Resmi açıklamayı okuyun

Şangay Global Executive MBA (Gemba) gerçekten küresel bir eğitim deneyimi en iyi yakalayan, İşletme University of Southern California Marshall Okulu ve İktisadi ve İdari Şangay Jiao Tong Üniversitesi Antai College arasında güçlü bir ortaklığı temsil etmektedir.

Gemba öğrencilerin paha biçilmez deneyimleri muhteşem öğretim üyeleri öğrenmek ve paylaşmak için dünya çapında bir araya geliyor. program, iş profesyonelleri geniş bir kesitini çekiyor: Onlar, çok uluslu özel ve kamu şirketleri, girişimciler ve aile işletmelerinin liderlerinin üst düzey yöneticiler vardır.

Bir Gemba derece faydaları açık şunlardır: dünya çapında USC Truva Aile içinde mükemmel fakülte, olağanüstü bir küresel ağ ve yaşam boyu dostluklar tarafından öğretilen ilgili sınıflar.

Gemba ORTAKLIĞI

Güney Kaliforniya Üniversitesi

USC (University of Southern California) bir özel değil, kar amacı gütmeyen, mezhebe bağlı olmayan, araştırma üniversitesi, Los Angeles, Kaliforniya'da ana kampüsünde 1880 yılında kurdu. Kaliforniya'nın en eski özel araştırma üniversitesi olarak, USC tarihsel bölgenin iş dünyası liderleri ve profesyonellerin çok sayıda eğitimli etti. Son yıllarda, üniversite de Asya ve Pasifik genelinde araştırma ve kültür kurumları ile ilişkiler kurmak için Los Angeles yerini kaldıraçlı etti. Küresel kent olarak Los Angeles durumunu yansıtan, USC Birleşik Devletleri herhangi bir üniversitenin uluslararası öğrenci büyük numarası vardır. 2011 yılında, USC milletin Top 10 Rüya Kolejleri arasında seçildi.

Shanghai Jiao Tong Üniversitesi

Shanghai Jiao Tong Üniversitesi (SJTU) yaygın Çin'in ilk beş üniversiteden biri olarak kabul edilmektedir. SJTU'ye ShengXuanhuai tarafından 1896 yılında kurulan ve bu nedenle Çin'in en eski üniversitelerinden biridir. SJTU'ye olağanüstü bireylerin çok sayıda beslenen ve özellikle bilim ve teknoloji geliştirme, milletin refah önemli katkılarda bulunmuştur. Çin'in Bilimler Akademisi ve Mühendislik Akademisi 200 akademisyen SJTU olan mezunlar daha ünlü mezunlar eski Genel Komünist Parti JiangZemin Sekreteri, ÇHC'nin roket programının Qian Xuesen kurucusu ve others.More yüzlerce içerir.

Marshall School of Business

İşletme USC Marshall School yarının küresel liderler yetiştirmek kararlıdır özel bir araştırma ve akademik kurumdur. muhasebe, finans, girişimcilik ve uluslararası iş çalışmaları için ülkenin en iyi okul 's biri olarak sırada Marshall, aynı zamanda USC akademik sistemin zengin tarihi ve canlı bir topluluk paylaşıyor.

Ekonomi ve Yönetim Antai College

Bizim ana kurum, SJTU olduğu gibi, Ekonomi ve Yönetim Antai Koleji (ACEM) yaygın Çin'de bir üst-beş iş okulu olarak kabul edilmektedir. Yaklaşık 6.000 toplam öğrenci beden ve 200 fakülte ile, ACEM Çin'de ve Asya'da ileri iş eğitim liderliğini sürdürüyor. ACEM üçlü akredite olmak için Çin'de sadece iş okuludur: AACSB, Equis ve AMBA ve sayılı olarak Financial Times tarafından sıralanır olmuştur tarafından uluslararası ilgili araştırma Çin'de 2.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

Gerçek dünya iş zorluklar ve fırsatlar bir şirketin organizasyon şeması herhangi bir bölümünde (örneğin finans, pazarlama ya da, ya da tedarik zinciri gibi) sınırlı değil ... [+]

Küresel Lider olma

Sen giderek başarılı ve küresel ilgili C-suite lideri olmayı amaçlamaktadır. Ama engellerle karşılaşmaktadırlar. Anahtar promosyonlar ve iş teklifleri alıyor olabilir. Ya da beceri seti artık büyüyen liderlik sorunlarla başa çıkabilmek için yeterli olabilir. Yoksa sen kazanma yeteneğine sahip olduğunu biliyorum tazminat artışları almıyorsunuz.

olmak aramak dünya lideri olmak için gerekenler:

Güçlü liderlik ve iletişim becerileri, bir küresel güçlü bir lider olduğunu doğrulayan başkalarını etkilemek ve çeşitli küresel bir ortamda sonuçları sürücü, ortaklıklar kurmak C-suite düzeyinde güven; Üst seviye küresel kimlik, iş liderleri yol yeteneğinizi daha güvende hissediyorum olarak işe alma ve terfi için ararlar bu yüzden; Gerçekten global ağı, kariyer ve iş fırsatları sizin yelpazesini yanı sıra global iş ortamında anlayış genişleyen, bu nedenle etkili bir dünyada yol açabilir. Kariyer Olanakları Yeni Bir Evreni Açılış ... [-]
Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
20 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku