Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Hakkımızda

CEU IAM İşletme Okulu (İleri Yönetim Enstitüsü) CEU grubunun işletme okuludur . Alanını etik ve kalıcı bir şekilde yönetmeyi hedefleyen profesyonellerin eğitildiği yerler.

İspanya'daki en büyük eğitim grubuyuz . 85 yıldan uzun bir süre önce Katolik Propagandacılar Birliği (ACdP) tarafından kurulan grubun 200'den fazla resmi kursu olan 25'ten fazla eğitim merkezi vardır . öğretilir. Sınıflarımızdan 250.000'den fazla öğrenci geçti ve size en iyi eğitimi sunmak için her gün 4.000'den fazla profesyonel çalışıyor.

Adı San Pablo CEU Üniversite Vakfı olan CEU eğitim grubu, Katolik Propagandacılar Birliği'nin (ACdP) bir projesidir . Vakfın misyonu, toplumun gelişmesine en kaliteli eğitim yoluyla katkıda bulunmak, Hıristiyan hümanizminin ilkelerine uygun bir eğitim modeli sunmak, İncil tarafından bize iletilen değerler ve adalet ve toplumda kamusal yaşamda rol almaktır. insanı savunmada.

CEU grubunun amacı, akademik ve mesleki mükemmellik , eğitim projelerinde yenilikçilik ve öğrencilerin insani değerler ve erdemler konusunda eğitilmesidir.

CEU IAM Business School'un ayırt edici özellikleri, giderek daha dijital, küresel ve sürekli değişen bir dünyaya yanıt olarak Liderlik ve Etik'tir . İnsanları ve kuruluşları yönlendirmek için kalıcı ve sürdürülebilir değerler ve ilkelere bağlıyız.

Berkeley, California Üniversitesi (ABD Haber Sıralaması Sıralamasında En İyi 1 Kamu Üniversitesi ve Dünya Üniversitesinde En Üst 4'ü), ABD Haber Ajansı ile ABD kurumları, Babson Koleji (Girişimcilik eğitimi konusunda dünyanın 1 numaralı tanınan kurumu) gibi ABD kurumlarıyla paylaştığımız güçlü uluslararası ortaklıklar var. ) ve Yaratıcı Liderlik Merkezi (Liderlik, Financial Times'da 5. sırada).

Gelişmiş Yönetim Enstitüsü (CEU IAM) İşletme Okulu, AACSB International (İşletme Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği) üyesidir.

Uluslararası Anlaşmalar

Gelişmiş Yönetim Enstitüsü (CEU IAM) İşletme Okulu (Gelişmiş Yönetim Enstitüsü), CEU grubunun işletme okulu niteliğindedir. Akademik mükemmelliğini, uluslararası programlardaki teklifini artırarak, öğrencilerin uluslararası projeksiyonuna bağlar. Amaç, kültürlerarasılık ve farklı vizyonların katkıda bulunduğu zenginleştirme sayesinde küresel vizyonu sürdürmektir.

CEU, Babson Business School'da (Boston, ABD), Columbia Üniversitesi'nde (New York, ABD), Boston Üniversitesi'nde (Boston, ABD), Gelişmiş Yönetim Araştırma Enstitüsü'nde (Kobe, Japonya), Berkeley Üniversitesi Fordham Üniversitesi'nde (New York) uluslararası programlar sunmaktadır. ABD) ve Chicago Üniversitesi (ABD)

Kişisel Gelişim

Gelişmiş Yönetim Enstitüsü (CEU IAM) İşletme Okulu, kariyerinizde ilerlemek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Çalışma süreci boyunca ve çalışmalardan mezun olduktan sonra öğrencilere yardımcı olacak profesyonel bir kariyer hizmetine sahiptir. Ayrıca, girişimciliği desteklemek için özel bir program olan ve yeni ve kalıcı iş girişimlerinin doğduğu CEU Emprende'ye erişme imkanı sunar.

Profesyonel Kariyer Bölümü , mezunların işe alım ihtiyaçlarını ve kariyer gelişim özlemlerini karşılayan çözümler bulmak için CEU'nun çok sayıda şirketle olan ilişkilerini gruplandırmaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki farklı firmalarla 4.500'den fazla anlaşma imzalandı.

Program dili:
  • Ispanyolca
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

EMBA size yeni zorlukları ele almak ve başarılı kararlar vermek için kilit beceriler, yönetimsel yeterlilikler ve araçlar sağlayacaktır ve her zaman tanınmış profesyonell ... [+]

EMBA size yeni zorlukları ele almak ve başarılı kararlar vermek için kilit beceriler, yönetimsel yeterlilikler ve araçlar sağlayacaktır ve her zaman tanınmış profesyonellerin tecrübelerine dayanarak ve pratik bir yaklaşımla en başından faydalanabilirsiniz.

Erişim Profili

Master kursunu mesleki faaliyetleriyle birleştirerek kariyerine kararlı bir destek vermek isteyen ve zorlukların üstesinden gelmek ve daha fazla sorumluluk almak için güçlü bir arzuya sahip olmak isteyen 4 veya daha fazla yıllık deneyime sahip profesyoneller.

Bu nedenle, hedef profil, kişisel gelişim arayışında hem yetkinliklerini hem de yönetim becerilerini geliştirmek için ihtiyaç duydukları daha büyük sorumluluklara ulaşmak isteyen yüksek potansiyeli profesyonelleri, orta yönetimi, fonksiyonel yöneticileri veya girişimcileridir.... [-]

İspanya Madrid Madrid bölgesi
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
450 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku

CEU Institute for Advanced Management

Address
c/Tutor 35
28008 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya