Resmi açıklamayı okuyun

HAKKIMIZDA

Yönetim ve Araştırma Okulu (TSMR) kendini mükemmellik taahhüdünle övünmektedir. Bu taahhüt, TSMR'nin öğrencileri için yüksek kaliteli programlar sunma misyonunu, topluluklara olağanüstü hizmeti ve politikayı ve uygulamayı bildiren en yeni araştırmaları yansıtmaktadır. TSMR ayrıca geniş bir meslek alanlarında ve topluluk örgütlerinde araştırma ve yenilikçi uygulamaları geliştirmek için çeşitli eğitim, hizmet ve ticaret birimleri ile ortaklıklar kurmayı taahhüt eder.

TSMR, akademik ve mesleki programların kombinasyonunda bireyleri sanayide geniş bir rol yelpazesi için hazırlayan benzersizdir. TSMR sadece yüksek nitelikli öğrencileri hazırlamakla kalmaz aynı zamanda yönetim için heyecan verici ve yüksek gereksinimli alanlarda çalışan profesyonelleri de hazırlar. Sunduğumuz geniş olanaklar yelpazesini keşfetmek için akademik programlarımızı keşfetmenizi öneririz.

Programlarımız TSMR'nin öğrencileri Araştırıcı-Uzman olarak gelişmesini tanımlayan kavramsal çerçevesi tarafından yönlendirilir. Inquirer-Uzmanları, mesleki bilgi, öğretim süreçleri, eğitim bağlamları, öğrenci öğrenimi, kişiler arası beceriler ve mesleki ilişkileri anlama ve uygulama yoluyla öğrencilerin öğrenme deneyimlerini olumlu şekilde etkiler. Inquirer-Professionals'ın bugünün öğretim ve öğreniminin heyecan verici taleplerini, yüksek kaliteli akademik programlarınıza ek olarak karşılamaya çok hazır olduğuna inanıyoruz. TSMR ayrıca öğrencileri, mezunları ve topluluğu çeşitli etkinliklerle dolaşmaya çalışmaktadır. Bir öğrenci olarak, ilgi alanlarınızı ve profesyonel tutkunuzu paylaşan öğrencilerle uzun süreli arkadaşlıklar sağlayan çeşitli meslek örgütlerine katılabilirsin.

Umarız TSMR'deki eğitiminizden keyif alırsınız. Mükemmellik taahhüdümüzü sizlerle paylaşma fırsatı sunuyoruz.

GÖREVİMİZ

Londra Yönetim ve Araştırma Okulu Misyonu, gerçek dünya ortamında çeşitli öğrencilerin öğrenilmesi ve katılımı için ulusal olarak rekabetçi ve uluslararası alanda tanınan fırsatlar sunmaktır. Londra School of Management & Research, halka bilgi kaynağı olarak, hizmet ettiği bölgelere hizmet etmek ve dünyayı etkilemek için diğer eğitim kurumları, topluluk organizasyonları, devlet kurumları ve özel sektör ile ortaklıklar kuruyor.

VİZYONUMUZ

Londra Yönetim Araştırmaları Okulu (TSMR), sunduğu topluluklara ve topluluklara sosyal yardım ve hizmet sunma konusundaki kararlılığı ve öğretimi ve öğrenmesinde yenilik ve kalite için tanınan bir akademik lider olmayı hedeflemektedir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

TSMR, vizyonunun merkezi olarak aşağıdakileri değerlendirecektir:

  • Dürüstlük: TSMR'nin oluşturulduğu temellere yüksek düzeyde karakter ve dürüstlük sahibiyiz.
  • Mükemmellik: Öğretim, araştırma, burs, yaratıcı etkinlik ve hizmette başarı için fırsatlar aracılığıyla TSMR topluluğunda mükemmeliyet peşinde koşuyoruz.
  • Öğrenme-Merkezlilik: Bilimsel topluluğumuzun sürekli geliştirilmesini teşvik etmek için öğretim, araştırma, değerlendirme ve öğrenmeyi entegre ederek entelektüel esneklik, bilgi ve becerileri besleriz.
  • Öğrenci Merkezliliği: Öğrencilerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için eğitim, araştırma ve hizmet vermeye kararlıyız. Yaşam boyu öğrenmeyi, sivil ve sosyal sorumluluk, liderlik ve bireysel ve kariyer büyümesini destekliyoruz.
  • Çeşitlilik: Çeşitliliği bütün boyutlarıyla kucaklıyoruz, bireyselliğe ve karşılıklı saygıya saygının hem kişisel hem kurumsal başarı için hayati önem taşıdığını anlıyoruz.
  • Hizmet: TSMR içindeki her seviyedeki hizmetimizi destekliyoruz ve tanıyoruz. TSMR'nin ve dünyanın yararına katkıda bulunmaya gayret ediyoruz.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


The School of Management and Research

2000 yılı aşkın kültür, çeşitlilik, büyüleyici tarihi, dil, eğitim ve spor kurumları ile tanınan bir şehirde bulunan School of Management ... [+]

2000 yılı aşkın kültür, çeşitlilik, büyüleyici tarihi, dil, eğitim ve spor kurumları ile tanınan bir şehirde bulunan School of Management

Giderek daha karmaşık bir iş dünyasında, pazarlamacının rolü her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. Çok yönlülük, uzun vadeli sürdürülebilir bir strateji ve uzmanlık geliştirme yeteneği, dünya çapında pazarlamacılar arasında çok aranmaktadır.

İş ve Stratejik Pazarlama dersimiz, uygulamalı ve etkileşimli öğrenmeye vurgu yapar; gerçek dünya iş zorluklarına çözüm üretmek için araçlar ve ürünleri ulusal, bölgesel ve uluslararası düzeyde insanlara nasıl bağlayacağınız araçları sunar. Başka bir deyişle, yarının stratejik pazarlamacılar için tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Cardiff
Şubat 2020
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
The School of Management and Research

2000 yılı aşkın kültür, çeşitlilik, büyüleyici tarihi, dil, eğitim ve spor kurumları ile tanınan bir şehirde bulunan School of Management ... [+]

2000 yılı aşkın kültür, çeşitlilik, büyüleyici tarihi, dil, eğitim ve spor kurumları ile tanınan bir şehirde bulunan School of Management

Bu dersin amacı, stratejinin önemini ve küresel rekabet için gereken becerileri takdir etmenize yardımcı olmaktır.

Stratejik İşletme Yönetimi kursumuz, düşünme, ağ oluşturma ve iş yapma şeklinizi değiştirecektir. Ders, öğrencilere farklı uluslararası ortamlarda örgütleri denetlemek için gerekli olan temel becerileri kazandırmak için Yönetim ve işletme kültürü ve standartlaştırılmış uygulamalar konusundaki derin bilgilerimize dayanmaktadır. İster idarenizde ister işletme alanında daha önce edindiğiniz deneyime sahip olun, kursunuz pratikte anlama ve pratik uygulamalarınızı geliştirecektir.... [-]

Birleşik Krallık Cardiff
Şubat 2020
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku