ITAE Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

128671_rsz_austin-distel-wd1lrb9oeeo-unsplash.jpg

ITAE Business School , benzersiz ve özel bir kökene sahip bir İşletme ITAE Business School . Eski ITAE'nin mirasçığı, markasını ve bilgi birikimini edinen ideolojik ve finansal olarak bağımsız bir kurumdur. Varoluş sebebi ve varlığı, bazı profesyonellerin topluma mükemmeliyet eğitimi vermesi isteğine karşılık gelir.

Kurumun tarihçesi ve yaşamı, her an onu bütünleştiren insanların değişmekte olduğu, ancak varlığını sürdürdüğü şekliyle, akademik mükemmeliyetin ve küresel vizyonun değerlerini koruduğu anlamına gelmektedir. Yüksek yeterliliğe, profesyonel yörüngeye, insan kalitesine ve öğrencilerimizin kapasitelerinin geliştirilmesindeki kararlılığına dayanan profesyonel çalışma ekipleri . ITAE uzmanları, projelerimizin niteliksel farkını gerçekten işaretleyenler.

ITAE Business School , uzmanlık eğitimi ve danışmanlığı ile şirketlerin tüm ihtiyaçlarına uygun iş ihtiyaçlarına göre çözümler sunmak amacıyla oluşturulmuştur .

Yıllar boyunca, farklı özelliklere ve sektörlere sahip şirketler ve profesyoneller ile çalıştık , bu da her bir duruma uyum sağlayan ve modellerle ya da statik eylem kalıplarıyla hiçbir ilgisi olmayan benzersiz çalışma yöntemleri geliştirmemize olanak tanıdı .

Metodolojimiz

 • Dinamikler: Kaynaklarımızı farklı projeler ve iş durumlarına uygulayabiliyoruz.
 • Uygulama: Programın tüm içeriği titiz, pratik ve tam olarak uygulanabilir bir şekilde öğretilir. Yaparak öğrendiğiniz bir öğrenme yöntemine bahse gireriz.
 • Cercanía: Öğrencinin içinde bulunduğu en iyi profesyoneli alabilmesi için, her zaman sunduğumuz kişiselleştirilmiş ve yakın tedavi sayesinde rahat ve rahat hissetmesi gerekir.
 • Esnek: Küçük bir şirket olmak, her duruma özel bir şekilde adapte olmamızı sağlar. Kişiselleştirilmiş cevaplar sunmak için en uygun becerileri, yetenekleri, araçları ve kaynakları doğru zamanda kullanıyoruz.128678_rsz_selective-focus-photo-of-man-in-official-shirt-sitting-in-2451645.jpg

Bizim gücü

 • # Tecrübemiz
 • Mezunlarımız dünyaya yayıldı.
 • # Hoparlörlerimiz ve Konuşmacılarımız
 • # Müşterilerine bağlı profesyonellerden oluşan bir ekip.
 • Üniversiteler ve Kurumlarla İşbirliği Anlaşmaları.
 • Öğrencilerimizin% 96'sını yerleştiriyoruz.

Hedefimiz

 • En iyi profesyonelleri ve mevcut ve gelecekteki yöneticileri eğitmek için bilgi aktarın ve becerileri geliştirin. Çevremizin gelişimini, fikir, fırsat ve liderlik üretmek için örgütsel inovasyon yolu boyunca yönlendirin.
 • Kaliteli hizmet sağlayın, özgürlüğünüzde tavır ve davranışlar yaratın, unutulmaz deneyimler yaratın.

ITAE Business School , tüm çabalarını kurumların, insanların ve iş takımlarının yönetimini ve yönünü kolaylaştıran yüksek kaliteli hizmetler sunmaya odaklamaktadır. Ve böylece, 2009'da Zarzuela'da ITAE almak için uygun gördüğü Majesteleri, İspanya Kralı'na taşındı.

Günümüzde, örgütler, iş ve insan yönetiminin karmaşık görevini üstlenmeli ve stratejik hedeflerine ulaşmaları için onları ana unsurlar haline getirmelidir.

Küresel Bir Organizasyon

ITAE Business School uluslararasılaşması, kuruluşundan farklılaştırıcı bir konum için temel bir amaç olarak kuruldu.

Portekiz sınırındaki coğrafi konumumuz, kendimizi uluslararası olarak Hispano-Lusa Referans Okulu olarak konumlandırmamız için stratejik bir yerleşim alanı sunmaktadır. Bizi harekete geçiren uluslar arası meslek, son on yıl boyunca okulun gelişiminde temel taşı olmuştur. Aynı eğilim, okyanuslarımızı, uluslararası stratejimizi Latin Amerika ile yeni ve yakın bir ilişkiye dönüştürmek için yelken açmamıza neden oldu.

Konumlar

Badajoz

Address
C/ Virgen de la Soledad, 6
06004 BADAJOZ (España)

06002 Badajoz, Extremadura, İspanya