Resmi açıklamayı okuyun

Misyonumuz yüksek öğrenim redefine

Biz daha global deneyim ve yenilikçi öğrenme mümkün sunan yaklaşık 25 yıl, sürekli lisans ve lisansüstü yükseköğretimin geleneksel modeli incelemek; Biz onu geliştirmek niyetinde ve bunun için, periyodik olarak piyasanın gerçek vizyonuna dayalı programlarımız, tüm gözden geçirmek ve yenilikçi bir yaklaşım ve mükemmellik ve girişimcilik değer getirmek en deneyimli uzmanları var. Ve eğitim alanında biz değişikliklere yenilik ve adaptasyon farklıdır. Eğitimin ön planda CESINE.

Yenilikleri eğitim

Dünyada değişikliklere uyum yeterli değildir. Pozitif değişime öncülük etmek, biz bir şeyleri yapmanın yeni ve daha iyi yollar bulmak gerekir. Biz bir yerde iş, iletişim ve pazarlama geleceğin liderleri ile en yaratıcı beyinler, en ünlü tasarımcıları ve tastemakers gelecek birleşerek dünyanın ilk üniversitelerinden biridir.

Farklı mezunu

Mezunlarımız bize kim yapmak. Onlar bizim ürün ve biz başarıyı tanımlar. işletme yönetimi, iletişim, tasarım ve teknolojik alanda lider, güvenle mesleki gelecek yüz edebilmek hepsi; uzmanlığını yönetmenlik lisans ve yüksek kalitede mezun.

En Arasında sırada

uluslararası sıralamada üst sıralarda Cesine varlığı özellikle değiştirmek ve bireylerin ve kuruluşların sonuçlara ulaşmanıza yardımcı uyum yeteneği mükemmellik ve bağlılık yansıtmaktadır. O kadar ki, biz ilk üç kırk İspanyol üniversitelere yerleştirilen ki, I2N PriceWaterhouse Coopers ve öğrencilerin İngilizce seviyesi ve kurumların uluslararasılaşma derecesini ölçen Education First, hazırladığı sıralama, O Navarra Üniversitesi ve San Pablo CEU arkasında duruyor. Cesine prestijli sıralamasında 'QS Stars' öğretim, istihdam, tesislerde en yüksek puanı ve sosyal bağlılık elde etti yanında.

Dönemler "Erasmus" garantili

Çok sayıda ünlü üniversiteler, iş okulları ve uluslararası tasarım yardımı ile stratejik ittifaklar, tüm öğrencilere İspanyol şirketleri ve aynı zamanda New York, San Francisco dönemleri "Erasmus" çeşitli ülkelerde burs ve garantili en iyi uygulamaları sağlamak Boston, Toronto ve Paris.

Istihdam ve girişimcilik adamış

Biz sürekli olarak beklentilerini karşılamak için gelişmeye güvencesi ile işverenler dinlemek anlamına gelir, şimdi insanlar tarafından işletilen bir üniversite vardır. Biz İş ve İletişim Tasarımı bizim 3 Okullar performansını ve 360 ​​öğrenci değerlendirmeleri, hem öğrenciler ve öğretmenler dayalı teklif programların başarısını ölçmek. Ve 9.000 'den fazla mezunları tanıklık doğrulanmıştır.

Somos la institución española más comprometida con la empleabilidad y el emprendimiento. Biz fazla 1.100 firma ile anlaşmalar imzaladı, biz 15.500 öğrenci, farklı lisans ve lisansüstü programları ve yaklaşık 2.500 iş uygulamaya başarmış. Ayrıca, yıllık iş Fuarı ve Ağ ev sahipliği yaptı ve biz Girişimcilik Forumu, öğrenciler yirmi yıl arasında girişimciliği teşvik eden bir öncü girişimi düzenledi.

Program dili:
Spanish (Spain)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

1 yıllık EMBA

CESINE Centro Universitario

Bu değişiklikleri götürecek insanları eğitmek için ihtiyaç farkında, CESINE Business School Executive MBA olan deneyim ve arka plan ustası içeriğini zenginleştirmek bugün ... [+]

Topikal programı

Günümüzde işletmeler hızla değiştiği belirsizlik ortamında çalışır. Nedeniyle piyasaların küreselleşmesi için, bizim şirketler için fırsatlar ve tehditler her zaman ortaya ve dünyanın her yerinde, hatta mesafe, bizim piyasalar üzerindeki anlık etkisi olabilir.

Kurumsal yönetim tüm önemli yönleriyle kendi örgütlerinin güçlü gelişimini ve dayanıklılığını etkilemek için her alanda sağlam bir bilgi sorumlu yöneticileri gerektiren çok önemli değişiklikler vardır.

Bu değişiklikleri götürecek insanları eğitmek için ihtiyaç farkında, CESINE Business School Executive MBA olan deneyim ve arka plan ustası içeriğini zenginleştirmek bugün piyasalarda önde gelen şirketleri işbirliği ile program geliştirmiştir. Buna ek olarak, şirket ve kuruluşların sahip anlaşmalar yoluyla, CESINE Business School deneyimi olmayan genç mezunların% 100 garanti için istekli olduğunu, staj ödenmemiş bulunmaktadır. Bizim öneri böylece tamamen pratik bir boyut ayırt getiriyor.... [-]

İspanya Santander
Eylül 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku