Resmi açıklamayı okuyun

Yönetim Bilimleri Enstitüsü, bugünün dünyasıyla ilgili temel zorlukları ve temel değerleri yansıtan iddialı, kozmopolit, yenilikçi bir projedir.

GSM Barselona, ​​Doğu ve Batı Avrupa çapında ortak üniversitelere sahip, yüksek öğrenim ve araştırma mükemmeliyetinde durmak bilmeden mükemmel bir şekilde sürdürme konusunda bir araya gelen bir pan-Avrupa kurumu olarak kurulmuştur ve ekonomi ve finans alanında dünya standartlarında bir akademisyen tarafından yürütülmektedir. .

Okul, giderek artan bir küresel toplumun karmaşık sosyal ekonomik ve finansal süreçlerini anlamaya kararlı lisansüstü öğrencilere yönetim ve iş alanında çok çeşitli mesleki ve akademik dereceler sunmayı amaçlamaktadır.

Zorlu ana programların yanı sıra okul, üç kurucu akademik organı ve daha geniş uluslararası ortaklar ağı ile yakın işbirliği içinde iş ve organizasyonel araştırmalarda mükemmelliği teşvik etmektedir.

Misyon

Barselona'daki Yönetim Bilimleri Enstitüsü'nün temel bir özelliği, akademik dünyanın yenilikçi mükemmeliyetini iş dünyasının pratik deneyimi ve devlet kurumlarının sosyal bağlılığıyla bir araya getirerek yüksek öğrenimdeki en son ve en iyi uygulamaların öncüsüdür.

yaklaşım

Öğrenci, Barselona'daki Yönetim Bilimleri Enstitüsü'nün “itici gücü” dir.

Bu, öğrenme sürecini optimize ederek ve yaşam boyu süren öğrenme ortamında giderek artan entegre bir dünya pazarında hayatın değişen zorluklarını karşılamak için uygun olanı anlayarak öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya kararlı olduğumuz anlamına gelir.

Öğrenme yaklaşımımız pragmatiktir, hem entellektüel hem de deneyimsel öğrenmeyi birleştirerek bireysel ve takım çalışması gelişimi yoluyla bilgi ve beceri ve bilgi birikimini geliştirir.

Neden Barcelona'da Yönetim Bilimleri Seçmeli?

GSM Barselona, ​​diğer işletme okullarından ayıran birçok özelliğe sahiptir.
Akademik mükemmellikFakülte dünyanın en prestijli organizasyonlarından seçildi.
Avrupa Deneyimi
2000 şirket, yüksek kalitede stajyerler için GSM Barselona'ya bakıyor.
Uluslararası Odak
GSMB, giderek küreselleşen bir dünyada başarılı olmanız için gerekli becerileri verecektir.
Öğrenci hayatı
Avrupa'da evinizi doldurmanızı sağlayacak deneyime sahibiz.
Tüm 100 üniversitelerin bir parçası olmak iddialı projemize katılıyor.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

MBA programlarımız, Avrupa pazarını keşfetmek, yeni profesyonel fırsatlar ve iş ortakları bulmak isteyen, Barselona'da yaşamak için eşsiz bir deneyim kazanmak isteyen din ... [+]

MBA Programları

Öğrenciler, işletmelerin uluslararasılaşmasına yönelik yönetim ve tekniklerin ve Avrupa ekonomisine odaklanarak uluslararası ekonominin analizine yönelik gerekli anlayışı geliştirme fırsatına sahip olacaklardır. Program, İspanyolca / Çokuluslu şirketlerde staj sırasında pratik deneyim ile iş ve pazarlama ilkeleri akademik sıklığı birleştirir.

Uzmanlaşan:

MBA. İşletme ve Pazarlama. Dijital çağKamu Sağlığı ve Sağlık Yüksek Lisans. Dijital çağ

Tüm kurslar İngilizce dilinde verilir ve Profesyonel Staj ve İspanyolca Dil kursunu içerir

Genel bilgi

Kazanılan Derece: Yüksek LisansKredi Sayısı: 60,00 AKTSDersin süresi (akademik yıllarda): 1.5 veya 1 (hızlı)Teslimat şekli (yüz-yüze / karışımlı / mesafe): HarmanlanmışSorumlu Merkezi: GSM BarcelonaStaj: evet, isteğe bağlı... [-]
İspanya Barselona
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 1.5 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)