Resmi açıklamayı okuyun

Oxademy Enstitüsü Oxford, dünyanın en ünlü öğrenim hub şehrinde bulunan bir mesleki ve akademik eğitim sağlayıcısıdır. Oxademy, biz uygun öğrencilere dünya standartlarında güdümlü çevrimiçi öğrenme sunmak için Oxford eğitim uzmanları geniş bir ağ ile çalışır.

Nasıl Çalışır

Bizim programları öğrencilere başarılı olmak için gereken her şeyi vermek. Bu kendi kendine keşif programı, eleştirel düşünme, liderlik ve girişimcilik eğitimi, iş edinme koçluk devam eden mentorsjo [staj olanakları içerir ... ve tabii ki, mezun olduktan sonra akredite sertifika veya diploma.

Teknoloji

Oxademy yenilikçi, kesme kenarı uzaktan öğrenme platformu online eğitim için mantıksal bir yapı sağlar özel bir çerçeve (OxABL ©) dayanmaktadır. Bizim programlama kökünde "İnsan Bilişsel Sistemi" ve öğrencilerin bilgileri nasıl odaklanmak bize sağlayan bir "Öğretim Tasarımı" dir ... Böylece daha iyi senkron ve asenkron öğrenme yöntemleri ile meşgul olabilir. Biz kendi e-öğrenme platformu kesintisiz ve verimli bir öğrenme deneyimi yaratmak için çeşitli teknolojileri benimseyen (VLE) geliştirdik. En önemlisi, bizim VLE, ​​(çevrimiçi ve çevrimdışı) öğrencileri ile meşgul motive tutmak ve otomatik olarak başarılı öğrencilerin davranışını anlamak için bize sağlar. Bu, tüm "Mashware" (bir mashup ve kurs kesişme) CANLI interaktif sınıflar, öğrenci-öğretmen etkileşimi, bir CANLI öğrenci yanıtlama sistemini destekleyen bir bulut tabanlı bir çözüm ve bir Akıllı Öğrenme Desen Analizörü ile sağlanır.

Bu, tüm uzaktan eğitim yoluyla internet üzerinden teslim edilir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Oxademy Business School

Master of Business Administration iddialı, motive mezunları için dünya çapında tanınan lisansüstü yeterlilik. ... [+]

A İşletme Yüksek Lisansı hırslı, motive mezunları için dünya çapında tanınan lisansüstü yeterlilik. Oxademy dünya standartlarında MBA programı sunmak için dünyalar en iyi üniversiteleri ile ortaklığa girmiştir. Bizim program, öğrencilerin liderlik potansiyeli gerçekleştirmek yardımcı yeni özel beceriler öğrenmek ve yaşam ve kendi ortamında çalışan iken küresel ağı ile meşgul tasarlanmıştır.

Oxademy ile eğitim temel yararı yenilikçi bir çevrimiçi ve geleneksel öğrenme yöntemlerine rağmen öğrenmeyi gerçek hayat.

1 Programı - MBA 2 Öğrenme Modu - CANLI Çevrimiçi Ders ile E-Öğrenme / On-Campus 3 Elemeler - CMI, PGD ve MBA... [-]

Birleşik Krallık Oxford Hong Kong Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai Malezya Kuala Lumpur Hindistan Mumbai Nijerya Lagos Japonya Tokyo  + 9 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 18 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku