Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

EAE Business School, yüksek lisans, 60 yıllık deneyim eğitimi başarılı profesyoneller ile Executive MBA, Master ve Lisans Dereceleri dahil olmak üzere eğitim programları ile uzmanlaşmıştır. EAE'de 73 binden fazla yönetici ve yönetici eğitildi.

Eğitim profesyonelleri ve ulusal ve uluslararası şirketlerin liderleri, programın ve ustaların geniş bir dozajıyla karakterize edilen program ve ustalarla temel görevimiz. EAE Business School'un başarısı, dünyanın dört bir yanındaki öğrenciler, öğretmenler ve ortaklarla sürekli iletişim ile desteklenmekte ve okulun zorlu bir eğitim kalitesi seviyesini garanti etmesini sağlamaktadır.106806_4.jpg

EAE Business School: Yüksek Lisans ve Yüksek Lisans Programlarında Kalite

EAE Business School'da uyguladığımız yüksek kalite standartları bizi en prestijli ulusal ve uluslararası sıralamalarda ödüllendirmiştir. EAE, AACSB (Business of Advance Collegiate Okulları Birliği), EFMD (Avrupa Yönetim Geliştirme Vakfı), CLADEA (Latin Amerika İdare Okulları) gibi en saygın ulusal ve uluslararası sıralama organizasyonlarının bir üyesidir. EBEN (Avrupa İş Etiği Ağı) ve EMBAC (Executive MBA Konseyi). Ayrıca, programlarımız PMI (Proje Yönetimi Enstitüsü) ve CSCMP (Tedarik Zinciri Yönetimi Uzmanları Konseyi) yanı sıra ANECA ve AQU tarafından onaylanmıştır.

En zorlayıcı ancak en çok motive eden mücadelemiz, organizasyonları sürdürülebilir bir şekilde sürdürmek için donanımlı profesyonellere sahip uluslararası bir işletme okulu olmaya devam etmektir. EAE, kişisel ve yönetici eğitim alanındaki zorlukların üstesinden gelmeye devam etmek için sosyal bağlılığını benimsemektedir.


Ulusal ve Uluslararası EAE

EAE'nin 65 işletme okulu ve üniversitesi ile akademik ve kurumsal ortaklık anlaşmaları bulunmaktadır. Ortaklarımız 22 ülkeye yayılmıştır. Ayrıca, Okulumuz, öğrencilerimizin çalışmalarından sonra prestijli bir iş değişiminden yararlanmasını sağlayan, İspanyol ve uluslararası şirketlerle 3.500'den fazla ortaklık anlaşmasına sahiptir. Bir Lisans veya Yüksek Lisans Derecesini tamamladıktan sonra, edinilen bilgiyi uygulamak için şirket içi staj yapmak son derece tavsiye edilir. Bunu akılda tutarak, EAE öğrencilerine çalışmalarından sonra staj olanaklarına erişim imkanı sunmaktadır.

2016 yılında, Okul 5 kıtadan 102 farklı ülkeden öğrencileri ağırladı. Ayrıca, EAE'nin akademik fakültesinin% 37'si uluslararasıdır. İşletme çalışmalarının küresel niteliği göz önünde bulundurulduğunda, giderek artan sayıda İngilizce çalışan EAE Ustaları bulunmaktadır. Pace Üniversitesi New York, Amsterdam Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Universidad Anáhuac Mayab de México gibi üniversitelerle yaptığımız anlaşmalar bize uluslararası öğrencilerle daha da yakın bağlantılar sunuyor.

Bu yıl EAE, araştırma konusundaki kararlılığını onayladı. Öğretmenlerimiz, topluma yönetim bilgisine katkıda bulunan yüksek düzeyde akademik araştırma, makale, vaka çalışması, kitap ve yayma makalesi üretmişlerdir. Ayrıca, bu bilgiyi paylaştığımız birçok uluslararası konferansa katıldık.106807_6.jpg

Program dili:
Ingilizce
Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

EAE Global

Küresel yönetici MBA Madrid kampüsünde öğretilir ve aynı zamanda bir melez çalışma modu vardır. Küreselleşen müşteri, rekabet ve tedarikçiler pazarında faaliyet gösteren ... [+]

Değişimin sürekli süreçleri, küreselleşme, yükselen piyasalar ve artan rekabet, ekonominin güncel davranışlarını karakterize eden özelliklerden bazılarıdır. Öte yandan, mevcut ekonomik kriz birçok şirketin kendilerini yeniden keşfetme fırsatını temsil etmektedir. Geleceğin şirketi, fırsatların gezegenin öbür tarafında olabileceği küreselleşmiş bir müşteri, rekabet ve tedarikçiler pazarında faaliyet gösterecek.

Bu bağlamda, yöneticiler ve CEO'lar, bilgi ve becerilerini sürekli olarak sağlam bir iş bilgisini işin küresel bir vizyonuyla birleştirmek için güncellemelidirler, çünkü bu şekilde sadece bugün pazarların getirdiği zorlukları başarılı bir şekilde ele alabilecekler ve tasarım yapabilecekler. değişen çevresel koşullara uyum sağlayan küresel bir iş stratejisi.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Tam zamanlı
12 ay
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

EAE in figures | Graduation 2016 EAE Business School

EAE en cifras 2017 | EAE Business School