Learna Ltd

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Learna?

İster ücret artışı / promosyonu ister, ekibinizle daha verimli iletişim kurun, bilgili bir profesyonel topluluğuna erişin veya iş uygulamaları anlayışınızı derinleştirin. !

Herkes İçin Uygun Fiyatlı Eğitim

Değer, Learna'da temel bir prensiptir, bu yüzden uygun fiyatı akılda tutarak programlar geliştirdik. Menşei ülkeye göre ayrım yapmayız, bu nedenle kurslarımız için uluslararası ek ücret yoktur.

Uzmanlarla Öğrenin

Eğitmenlerimiz, konumdan ziyade uygunluğa dayalı küresel bir uzman havuzundan seçilmektedir. Hem akademik hem de kariyer övgülerle, eğitmeniniz kursunuz boyunca bir eğitimci ve mentor olarak hareket edecektir.

Yaşam Boyu Bağlantılar Yapın

Çevrimiçi doğamız, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle bağlantı kurma fırsatını yakalamanızı sağlar. Burada kurduğunuz ilişkiler ve ağlar, kariyerinizin gelişmesine yardımcı olmak için çok değerli olacaktır.

Görüşler

Hayatta değerli bir şey kolay olmaz! Ve programlarımız da bir istisna değildir! Bununla birlikte, zamana koymak isteyenler en büyük ödülleri toplayacaklar. Günde en az bir saat ayırmanız gerekir. Ortalama olarak en başarılı öğrencilerimiz günde 2 saat çalışmalarına ayrılırlar ve sonuç olarak kendilerine pazarlarına ve endüstrilerine çok net bir sinyal gönderen bir kimlik kazanırlar! İşte geçmiş öğrencilerimizin söyledikleri.

Andrea Pentelow

“Atanan grubunuzdaki akranlardan öğrenmek potansiyel öğrenme deneyiminizi gerçekten genişletiyor. Hepiniz yıl boyunca birlikte büyür ve bir aile gibi hissedersiniz. Çok destekleyici bir ortam. ”

Christine Manga

“Bilgilerimi büyük ölçüde genişletti. Benim rahatlığımda iş yapabilmek olağanüstüydü. Grup çalışması yapmak, konulara çeşitli açılardan yaklaşmanızı sağlar - bu beni daha yanlamasına düşündürdü. ”

Saguna Woochit

“Bu çevrimiçi kurs bir sınıf hissi veriyor ve o kadar etkileşimli ki, benim ustalarımı ve umarım online doktora programımı yapmak istiyorum.

Bizim ortaklarımız

Learna programları, uluslararası alanda tanınan eğitim liderleriyle işbirliği içinde hazırlanır ve sunulur. Ortaklarımızla yaptığımız işten gurur duyuyoruz, her programın yüksek bir standartta sunulmasını ve öğrencilerin en iyi kalitede eğitime erişmelerini sağlamamıza yardımcı oluyorlar.

137671_Clipboard02.jpg

Programlarımız

İşbirliği ortağımız Cebelitarık Üniversitesi ile birlikte.

Executive MBA'lerimiz, hızlandırmak isteyen orta düzey yöneticiler için 18 aylık çevrimiçi programlardır! Profesyonel ilerleme, netlik, vizyon ve doğru stratejiler üzerinde tutarlı bir şekilde uygulama becerisi gerektirir. Bir yol haritası veya rehberlik olmadan, süreç bunaltıcı olabilir.

EMBA'larımız büyümenizi hızlı bir şekilde izlemenize ve binlerce program ücretinden tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Şimdiye kadar lisansüstü kurslarımız 150 ülke ve bölgede 1000'den fazla profesyonele yardımcı oldu ve biz de sizi hızlı takip etmekten onur duyarız!

Finansal Yönetimde Executive MBA

Finansal Yönetim Executive MBA bizim iş liderleri ve yöneticileri finansal yönetim akademik anlayış ve uygulama hızla genişletecek geleceğe dayanıklı ve zorlu bir çalışma programı sunuyor.

Pazarlama Yönetiminde Executive MBA

Pazarlama yaşayan bir organizma gibidir, asla evrimleşmeyi bırakmaz. Pazarlamada Executive MBA, bu çağdaş ve dinamik dünyada pazarlama anlayışınızı geliştirir - kariyerinizi duraklatmadan.

Sağlık Yönetimi Executive Mba

Sağlık hizmetlerinde değişim, gelişme ve ilerleme kaçınılmazdır ve bağımsız, vicdanlı ve sezgisel liderler gerektirir. Sağlık Yönetimi Executive MBA katılın ve sağlık işinin karmaşıklık usta.

Otelcilik ve Turizm Yönetiminde Executive MBA

Ağırlama ve Turizm İşletmeciliğindeki EMBA'mız, gelecek endüstri liderleri için geliştirilmiştir. Başarılı bir kariyer yapmak için gereken becerileri geliştirmenize yardımcı olmak için akademik çalışma ve gerçek dünyadaki iş deneyimini birleştirmek.

Executive MBA

Küresel iş ortamı sürekli gelişiyor. Executive MBA, karmaşık, sürekli değişen organizasyonlarda liderlik pozisyonları ile başa çıkmak için bilgi, beceri ve güven ile donatmak olacaktır.

Girişimcilikte Executive MBA

Bir kuruluş içinde girişimciliğe öncülük etmek ister misiniz? Girişimcilik Executive MBA bizim başarılı girişimci için gerekli beceri ve bilgi ile girişimci girişimciler donatıyor.

Konumlar

Cardiff

Address
Learna Ltd, Ty Bevan, Cleeve Drive,
Llanishen

Cardiff, Galler, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: