Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yönetim Bilimleri Enstitüsü, bugünün dünyasıyla ilgili temel zorlukları ve temel değerleri yansıtan iddialı, kozmopolit, yenilikçi bir projedir.

GSM Barselona, ​​Doğu ve Batı Avrupa çapında ortak üniversitelere sahip, yüksek öğrenim ve araştırma mükemmeliyetinde durmak bilmeden mükemmel bir şekilde sürdürme konusunda bir araya gelen bir pan-Avrupa kurumu olarak kurulmuştur ve ekonomi ve finans alanında dünya standartlarında bir akademisyen tarafından yürütülmektedir. .

Okul, giderek artan bir küresel toplumun karmaşık sosyal ekonomik ve finansal süreçlerini anlamaya kararlı lisansüstü öğrencilere yönetim ve iş alanında çok çeşitli mesleki ve akademik dereceler sunmayı amaçlamaktadır.

Zorlu ana programların yanı sıra okul, üç kurucu akademik organı ve daha geniş uluslararası ortaklar ağı ile yakın işbirliği içinde iş ve organizasyonel araştırmalarda mükemmelliği teşvik etmektedir.

Misyon

Barselona'daki Yönetim Bilimleri Enstitüsü'nün temel bir özelliği, akademik dünyanın yenilikçi mükemmeliyetini iş dünyasının pratik deneyimi ve devlet kurumlarının sosyal bağlılığıyla bir araya getirerek yüksek öğrenimdeki en son ve en iyi uygulamaların öncüsüdür.

yaklaşım

Öğrenci, Barselona'daki Yönetim Bilimleri Enstitüsü'nün “itici gücü” dir.

Bu, öğrenme sürecini optimize ederek ve yaşam boyu süren öğrenme ortamında giderek artan entegre bir dünya pazarında hayatın değişen zorluklarını karşılamak için uygun olanı anlayarak öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya kararlı olduğumuz anlamına gelir.

Öğrenme yaklaşımımız pragmatiktir, hem entellektüel hem de deneyimsel öğrenmeyi birleştirerek bireysel ve takım çalışması gelişimi yoluyla bilgi ve beceri ve bilgi birikimini geliştirir.

Neden Barcelona'da Yönetim Bilimleri Seçmeli?

GSM Barselona, ​​diğer işletme okullarından ayıran birçok özelliğe sahiptir.
Akademik mükemmellikFakülte dünyanın en prestijli organizasyonlarından seçildi.
Avrupa Deneyimi
2000 şirket, yüksek kalitede stajyerler için GSM Barselona'ya bakıyor.
Uluslararası Odak
GSMB, giderek küreselleşen bir dünyada başarılı olmanız için gerekli becerileri verecektir.
Öğrenci hayatı
Avrupa'da evinizi doldurmanızı sağlayacak deneyime sahibiz.
Tüm 100 üniversitelerin bir parçası olmak iddialı projemize katılıyor.

Konumlar

Barselona

GSM Barcelona

Address
GSM Barcelona
Plaça d'Adria, 1 Bis

08021 Barselona, Katalonya, İspanya
Telefon
+34 932 05 18 68

Barselona

GSM Barcelona

Address
Plaza Adriano, 1 bis
08017 Barselona, Katalonya, İspanya
Telefon
+34 932 05 18 68

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: