Eaton Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

2013 yılında kurulan Eaton Business School Limited (EBS) (kayıt numarası 08671317) İngiltere ve Galler yasalarına göre kurulmuştur. Eaton Business School , Bağımsız İleri ve Yüksek Öğrenim için İngiliz Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir. Eaton Business School , onaylanmış bir RQF yeterliliğinin 4. seviyesinden 7. seviyesine kadar ödül alan ATHE'nin onaylanmış bir İş Ortağı merkezidir.

EBS, Guglielmo Marconi Üniversitesi (GMU) ile ortaklığında, Sağlık Yönetimi, Tedarik Zinciri konusunda uzmanlaşmış konsantrasyonlarda Uluslararası MBA ve Executive MBA sunmaktadır

Eaton Business School , esnek çalışma modelleri üzerinden - Yerinde, Çevrimiçi ve kendi kendine çalışma alanlarında dünya çapında tanınmış bir Yüksek Lisans, Lisans ve Diploma programlarına ulaşmak için çalışan profesyonellerin öğrenme gereksinimlerini yerine getirmeye kararlıdır. Öğrenmenin mutlaka bir fiziki sınıfla sınırlandırılmasına gerek olmadığını düşünüyoruz. Teknolojinin gücü, dünyadaki hareket halindeyken yoğun çalışan profesyonellere esnek bir pedagoji getirmek için elverişli bir şekilde kullanılmaktadır.

Günümüzün son derece rekabetçi ve dinamik bir iş ortamında geri kalanın bir adım önde olması bekleniyor. Eaton Business School , öğrencilerine geniş bir disiplin alanındaki bilgilerini geliştirmek ve arzu edilen sektör (ler) hakkında derinlemesine bilgi üretme fırsatı sunarak öğrencileri, işverenlerin gerektirdiği beceriler ve uzmanlık ile donatmak için gayretle çalışır.

Konumlar

Leicester

Address
Island Business Centre. 18-36 Wellington Street. Woolwich
SE186PF Leicester, İngiltere, Birleşik Krallık

Sharjah

Address
BM Towers, Office Suites
Al Nahda, Sharjah, UAE

Sharjah, Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: