Talal Abu-Ghazaleh Graduate School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Business (TAG-SB) Talal Abu-Ghazaleh Enstitüsü kamu ve özel sektör arasında bir ortaklık temsil Arap dünyasında türünün ilk okuludur. En yüksek uluslararası standartlarda eğitim olanakları sağlamak için kurulmuştur. akademik mükemmellik ve bölgenin gelişimine öğrencilerimizin bağlılığımız, Okul misyonu yansıtılır: Biz Arap bölgenin ekonomik geleceğini sürücü geleceğin yöneticilerini yetiştirmeyi:

  1. Bizim temel değerleri ve eğitim stratejilerinin bir disiplinli bir kombinasyonunu uygulamak.
  2. seçkin akademisyen ve yetenekli öğrencileri bir araya getiren.

Biz uluslararası eğitim standartları ve dijital teknolojideki gelişmeler yararlanmak için mükemmellik, yüksek etik ve ahlaki değerlere, akademik ve uygulamalı iş araştırma ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz. Biz bölgesel ve dünya çapında önde gelen bir işletme okulu kalmaya çalışıyoruz.

TAG-SB Alman-Ürdün Üniversitesi (GJU), Alman ve Ürdün hükümetleri işbirliği ile 2004 yılında oluşturulan bir devlet üniversitesi fakülteleri biri olarak 2006 yılında açıldı. Bu eşsiz ortaklık GJU akademik dünyasına Talal Abu-Ghazaleh Organizasyonu (TAG-Org) iş uzmanlık getiriyor.

Mükemmellik kolayca elde edilmez. TAG-SB TAG-Org, dünya çapında 85 ofis ve 150 temsilciliği ile Arap dünyasındaki profesyonel hizmetler büyük firmanın mali destek ve kaynaklara sahip olduğu için şanslıdır. TAG-Org, onun Başkanı Dr. sözleriyle Talal Abu-Ghazaleh, TAG-SB yapmaya kararlıdır "Arap dünyasının Harvard." TAG-SB de program ve ders akılda küresel ekonomiye akademi en saygın ve tanınmış isimlerinden bazıları tarafından geliştirilmiştir en yüksek uluslararası standartlara uygun. MBA programı, pratik gerçek dünya uygulamaları ile ve eğitime vaka çalışması yaklaşımı yoluyla bilginin ilerlemesi desteklemek için tasarlanmıştır. Bu kendi başına bir ligde TAG-SB yerleştirir. MBA programı Uluslararası İş İdaresi Akreditasyon Vakfı (FIBAA) tarafından akredite edilmiştir. Akreditasyon prosedürü doğrulandı ve program Avrupa MBA Rehberinde belirtilen tüm kalite unsurlar içerdiğini onaylamıştır. TAG-SB MBA programı birkaç yıl önce sadece tanıtılan rağmen bu prestijli akreditasyon ulaşmak için Arap dünyasında ilk.

TAG-SB amacı belli uzmanlık alanlarında liderlik pozisyonlarına öğrencileri hazırlamaktır. Biz sürekli mezunları sürekli değişen küresel ekonominin taleplerini karşılamak yardımcı olan yeni programların geliştirilmesi için varız.

Konumlar

Amman

Address
Talal Abu Ghazaleh Graduate School of Business TAGSB, Mecca Al Mukarramah St 104, Amman 11192, Jordan
Amman, Amman Valiliği, Ürdün