Kingston University Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İşletme ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Kingston İşletme Okulu ile Hukuk, Sosyal ve Davranış Bilimleri Fakültesi'ni birleştirmektedir. Birlikte eleştirel düşünmeyi ve öğrenmeye problem çözme yaklaşımını uluslararası bir bakış açısıyla geliştirirler.

Burada okurken, toplumun en büyük sorularını çeşitli konu perspektiflerinden keşfedebilirsiniz. Endüstri, kamu sektörü ve toplum hizmetleri profesyonellerinin yanı sıra uzmanlık alanlarına sahip araştırma etkin akademisyenlerden bilgi edinebilirsiniz. En önemlisi, bu, daha büyük bir resme girmenizi ve zorlu kariyerlerde başarılı olmak için gereken aktarılabilir becerilerle mezun olmanızı sağlar.

Kingston Business School, işletme eğitimimizin mükemmelliğini takdir ederek AACSB (İşletme Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği) tarafından prestijli uluslararası akreditasyona sahiptir. Bu akreditasyon, dünyadaki işletme okullarının sadece% 5'i tarafından kazanılmıştır. MBA Birliği ve Chartered Marketing Institute da dahil olmak üzere birçok kurs meslek kuruluşları tarafından akredite ve tanınmaktadır.

Hukuk, Sosyal ve Davranış Bilimleri Fakültesi, İngiliz Psikoloji Derneği (BPS) tarafından akredite edilmiş bir dizi psikoloji dersi sunmaktadır. Ayrıca, uzman bir adli psikoloji yeterliliği sunan İngiltere'de sadece birkaç dereceden birini öğrenmeyi de seçebilirsiniz. Politika ve insan hakları kurslarımız, Uluslararası Af Örgütü İngiltere'nin eski Kampanya Direktörü ve İngiliz İnsan Hakları Enstitüsü'nün şu anki Direktörü dahil olmak üzere uluslararası uygulayıcılar tarafından verilmektedir.

Hızla değişen dünyamızın taleplerini karşılamak için işletme ve sosyal bilimler öğrencilerinin düşünme ve problem çözme yöntemlerini sürekli olarak yeniliyoruz. Burada çalışın ve bu dünyayı şekillendirmenin bir parçası olun.

Kingston İşletme Okulu

Profesyonel başarının, gelişmeyi sağlamak ve başarıya ulaşmak için kişisel bilgi ve becerilerin yanı sıra akademik bilgi çerçevesini geliştirerek şekillendirdiğine inanıyoruz. Mesleki açıdan zengin, işveren katılımlı ve araştırmayla bilgilendirilmiş kurslar aracılığıyla öğrencilerimizle birlikte kişisel hedeflere ve kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çalışıyoruz; ve işletmelere karşı farklı yaklaşımları ve tutumları ile tanınmaktadır.

Akreditasyonlar

Kingston Business School, AACSB (İşletme Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği) tarafından prestijli uluslararası akreditasyona sahiptir. Bu akreditasyon, dünyadaki işletme okullarının sadece yüzde beşi tarafından kazanılmıştır ve işletme eğitimimizin yüksek kalitesini ve standardını tanımaktadır.

MBA'lar Birliği (AMBA), Avrupa Yönetim Geliştirme Vakfı (EFMD) EPAS, Chartered Professional Development Institute (CIPD), Chartered Marketing Institute (CIM) ve Kraliyet İmtiyazlı Surveyörler Enstitüsü (RICS).

137845_pexels-photo-1438072.jpeg

Neden Kingston Business School'u seçmelisiniz?

Öğrencilerimiz, topluma katkıda bulunmak ve iş etkileyicileri ve iş yaratıcıları olarak ekonomiyi etkilemek için aktif olarak meydan okuyan, değişen, yaratan ve işbirliği yapan geleceğe odaklı liderler aramaktadır.

Meydan okuma

Öğrencilerimizi algılara ve perspektiflere meydan okumaya teşvik ediyoruz. Öğrencilerimizin aktif olarak analiz etmesini, sorgulamasını, yorumlamasını ve yenilik yapmasını hedefliyoruz.

Değişiklik

Kingston Business School'da geleceği yorumlamak ve insanları ortaya çıkan zorlukları aşmaları için desteklemek için sürekli ileriye bakıyoruz. Öğrencileri, kendilerinden ve başkalarından en iyi şekilde yararlanabilecek problem çözücüler ve etkileyiciler olmaya motive ediyoruz.

Oluşturmak

Dijitalleşmenin ve BT'nin iş ortamı ve değişim üzerindeki etkileri geleceğimizi etkilemeye devam ettikçe, öğrencileri potansiyel fırsatları tanımlamak ve kucaklamak için zihniyet geliştirmeye ve girişimciliğe hazırlıyoruz.

işbirliği yapmak

Öğrencileri, yaratıcı kapasitelerini ve multidisipliner ekipler ve ortamlarda başarılı bir şekilde çalışmak için işbirlikçi bir tutum geliştirmeleri için donatıyoruz.

İşletmeye Hazır: kurslarımız

Kurslarımızı, günümüz işinin konularına, zorluklarına ve ihtiyaçlarına uygun olmalarını sağlamak için önde gelen teknoloji, üretim, hizmet ve finansal organizasyonlarla birlikte tasarlıyoruz. Mezuniyette gerçek dünya fırsatları için anlayış, içgörü, beceri ve araç kazanırsınız.

