UFV-ADEN INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz Kimiz International Business School, İşletme Fakültesi ve Francisco de Vitoria Üniversitesi ADEN onun 27 ofisleri aracılığıyla 17 ülkede varlığı ile uluslararası akademik kurumdur.

Bizim ana hedefi yöneticileri nesil yetiştirmek ve öğrencilerimizin "yeniden icat" yardım ve kurşun şirketlerde yarın çok ihtiyaç duyulan değişimi artırmak için olduğunu.

Bizim eğitim modelinin büyük bir mücadele toplumda ve bu katkıda değişim ajanları haline kendilerini dönüştürmeye kişi ve meslek odaklı profesyonellerin oluşumu, biz öğrenciler için burs geniş bir program oluşturduk Ekonomik araçların eksikliği yetenek oluşturmak gelmek için.

harika bir okul beste kalbi, bu nedenle, öğrenciler ve ADEN International Business School öğrencilerimizin kişisel ve mesleki mükemmellik devam büyümesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Biz iş araştırma dünyasında uygulamalı araştırma ve danışmanlık deneyimi olan tam zamanlı öğretmenlerin oluşan tüm akademik içerik kıdemli öğretim, ve üst profesyonelleri içeren öğretim görevlisi bir dizi var. Ayrıca, bizim 27 uluslararası yerlerde profesör ziyaret almak için bizim fakülte arasında gurur duyuyoruz.

Kısacası, biz öğrencilerimizin, beceri açık onlar sorumlu bir şekilde, çalışan veya çalışacak olan organizasyonlarda değişimin özneleri olmak için gerekli becerileri kazanmaları, böylece birleşik öğretmenler, profesyoneller ve öğrenciler taahhüt ve özel topluluk vardır ve disiplinler arası.

Konumlar

Madrid

Address
Calle Orense 69
(Eurobuilding II)

28020 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Madrid

Address
Ctra. Pozuelo-Majadahonda (M-515) Km. 1.800
28223 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: