Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun


Hakkımızda

CEU IAM İşletme Okulu (İleri Yönetim Enstitüsü) CEU grubunun işletme okuludur . Alanını etik ve kalıcı bir şekilde yönetmeyi hedefleyen profesyonellerin eğitildiği yerler.

İspanya'daki en büyük eğitim grubuyuz . 85 yıldan uzun bir süre önce Katolik Propagandacılar Birliği (ACdP) tarafından kurulan grubun 200'den fazla resmi kursu olan 25'ten fazla eğitim merkezi vardır . öğretilir. Sınıflarımızdan 250.000'den fazla öğrenci geçti ve size en iyi eğitimi sunmak için her gün 4.000'den fazla profesyonel çalışıyor.

Adı San Pablo CEU Üniversite Vakfı olan CEU eğitim grubu, Katolik Propagandacılar Birliği'nin (ACdP) bir projesidir . Vakfın misyonu, toplumun gelişmesine en kaliteli eğitim yoluyla katkıda bulunmak, Hıristiyan hümanizminin ilkelerine uygun bir eğitim modeli sunmak, İncil tarafından bize iletilen değerler ve adalet ve toplumda kamusal yaşamda rol almaktır. insanı savunmada.

CEU grubunun amacı, akademik ve mesleki mükemmellik , eğitim projelerinde yenilikçilik ve öğrencilerin insani değerler ve erdemler konusunda eğitilmesidir.

CEU IAM Business School'un ayırt edici özellikleri, giderek daha dijital, küresel ve sürekli değişen bir dünyaya yanıt olarak Liderlik ve Etik'tir . İnsanları ve kuruluşları yönlendirmek için kalıcı ve sürdürülebilir değerler ve ilkelere bağlıyız.

Berkeley, California Üniversitesi (ABD Haber Sıralaması Sıralamasında En İyi 1 Kamu Üniversitesi ve Dünya Üniversitesinde En Üst 4'ü), ABD Haber Ajansı ile ABD kurumları, Babson Koleji (Girişimcilik eğitimi konusunda dünyanın 1 numaralı tanınan kurumu) gibi ABD kurumlarıyla paylaştığımız güçlü uluslararası ortaklıklar var. ) ve Yaratıcı Liderlik Merkezi (Liderlik, Financial Times'da 5. sırada).

Gelişmiş Yönetim Enstitüsü (CEU IAM) İşletme Okulu, AACSB International (İşletme Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği) üyesidir.

Uluslararası Anlaşmalar

Gelişmiş Yönetim Enstitüsü (CEU IAM) İşletme Okulu (Gelişmiş Yönetim Enstitüsü), CEU grubunun işletme okulu niteliğindedir. Akademik mükemmelliğini, uluslararası programlardaki teklifini artırarak, öğrencilerin uluslararası projeksiyonuna bağlar. Amaç, kültürlerarasılık ve farklı vizyonların katkıda bulunduğu zenginleştirme sayesinde küresel vizyonu sürdürmektir.

CEU, Babson Business School'da (Boston, ABD), Columbia Üniversitesi'nde (New York, ABD), Boston Üniversitesi'nde (Boston, ABD), Gelişmiş Yönetim Araştırma Enstitüsü'nde (Kobe, Japonya), Berkeley Üniversitesi Fordham Üniversitesi'nde (New York) uluslararası programlar sunmaktadır. ABD) ve Chicago Üniversitesi (ABD)

Kişisel Gelişim

Gelişmiş Yönetim Enstitüsü (CEU IAM) İşletme Okulu, kariyerinizde ilerlemek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Çalışma süreci boyunca ve çalışmalardan mezun olduktan sonra öğrencilere yardımcı olacak profesyonel bir kariyer hizmetine sahiptir. Ayrıca, girişimciliği desteklemek için özel bir program olan ve yeni ve kalıcı iş girişimlerinin doğduğu CEU Emprende'ye erişme imkanı sunar.

Profesyonel Kariyer Bölümü , mezunların işe alım ihtiyaçlarını ve kariyer gelişim özlemlerini karşılayan çözümler bulmak için CEU'nun çok sayıda şirketle olan ilişkilerini gruplandırmaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki farklı firmalarla 4.500'den fazla anlaşma imzalandı.

Konumlar

Madrid

Address
c/Tutor 35
28008 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Madrid bölgesi

Address
Calle Tutor,35
28008 Madrid bölgesi, İspanya

Akreditasyonlar

AACSB Accredited