Vizyon: Yenilikçi, girişimci ve hayat değiştiren

Hayat değiştiren fırsatlar yaratan ve gerçekleştiren eğitim ve araştırmaya yenilikçi ve girişimci bir yaklaşımla küresel olarak tanınmak.

Misyon: Araştırma bilgili öğretim liderliğindeki

Öğrenim, girişimci ve araştırmaya bağlı olarak çeşitli ve kapsayıcı personel ve öğrenciler için mümkün olan en iyi ortamı yaratmak.

Değerler: Personelde mükemmellik ve öğrenci deneyimi

Mükemmellik: Personel ve öğrenci deneyimi, öğrenme ve araştırmadaki mükemmelliğe değer veriyoruz.

Yenilik ve yaratıcılık: Fikirlerin üretilmesi ve uygulanmasında yenilik, yaratıcılık ve girişimci düşünceye değer veririz.

Saygı: Çeşitliliğe, işbirliğine ve sorumluluğa değer veriyoruz.

Bizi ayıran nedir?

Kingston Business School, onu diğer üniversitelerden ayırmak için birleştirilen dört ayırt edici özelliğe sahiptir:

istihdam

Kingston Business School öğrencileri işyerinde yüksek talep görüyor. Kurslarımızın önemi, endüstri ile olan yakın bağlarımız, Kariyer ve İstihdam Edilebilirlik Hizmetlerimizin mükemmelliği, iş liderleriyle ağ oluşturma etkinlikleri ve çalışma yerleşimleri, öğrencilerimizin istihdam için iyi bir konumda oldukları anlamına gelir.

Girişimcilik

Girişimci düşünce DNA'mızdadır. İster bir girişimin parçası olmak ya da bir organizasyonda inovasyonu teşvik etmek isteyin, Kingston Business School'da girişimcilik için en iyi işletme okuluna katılırsınız.

Lisansüstü yeni kurulan şirketler için İngiltere'nin en başarılı yüksek öğretim kurumu olarak değerlendirildik (Yüksek Öğrenim İşletme ve Toplum Etkileşimi Araştırması 2016). QS TopMBA.com bize MBA mezunu start-up'lar için dünyada bir numara.

Kingston Business Incubator'umuzdan Small Business Charter Ödül programı ile çalışmalarımıza kadar Kingston Business School'da yenilikçi düşünceyi beslemede ve geliştirmede öncü konumuz. Aynı zamanda uluslararası alanda tanınan Küçük İşletmeler Araştırma Merkezi'ne de ev sahipliği yapıyoruz.

Uluslararası sıralama, akreditasyon ve üyelik

Kingston Business School, AACSB International - Meslek Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği'nden akreditasyona sahip dünya işletme okullarının sadece yüzde 5'inden biridir.

En büyük ve en etkili işletme okulu akreditasyon derneklerinin akreditasyonuna sahibiz.

tesisler

Amaca uygun inşa edilen 26 milyon £ 'lık İşletme Okulumuz, sürdürülebilir davranış deneyimlerini gelecekteki işlerine ve kariyerlerine taşıyacak öğrencilere ilham, eğitim ve gelişim taahhüdümüzü yansıtacak şekilde sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak tasarlandı ve inşa edildi.

Teoriyi uygulamaya koyabileceğiniz en yeni öğrenme olanaklarımız var. Modern Bloomberg ticaret odamız, gelecek vaat eden finansörler için simüle edilmiş bir ticaret odasıdır. Yeni Kingston Business Incubator'umuz, iş fikirleri üzerinde çalışan öğrenciler için özel olarak tasarlanmış bir odadır.

Çalışmanız, öğrenci intraneti ve Canvas gibi çevrimiçi öğrenme araçlarıyla desteklenmektedir. Ve kampüsümüz Londra'nın merkezine 30 dakika uzaklıktadır ve başkentin yaşamak için en güvenli ve mutlu yerindeyken dünyanın önde gelen finans ve iş merkezlerine erişmenizi sağlar.

Bizim tesisler

Öğrencilerimiz, aşağıdakiler de dahil olmak üzere ülkedeki en iyi tesislerden bazılarından yararlanmaktadır:

  • Bloomberg ticaret odası, size gerçek bir ticaret zeminde çalışma zevki verir (Kingston bunu sunan birkaç üniversiteden biridir);
  • Lisansüstü öğrencilerimiz için özel süitler ve çalışma alanları, BT tesisleri ve sosyal alanlar;
  • Küçük İşletme Araştırma Merkezimiz dahil olmak üzere işletme araştırma merkezi;
  • Kendi işlerinizi kurmanıza yardımcı olacak olanaklara sahip bir iş inkübatörü alanı olan Kingston Business Incubator;
  • Dönem boyunca günde 24 saat açık olan kütüphanelere, çalışma alanlarına ve bilgisayar olanaklarına erişimi olan öğrenme kaynakları merkezi; ve 200'den fazla ağa bağlı iş istasyonundan erişilebilen büyük metinler, süreli yayınlar ve bilgisayar öğrenme paketleri.

Kingston Hill kampüsü, Londra'nın en güvenli banliyösü ve yaşamak için en mutlu yer olan Kingston Upon Thames'de yer almaktadır. Londra'nın merkezi, Kingston Upon Thames'e 30 dakika uzaklıktadır.

Konumlar

Kingston upon Thames bölgesinde

Address
Kingston Hill
KT2 7LB Kingston upon Thames bölgesinde, İngiltere, Birleşik Krallık

Moskova

Address
строение 2 Центральный АО RU, Prechistenskaya Naberezhnaya, 11, Moscow, Russia, 119034
119034 Moskova, Moskva, Rusya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar