Resmi açıklamayı okuyun

1906 yılında Nanjing'de Qing Hanedanlığı, Denizaşırı Çinliler için devlet tarafından işletilen ilk devlet okulu olan Jinan Okulu'nu kurdu. Amacı, eğitim yaymak ve Denizaşırı Çinlilerle ilişkiler kurmaktı. Jinan School, şimdi Guangzhou'da bulunan Jinan Üniversitesi'nin selefi idi.

Yurtdışı Çince için en iyi yüksek eğitim kurumu olarak bilinen Jinan, Çin kültürünün dünyaya yayılmasını teşvik eder. Bu düşünce, okulun kurucularının Çin kültürünü teşvik etme ve tüm dünyadaki vatandaşlarla bağlantı kurma görevlerini ifade eder.

"Jinan Üniversitesi erken bir aşamada iş disiplini kurdu." 1918'de Jinan'ın bir bilge olanı Bay Huang Yanpei, "özünde, mevcut ticari ve endüstriyel yarışmalar bilgi yarışmaları" nı keskin bir şekilde gerçekleştirdi ve daha sonra işyerinin kurulmasını teşvik etti Jinan Üniversitesi'nde disiplin. Daha sonra Jinan Üniversitesi'nin işletme eğitimi alevi geçerek gelişerek sonsuz bir gelişme gösterdi ve yaklaşık yüz yılın sosyal değişiklikleri, gayreti ve gelişimini yaşadı.

58208_JinanUniversity.jpg

Giriş

58484_1.png

1918'de erkenden Jinan Üniversitesi işletme okulunu kurdu. Önsözleri ve meslektaşları, on yıllar boyunca sürekli çaba sarf ediyor ve mevcut İşletme Okulu'nun geliştirilmesi için sağlam bir temel oluşturdu.

Günümüzde, okul, ekonomi, hukuk, bilim, mühendislik, tıp ve yönetim gibi öğrenme dallarının çapraz gübrelemesinden yararlanmaktadır. İşletme, Yönetim ve Mühendislik, Uygulamalı Ekonomi ve Uygulamalı Psikoloji olmak üzere 4 birinci sınıf disiplini kapsar. İki ilk rütbeli, altı ikinci sınıf ve ikinci doktora sonrası iş istasyonlarında doktora derecesine sahiptir. Okulun kapsamlı gücü, EMBA, MBA, MPAcc, MPA ve Mühendislik Üstadı gibi konuların geliştirilmesi için iyi bir platform sağlamıştır. Bu arada, Okulun topluma ve piyasaya olan yakın bağını da getirdi. yaşam gücü ve canlılığı ile disiplinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Ayrıca, Yönetim Okulu, yurtdışında tanınmış üniversiteler ve enstitülerle yapılan akademik değişimlere büyük önem vermektedir. Örneğin, Okul ve Stanford Üniversitesi ve Pennsylvania Üniversitesi arasında ABD'de anlaşmalar imzalanmıştır.

Son yıllarda Çin'deki yönetim okulları arasında uluslararasılaşma eğilimi yaşandı. Sözde "içselleştirme", yönetim bilimi dünyanın dört bir yanındaki uygarlıkların meyvelerinden öğrenecek ve işletme yönetimi ve kamu idaresi kültürlerinin inşasında yer alması anlamına geliyor. Uluslararasılaşmanın temeli evcilleştirmedir. Yani, Yönetim Okulu'nun birincil görevi, ülkenin ekonomik ve sosyal kalkınmasına hizmet edebilecek yöneticileri yetiştirmenin yanı sıra, iç ihtiyaçlara yönelik en iyi yönetim uygulamalarını çizmek ve bunları yansıtmak olacaktır.

Jinan Üniversitesi Yönetim Okulu "sadakat, dürüstlük, azim ve saygı" geleneğini devralır ve "yurtdışı Çinli ünlü okul okulu" stratejisini uygular. Yönetim bilimleri, özellikle de şube yönetiminin güçlü desteği ile Okul, kendisini zamanlara adapte ederek ve kendini sürekli yenileyerek Çin'deki birinci sınıf yönetim okuluna ve olağanüstü Çin yönetim yetenekleri beşiği haline getirmeye çabalıyor. eğitim sisteminin, formların ve içeriğin geliştirilmesi. Böyle bir şekilde Management School'u uluslararası iş eğitim çevrelerinde dünyaca ünlü bir Çin eğitim markası haline getirebilir.

58482_2.png

58481_4.png

58483_3.png

Program dili:
  • Ingilizce
  • Çince

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Jinan University - School of Management

SiMBA, Çin yönetimi ile ilgilenen ve Çin'de bir kariyer keşfetmek isteyen yabancı öğrenciler için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir MBA programıdır. Benzersiz müfreda ... [+]

Çin, hem eski bir ülke hem de yükselen bir güç, bu gerçeğe dikkat etmeliyiz: dünya uygarlığının tüm meyvelerini açık bir zihinle tanıtıp edinirken, Çin de dünyaya katkıda bulunmak amacıyla dünyaya kültürü ihraç ediyor gelişme. Elbette bu süreç, Çinli tüccarların küresel olarak yarattığı kültürü de içeriyor ve hem proaktif, hem de kendinden motive edilmiş bir uluslararasılaşma.

Jinan Üniversitesi (JNU), 100 yılı aşkın bir geçmişi ile Çin kültür eğitimini kendi disiplinlerinde sunuyor ve Çinli işletme yöneticilerinin eğitimini vurguluyor. Jinan Üniversitesi halihazırda iki MBA programına sahiptir: bir tanesi yarı zamanlı bir MBA programı olan Çin'de öğretilen, diğeri ise dünya çapında başvuranlar için tam zamanlı bir uluslararası program olan Çin-uluslararası MBA (SiMBA) programıdır.... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Guangzhou
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku