Resmi açıklamayı okuyun

Tanışma ESEM

ESEM, bu uluslararası iş programları ile iş okuludur. Bu Pazarlama, Yönetim, Yönetici ve Yönetim alanlarında akademik oluşturmak amacıyla 1968 yılında Madrid'de kuruldu, sektör ve firmanın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak mümkün profesyoneller.

Aşağıdaki eğitim programı vardır:

  • Spor Koçluğu Spor Yönetimi Master ve Master
  • Yönetimi, İdare ve Yönetim MBA (DAGE)
  • Pazarlama ve Ticaret Yönetimi (MM) Master
  • Pazarlama ve Satış Yönetimi Yüksek Diploma
  • İş Yönetiminde Yönetici MBA (EXE)
  • Sağlık Sanayi ve İlaç Yönetimi uzmanlık MBA (FARMA)

merkez

1968 yılından bu yana, ESEM başarıyla ilgili kariyer ve iş eğitimi başladı gençlerle uzman yöneticileri sağlamıştır. 40.000 'den fazla uluslararası profesyoneller "yaparak öğrenme" ... onların eğitimine ek olarak, pratik bilgi, böylece bizim felsefesi yerine alışverişinde elde ettik sınıflarımızda, içinden geçti

Bu programların amacı Ticari Pazarlama Yönetimi, Satış Yönetimi, Finans Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Çokuluslu Şirket Genel Yönetimi için gerekli tüm pratik araçlar ve elementler eğitimdir. Programlar ve içerikleri fazlasıyla pratiktir.

Uyku ve çünkü öğrenci profili olarak, başarıyla, tüm bu programlar ile tamamlanmış olacak tüm profesyonel meydan ve programı seçmek neden bildirecektir.

Bütün ESEM kursları ve programları ve bunların profesyonellik ve bizim eğitim davet tereddüt etmeyin, biz birlikte deneyimlerini paylaşmak ve size uygun bir MBA zamanlama yeteneği olabilir.

Biz bekleyin.

Francisca Aliağa Gel

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

ESEM

Bu ders ile öğrenciye İş Lisans Yönetici Koçluğu ileri eğitim kazanacaklardır. Sen yöneticileri, ticari, orta düzey yöneticiler ve yöneticilerin kişisel ve mesleki gelişi ... [+]

Dersin amacı

Programın amacı:

işletme düzeyinde koçluk uygulamaları için gerekli olan bilgi, beceri ve yeteneklerini kazanmak örgütsel koçluk tekniklerini kullanarak yürütme ve iş geliştirme artırılması ve alan danışmanlık. kendini tanıma ve pratik dengeli bir devlete karşı geliştirme ve iş liderlik, teşvik etmek.

Bu ders ile öğrenciye İş Lisans Yönetici Koçluğu ileri eğitim kazanacaklardır. Sen yöneticileri, ticari, orta düzey yöneticiler ve yöneticilerin kişisel ve mesleki gelişimini kendi mesleki uygulama geliştirmek ve teşvik etmek için gerekli bilgi olsun.

Bu nedenle, İşletme Uluslararası Okulu (ESEM) başından itibaren, büyük bir mücadele devam eden araştırma tarafından yakıt teori, metodoloji ve uygulama yakın bir ilişki birleştiren bizim programları için bir eğitim modeli geliştirmek olmuştur .... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ESEM

Teorik metodoloji ile - ESEM Uygulamada, öğrenci Genel Müdürü bir yazı için bugün yeni teknolojiler, gerekli ve istenen uyum sağlanacaktır. Programın, yeni teknolojiler, ... [+]

Uluslararası lisans profesyonel düzeyde. tutun veya Ticari ve Pazarlama Kurulu veya CEO'ların konumlarını ve fonksiyonlarını işgal etmek denir kişilere yönelik.

ESEM, faaliyet ve gelişme 47 yıl, ulusal ve uluslararası şirketlerde tanıma ile Ticari ve Pazarlama, Yönetim ve İşletme iş alanlarında uzmanlaşmış iş okulu vardır.

Bizim derslik ve programlar tarafından beş kıtada 20.000 'den fazla öğrenci olmuştur.

Dersin amacı

yönetim gelişimi için gerekli araçları sağlar. Satış ve Pazarlama Yönetimi, Yönetim ve İş İdaresi: Bu araçlar üçlü bir rol oynamaktadır.

Teorik metodoloji ile - ESEM Uygulamada, öğrenci Genel Müdürü bir yazı için bugün yeni teknolojiler, gerekli ve istenen uyum sağlanacaktır.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku