Resmi açıklamayı okuyun

MSM-US1

Maastricht School of Management ve Suffolk University Katılımcılar, uluslararası yerlerde çalışmak için mümkün olacak anlamında, heyecan verici bir işbirlikçi Executive MBA eğitimi başlattı, Vize gereklerine Boston (ABD) konuyla çalışma için bir seçenek ile Maastricht (Hollanda), Ipswich (UK).

bir eski iş Hollanda'da okulların ve Birleşik Krallık'ta genç Üniversiteler birinin bu ortaklık katı iş gelenek ve girişimci enerji ve fırsat uluslararası akreditasyon birleştiren eşsiz bir MBA gelişmesine neden olmuştur. Program tamamen İngilizce olarak teslim edilir.

Bu yol açan yeni Executive MBA hakkında daha fazla bilgi için dergisinde yer aldı bu konuda makalesine bakın İş Çünkü

derinleştirmek ve Hollanda ve İngiltere arasındaki akademik ve bilimsel bağları güçlendirmek için, Suffolk Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Profesör Richard Lister Ağustos 2016 sonunda MSM ziyaret getirdi.

MSM ve Suffolk Üniversitesi, özellikle yaşam boyu öğrenme, ekonomik bir zorunluluk haline gelmiştir bir yüksek teknoloji ekonomik ortamda, sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik ve sorumluluk odaklanan işletme eğitiminde etkili bir ulus-ötesi eğitim ortaklığı geliştirmek için kaynaklarını bir araya planlıyoruz rekabet. Bu bireysel çeşitli yönetim ve girişimcilik derece, kısa programlar ve iş etkinlikleri sunmak için ortaklık içerecektir. Sağlık Yönetimi iki kurum ağlarını ve uzmanlık paket nerede özellikle bir alandır.

MSM-US32
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA Suffolk Business School ve Yönetim Maastricht School ile işbirliği içinde sunulan üçlü uluslararası akredite (AMBA, IACBE ve ACBSP) Yönet ... [+]

Maastricht-Suffolk Executive MBA üçlü uluslararası akredite edilmiştir (amba, IACBE ve ACBSPSuffolk Business School ile işbirliği içinde sunulan) Yönetim derecesi Maastricht School of Management. bir eski iş Hollanda'da okulların ve Birleşik Krallık'ta genç kurumlarından biri bu ortaklık katı iş gelenek ve girişimci enerji ve fırsat uluslararası akreditasyon birleştiren eşsiz bir MBA gelişmesine neden olmuştur. Program tamamen İngilizce olarak teslim edilir.

uluslararası akredite yeterlilik, Yönetim Maastricht School tarafından verilen - 24 aylık programın sonunda MBA prestijli bir unvan kazanacağım. Maastricht-Suffolk Executive MBA küresel bilgi ekonomisine kariyer artıracak yönetim ve liderlik becerileri ile donatmak zorlu ama canlandırıcı part-time programdır. Bu yaratıcı liderlik ve yenilikçilik üzerinde bir prim koyar ve size teknolojik yenilik, yaratıcı endüstriler, kültürel miras ve lojistik ve tedarik zincirleri global iş trendleri için hızını ayarlama üç dinamik bölgelerde kendinizi fırsatı sunuyor.... [-]

Hollanda Maastricht
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku