Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Manchester Üniversitesi, mirası arasında 25 Nobel Ödülü sahibi olmak üzere gurur verici bir tarihe sahip olan İngiltere'nin orijinal 'kır çatılı' üniversitelerinden biridir. Dünyanın en büyük zorluklarına yenilikçi çözümler bulmak için bilgiyi besleyen ve en parlak zihinleri birbirine bağlayan bir yer olmuştur. Kararlılıkla İngiltere'nin en büyük kampüs merkezli University, Manchester, en yüksek akademik titizlikle uzman ve disiplinlerarası dersler sunmaktadır.

University of Manchester China Center, asıl olarak İttifak Manchester Business Schools'tan Çin'e harmanlanmış öğrenim kursları getirmekten sorumlu olarak 2008 yılında kurulmuştur. 25 Eylül 2016'da Üniversite Manchester Çin Merkezi olarak Üniversite Prof. Dame Nancy Rothwell'in Başkan Vekili ve Başbakan Yardımcısı tarafından resmen açıldı. Dersler, Şanghay Tongji Üniversitesi ve Şanghay Jiaotong Üniversitesi ile Yarı Zamanlı MBA Programları ve ortak programlar içerir. Üçlü uluslararası akreditasyon (AACSB, AMBA ve EQUIS) alan MBA programı, Çin'de birinci sınıf iş eğitiminin en iyi sağlayıcısı olmamızı sağlıyor.

Kaliteli taşınabilir programlarımızdan bazıları

- Manchester Global MBA

Dünyaca ünlü Manchester Metodunu Çin'e getirmekten gurur duyuyoruz. Yönetim çalışmaları alanında en etkili, anahtar pedagojiler olarak kabul edilir. Pratik tabanlı öğrenme yaklaşımı, diğerlerinden farklı olarak, işinizde uygulayabileceğiniz becerileri oluşturmak için üstlenilen her projede gerçek dünya iş zorluklarını çoğaltır.

  • Yarı zamanlı / MBA programlarını harmanlayan tamamen esnek ve taşınabilir;
  • Şangay, ABD, BAE, İngiltere, Singapur ve Hong Kong'da yoğun yüz yüze atölye çalışmaları;
  • Manchester'daki ana kampüsten içeri giren aynı fakülte tarafından öğretilen öğrenciler;
  • Kazanılan derece Manchester Üniversitesi'nden tam zamanlı öğrencilerimiz ile aynı;
  • MBA mezuniyetinden üç yıl sonra maaşlarında ortalama% 114 artış sağlıyor;
  • Dünya çapında 130 ülkede 25.000'i aşkın mezunuyla temas portföyünüzü oluşturun;
  • Başarılı olmak konusunda iddialıysanız, çabalarımıza, bilgilerimize ve kaynaklarımıza size dünya çapında bir ticaret eğitimi vereceklerini beyan ederken yatırımınıza saygı göstereceğiz.
http://www.uom.ac.cn/
http://www.uom.ac.cn/contact/us
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Global MBA

The University of Manchester, China Centre

Bu yarı zamanlı MBA, ABD merkezli Kelley School of Business, çevrimiçi MBA'ların tesliminde bir dünya lideri ve Alliance Manchester Business School'un (dünyanın dört bir ... [+]

Kelley-Manchester Küresel MBA

İki elit işletme okuluyla çalışma

Bu yarı zamanlı MBA, ABD merkezli Kelley School of Business, çevrimiçi MBA'ların tesliminde bir dünya lideri ve Alliance Manchester Business School'un (dünyanın dört bir yanındaki altı merkezin bulunduğu en iyi 30 işletme okulu) ürünüdür. Birlikte, okullar, iş ve yönetim eğitiminde yenilik yaklaşık 150 yıllık bir kombine mirası sunuyoruz.

Kelley-Manchester Global MBA , dünyanın en iyi çevrimiçi MBA eğitimini, 8 global konumdan bir seçimle yüz yüze öğrenme ile birleştiriyor.

Bu esnek MBA, çevrimiçi öğrenmeye ek olarak, üç atölye konutuna yayılmış 18 günlük eğitim (artı Washington DC'de isteğe bağlı beş günlük atölye) içermektedir.... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai China Online
Bilgi iste
Ingilizce,Çince
Yarı zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
The University of Manchester, China Centre

İlk günden itibaren, öne çıkmanıza yardımcı olmak için hemen uygulayabileceğiniz bilgi ve becerileri öğreneceksiniz. Temel işletme ve yönetim derslerini inceleyeceksiniz, ... [+]

Maaşınızı arttırmaya, rolünüzü, sektörünüzü veya yerinizi değiştirecek bir yönetici misiniz? Bu hands-on, esnek MBA ile kariyerinizi değiştirin.

İlk günden itibaren, öne çıkmanıza yardımcı olmak için hemen uygulayabileceğiniz bilgi ve becerileri öğreneceksiniz. Temel işletme ve yönetim derslerini inceleyeceksiniz, uzman seçmen seçeceksiniz ve iki pratik iş projesine başlayacaksınız. Her şey, çoğu tam zamanlı MBA ve aynı nitelikte yüz yüze öğretime kadar ekler - yalnızca yılda üç kereye kadar kampüste eğitim görürken.

Küresel deneyim

En iyi organizasyonlar yerel yöneticilere global düzeyde bilgi ister. Çok kültürlü bir ortamda gelişmeniz ve sınırların ötesinde yönetmeniz gerekir. Manchester Global Part-time MBA, öğrenmenizi ve kendi gelişiminizi arttırmak için özellikle uluslararası bir çalışma deneyimi sunuyor. Her ders, çeşitli mesleki geçmişlerden gelen yüksek başarıyla gelen yöneticilerin yanısıra, yoğun bir üç günlük atölye çalışmasını da içerir.... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai China Online
Bilgi iste
Ingilizce,Çince
Yarı zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku