ESEM

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tanışma ESEM

ESEM, bu uluslararası iş programları ile iş okuludur. Bu Pazarlama, Yönetim, Yönetici ve Yönetim alanlarında akademik oluşturmak amacıyla 1968 yılında Madrid'de kuruldu, sektör ve firmanın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak mümkün profesyoneller.

Aşağıdaki eğitim programı vardır:

  • Spor Koçluğu Spor Yönetimi Master ve Master
  • Yönetimi, İdare ve Yönetim MBA (DAGE)
  • Pazarlama ve Ticaret Yönetimi (MM) Master
  • Pazarlama ve Satış Yönetimi Yüksek Diploma
  • İş Yönetiminde Yönetici MBA (EXE)
  • Sağlık Sanayi ve İlaç Yönetimi uzmanlık MBA (FARMA)

merkez

1968 yılından bu yana, ESEM başarıyla ilgili kariyer ve iş eğitimi başladı gençlerle uzman yöneticileri sağlamıştır. 40.000 'den fazla uluslararası profesyoneller "yaparak öğrenme" ... onların eğitimine ek olarak, pratik bilgi, böylece bizim felsefesi yerine alışverişinde elde ettik sınıflarımızda, içinden geçti

Bu programların amacı Ticari Pazarlama Yönetimi, Satış Yönetimi, Finans Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Çokuluslu Şirket Genel Yönetimi için gerekli tüm pratik araçlar ve elementler eğitimdir. Programlar ve içerikleri fazlasıyla pratiktir.

Uyku ve çünkü öğrenci profili olarak, başarıyla, tüm bu programlar ile tamamlanmış olacak tüm profesyonel meydan ve programı seçmek neden bildirecektir.

Bütün ESEM kursları ve programları ve bunların profesyonellik ve bizim eğitim davet tereddüt etmeyin, biz birlikte deneyimlerini paylaşmak ve size uygun bir MBA zamanlama yeteneği olabilir.

Biz bekleyin.

Francisca Aliağa Gel

Konumlar

Madrid

Ex'pression College

Address
Avd. de los Madroños, 55 (Parque Conde Orgaz)
28043 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya
Telefon
+1 510-654-2934