The University of Manchester, China Centre

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Manchester Üniversitesi, mirası arasında 25 Nobel Ödülü sahibi olmak üzere gurur verici bir tarihe sahip olan İngiltere'nin orijinal 'kır çatılı' üniversitelerinden biridir. Dünyanın en büyük zorluklarına yenilikçi çözümler bulmak için bilgiyi besleyen ve en parlak zihinleri birbirine bağlayan bir yer olmuştur. Kararlılıkla İngiltere'nin en büyük kampüs merkezli University, Manchester, en yüksek akademik titizlikle uzman ve disiplinlerarası dersler sunmaktadır.

University of Manchester China Center, asıl olarak İttifak Manchester Business Schools'tan Çin'e harmanlanmış öğrenim kursları getirmekten sorumlu olarak 2008 yılında kurulmuştur. 25 Eylül 2016'da Üniversite Manchester Çin Merkezi olarak Üniversite Prof. Dame Nancy Rothwell'in Başkan Vekili ve Başbakan Yardımcısı tarafından resmen açıldı. Dersler, Şanghay Tongji Üniversitesi ve Şanghay Jiaotong Üniversitesi ile Yarı Zamanlı MBA Programları ve ortak programlar içerir. Üçlü uluslararası akreditasyon (AACSB, AMBA ve EQUIS) alan MBA programı, Çin'de birinci sınıf iş eğitiminin en iyi sağlayıcısı olmamızı sağlıyor.

Kaliteli taşınabilir programlarımızdan bazıları

- Manchester Global MBA

Dünyaca ünlü Manchester Metodunu Çin'e getirmekten gurur duyuyoruz. Yönetim çalışmaları alanında en etkili, anahtar pedagojiler olarak kabul edilir. Pratik tabanlı öğrenme yaklaşımı, diğerlerinden farklı olarak, işinizde uygulayabileceğiniz becerileri oluşturmak için üstlenilen her projede gerçek dünya iş zorluklarını çoğaltır.

  • Yarı zamanlı / MBA programlarını harmanlayan tamamen esnek ve taşınabilir;
  • Şangay, ABD, BAE, İngiltere, Singapur ve Hong Kong'da yoğun yüz yüze atölye çalışmaları;
  • Manchester'daki ana kampüsten içeri giren aynı fakülte tarafından öğretilen öğrenciler;
  • Kazanılan derece Manchester Üniversitesi'nden tam zamanlı öğrencilerimiz ile aynı;
  • MBA mezuniyetinden üç yıl sonra maaşlarında ortalama% 114 artış sağlıyor;
  • Dünya çapında 130 ülkede 25.000'i aşkın mezunuyla temas portföyünüzü oluşturun;
  • Başarılı olmak konusunda iddialıysanız, çabalarımıza, bilgilerimize ve kaynaklarımıza size dünya çapında bir ticaret eğitimi vereceklerini beyan ederken yatırımınıza saygı göstereceğiz.
http://www.uom.ac.cn/
http://www.uom.ac.cn/contact/us

Konumlar

Şanghay

The University of Manchester

Address
Manchester Business School China International Centre Suite 604,6F, West Office Tower, Shanghai Centre 1376 Nanjing West Road
200040 Şanghay, Şanghay, Çin Halk Cumhuriyeti
Telefon
+44 161 306 6000

Çin Çevrimiçi

Address
Çin Çevrimiçi, Çin Halk Cumhuriyeti
Telefon
undefined

Akreditasyonlar