurumlarında mükemmel öğretmenler için üstün bir eğitim merkezi ve yüksek olarak kabul edilmektedir okullar.

Üniversitemiz, doktora ve yüksek lisans düzeyinde eğitim için değerlendirmek ve profesör, doçent ve aynı zamanda doktora danışmanı başlıklarını görüşmek hakkına sahip Çin'de ilk yüksek kurumlar arasında olduğunu ve zaten bir lisans lisansüstü programlara tam ve optimize edilmiş gelişmiş eğitim sistemini kurmuştur post-doktora programlarına doktora gelen ve yetişkin eğitim programlarına tam zaman.

Bizim araştırma gücü yılına sürekli bir artış yılda tanık olmaktadır. CCNU ulusal sosyal bilim araştırma çalışmaları üç yıl üst üste en iyi 10 yer alıyor ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sosyal bilim araştırma çalışmaları dört yıl üst üste 6 üst sırada yer alıyor. Çin Eğitim Bakanlığı tarafından Doğa Bilimleri Ödülü iki yumruk ödül ve Hubei İl Doğal Bilim Ödülü altı birincilik ödülü olmak üzere ödül kazandı Dördüncü Sosyal Bilimler Tanınmış Bilimsel No.8 Ödülü, araştırma sonuçlarının bir dizi Sonuç Sıralaması.

Biz birçok önemli üniversiteler ve araştırma enstitüleri ile yakın ilişkiler kurduk ve okul-to-okul alışverişi ve ABD, Kanada, Almanya, Japonya, Rusya, Fransa, Yeni olarak 70 ülkeden gelen 100'den fazla üniversite ile kapsamlı akademik işbirliği yaptık Zelanda, Avustralya, Güney Kore ve Vietnam. Yabancı uzmanlar ve öğretmenler düzenli olarak üniversitede ders vermeye davet ediyoruz. Son yıllarda, üniversite öğretmenleri sürekli fazla çalışma için yurtdışına gönderilen, kendi eğitim ve araştırma alanında omurgası haline geri döndü kime çoğunluğu; Bunların iyi bir sayı uluslararası akademik kürsü üzerinde aktif olan Çin ve dünyadaki diğer uluslar arasında bilim, teknoloji, kültür ve eğitim alışverişi için takdire şayan katkılarda bulunmuşlardır.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Çince

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Central China Normal University

Bu madalya için resmi kayıt süresi 2012'dir. 11'i doktora derecesine sahip, genç ve yaşlıların bir araya geldiği bir öğretim ve araştırma fakültesi takımı oluştur ... [+]

Lisansüstü eğitim programı

Profesyonel: İşletme

Okul sistemi: 2 yıl

I. Kolej Giriş

Kolej Giriş Kolej şu anda 7 lisans bölümü (Ekonomi, Uluslararası Ekonomi ve Ticaret, İşletme, İnsan Kaynakları Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi, Finansal Muhasebe Eğitimi ve Finansal Mühendislik) ve Matematik-Ekonomi Çapraz Kültür Kursu ve Hukuk da dahil olmak üzere 6 bölümden oluşmaktadır. Çapraz müfredat ekonomi dersleri ve beş araştırma merkezi. Kolej, ekonomi istatistiklerinde yüksek lisans, teorik iktisat ve uygulamalı ekonomi alanında yüksek lisans, yüksek lisans programı, 19 ikinci derece yüksek lisans programları ve MBA, MAE ve MF profesyonel yüksek lisans programları bulunmaktadır. Uygulamalı ekonomi il önemli bir disiplin, Hubei Gayrimenkul Geliştirme Araştırma Merkezi il düzeyinde önemli beşeri ve sosyal bilimler araştırma üssü ve gayrimenkul yönetimi il marka özelliğidir. Şu anda, üniversitede 83 hizmet-içi eğitim personeli ve 71 tam zamanlı öğretmen bulunmaktadır.Teknoloji alan doktorlar, hastanedeki toplam öğretmen sayısının% 80'inden fazlasını oluşturmaktadır. Kolejde 18 profesör, 30 doçent, 23 öğretim görevlisi, 47 öğretim görevlisi, 7 doktora öğretmeni, Devlet Konseyinden 2 özel hibeler ve Eğitim Bakanlığı'nın 3 yeni yetenek destek programı bulunmaktadır Chutian Scholars Semineri Profesör 1 kişi. Son yıllarda, öğretmenlerimiz 2 ulusal sosyal bilimler projesi dahil olmak üzere yaklaşık 50 ulusal düzeyde bilimsel araştırma projesine başkanlık etmiş ve Çin Sosyal Bilimi, Ekonomik Araştırma ve Yönetim Dünyası gibi yetkili akademik dergilerde 10'dan fazla makale yayınlamıştır. CSSCI gazetesi yaklaşık 500, il ve bakanlık düzeyinde üstün sosyal bilimler başarısı ödülünü 10'dan fazla, 3 il ve bakanlık düzeyinde birincilik ödülünü kazandı. Kolej'in uluslararasılaşma düzeyini ve personel eğitiminin kalitesini arttırmak için üniversite, Birleşik Krallık, İngiltere, Kanada, Avustralya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Tayvan, Hong... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Wuhan
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
华中师范大学
Address
NO.152 Luoyu Road
430079 Wuhan, Hubei, Çin Halk Cumhuriyeti
web sitesi