Resmi açıklamayı okuyun

Niçin CJBS? Gerçek dünya etkisi için akademi gücünden yararlanıyoruz

Cambridge Judge Business School (CJBS) bireylerin, kuruluşların ve toplumun dönüşüm işinde.

Uygulamada bunun anlamı nedir? Her öğrenci ve organizasyonla derinlemesine çalışırız, önemli sorunları ve soruları belirler, insanları cevap bulmak için zorlar ve koyarız ve yeni bilgiler oluştururuz.

Bu, akademi ve profesyonel uygulamalardan en son düşünceleri öne sürdüğümüz ve birleştirilmiş bilgimizi, eyleme dönüştürmek için belirli iş durumlarına uyguladığımız anlamına gelir.

Bu, insanları yeni ürünler ve işler yaratmaya teşvik etmeye ve desteklemeye, entelektüel kazanım hedeflerini takip etmeye ve sosyal girişime katkıda bulunmaya inandığımız anlamına gelir.

Bu, araştırma anlayışımızın kalitesinde ve eğitimsel angajmanımızda mükemmelliğe ulaşmamız anlamına geliyor. Hem kendi iyiliği için hem de başkalarının fark yaratmasına yardımcı olmak için bilgi geliştiririz.

Bu, dünyanın her yerinden öğrencileri ve müşterileri eğittiğimiz, kendi personelimizdeki performansı ödüllendirdiğimiz ve öğrencilerimiz ve müşterilerimizdeki performansı sağladığımız anlamına gelir.

Bu, iş eğitim ve araştırmamızın kalbine sürdürülebilirlik sağlayarak topluma katkıda bulunduğumuz anlamına gelir.

Akademi ve profesyonel uygulamalardan gelen son düşüncenin bu birleşimi, içinde yaşadığımız ve çalıştığımız dünya üzerinde bir etki yaratabilmek için daha fazla bilgi ve daha iyi yöntemler geliştirmemizi sağlar.Priscilla Du Preez / Unsplash

Simon Sainsbury Center

1990'dan beri, Cambridge Judge Business School , titiz bir düşünce merkezi ve etkili bir dönüştürücü eğitim merkezi olan araştırma tabanlı bir Business School olarak ün kazandı.

2018 Ocak ayının başlarında, öğrenciler ve Yönetici Eğitimi delegeleri, konferansı, ara odalarını, toplantı ve yemek tesislerini büyük ölçüde genişleten, genişleyen dört katlı, 5.000 metrekarelik yeni bir yapı olan Cambridge Judge Business School'daki yeni Simon Sainsbury Merkezine gelmeye başladı. Okulun faaliyetleri tek çatı altında.

Stirling Ödüllü mimar Stanton Williams tarafından tasarlanan proje, Cambridge Judge Business School'un ikonik Addenbrooke's'un Trumpington Caddesi'ndeki binasının hemen arkasında duruyor. Proje kısmen, kurucusu Simon Sainsbury, aynı zamanda işletme okulunun orijinal faydalanıcılarından biri olan Monument Trust'tan cömert bir bağışla desteklendi.

Simon Sainsbury Centre, Cambridge Judge Business School'un (CJBS) tarihinde topluluğumuzun tüm bölümlerini bir araya getirdi - deneyim öncesi ve sonrası öğrenciler, Yönetici Eğitimi müşterileri; fakülte ve dış ortaklar - gerçek dünyadaki problemleri daha çeşitli ve yaratıcı yollarla çözmeye devam etmemizi sağlıyor. Mimarlar Stanton Williams'la çalışarak, Cambridge Kümesinin merkezinde konumumuzu koruyarak mevcut İşletme Okulu alanındaki varlığımızı ustaca arttırmayı başardık.Christoph Loch, CJBS Direktörü
Victoria Heath / Unsplash

Cambridge'in kalbindeCambridge Judge Business School, iç ve dış ağlar için rakipsiz fırsatlar sunar. Öğretim üyelerimiz ve doktora öğrencilerimiz, işbirliği içinde ya da belirli çalışma parçalarının sponsorluğunu düzenleyerek araştırmada ortaklarla çalışma şansına sahipler.

Dünyaca ünlü bir araştırma üniversitesinin parçası olmasının yanı sıra, CJBS zengin bir yerel işletme topluluğundan yararlanır. Cambridge, bilim parkları, inkübatörler ve inovasyon merkezleri ile çevrilidir. Cambridge Cluster veya Silicon Fen, şu anda Avrupa'daki en başarılı teknoloji kümesi ve dünyadaki en başarılı şirketlerden biri.

Bu işletmelerin çoğunun Cambridge Üniversitesi ile bağlantıları var. Bugüne kadar, Üniversiteye ve daha geniş bir yerel topluluğa dayanan yenilikçiler, 30.000'den fazla çalışanı olan 1.600'ün üzerinde firma geliştirmiştir. Üniversite ve özel sektör arasındaki işbirliği, 'Cambridge Fenomeni' olarak bilinen şeyin büyümesini ve refahını etkilemeye devam ediyor.

CJBS'de bir öğrenci olarak, yeni girişimlerdeki öğrencileri ve fakülteleri destekleyen Accelerate Cambridge ve üniversitenin teknoloji ticaret şirketi Cambridge Enterprise'ı da içeren etkileyici bir iş desteğine erişimden yararlanacaksınız.

Girişimcilik Merkezi, Cambridge Üniversitesi'ndeki ilgili topluluklara, işletme şampiyonlarına ve bölümlere bir dizi program ve bağlantı sunar. Cambridge Üniversitesi Girişimciler tarafından yürütülen iş yaratma yarışması ile yakından bağlantılıdır ve Okulun MBA programı içindeki Girişimcilik Konsantrasyonundaki kurslardan sorumludur.

Cambridge Judge Business School aynı zamanda Üniversite Kurumsal Ağının bir parçasıdır.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

University of Cambridge Judge Business School

Cambridge MBA, akademik titizliği deneyimsel, takım temelli öğrenmeye odaklanma ile birleştiren benzersiz, bir yıllık bir öğrenme deneyimidir. ... [+]

Cambridge MBA , akademik titizliği deneyimsel, takım temelli öğrenmeye odaklanma ile birleştiren benzersiz, bir yıllık bir öğrenme deneyimidir.

Cambridge farkı

Cambridge Judge Business School, Cambridge Üniversitesi çevresi ve kültürü içine yerleştirilmiştir ve MBA'ler 31 Cambridge Kolejinden birine üye olarak katılmıştır. Bu, MBA'e ilave bir boyut katar, ağları ve öğrenme fırsatlarını genişletir ve mezunlarımızı 200.000 küresel mezunlar ağına sokar. Bu küresel ağ içinde, MBA sırasında canlı tartışma ve yüksek dokunuşlu bir öğretme stili için optimize edilmiş bir sınıf boyutuyla samimi ve kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi yaratıyoruz.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Cambridge Judge Business School, University of Cambridge, Trumpington Street,
CB2 1AG Cambridge, England, Birleşik Krallık