Resmi açıklamayı okuyun

Biz Kimiz International Business School, İşletme Fakültesi ve Francisco de Vitoria Üniversitesi ADEN onun 27 ofisleri aracılığıyla 17 ülkede varlığı ile uluslararası akademik kurumdur.

Bizim ana hedefi yöneticileri nesil yetiştirmek ve öğrencilerimizin "yeniden icat" yardım ve kurşun şirketlerde yarın çok ihtiyaç duyulan değişimi artırmak için olduğunu.

Bizim eğitim modelinin büyük bir mücadele toplumda ve bu katkıda değişim ajanları haline kendilerini dönüştürmeye kişi ve meslek odaklı profesyonellerin oluşumu, biz öğrenciler için burs geniş bir program oluşturduk Ekonomik araçların eksikliği yetenek oluşturmak gelmek için.

harika bir okul beste kalbi, bu nedenle, öğrenciler ve ADEN International Business School öğrencilerimizin kişisel ve mesleki mükemmellik devam büyümesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Biz iş araştırma dünyasında uygulamalı araştırma ve danışmanlık deneyimi olan tam zamanlı öğretmenlerin oluşan tüm akademik içerik kıdemli öğretim, ve üst profesyonelleri içeren öğretim görevlisi bir dizi var. Ayrıca, bizim 27 uluslararası yerlerde profesör ziyaret almak için bizim fakülte arasında gurur duyuyoruz.

Kısacası, biz öğrencilerimizin, beceri açık onlar sorumlu bir şekilde, çalışan veya çalışacak olan organizasyonlarda değişimin özneleri olmak için gerekli becerileri kazanmaları, böylece birleşik öğretmenler, profesyoneller ve öğrenciler taahhüt ve özel topluluk vardır ve disiplinler arası.

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

UFV-ADEN INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL

Deneye dayanan Metodoloji gerçek hayat senaryoları ve düşük basınçlı bir ortamda kararlar öğrenmek için tasarlanmıştır. ... [+]

"Kurşun Öğrenme yönlendirerek gerçekleştirilir"

TEST YÖNTEMİ DAYALI Gerçek hayat senaryoları ve düşük basınçlı bir ortamda kararlar öğrenmek için tasarlanmıştır. 32 simülatörleri, yenilikçi sınıf temelli bir deneme pedagoji +. 12 yıldır kanıtlanmış. İspanya ve Latin Amerika'daki önde gelen şirketlerinden 45.000'den fazla yönetici eğitimi için kullanılır. Oyuncu, interaktif, sonuç odaklı. Eğer beklediğiniz sonuçları almanıza yardımcı optimum kararlar için tasarlandı.

"Başarı size bir profesyonel olarak başarılı olur MBA seçtiniz bilmektir"

ŞİMDİ SENİN SIRAN. 45.000 'den fazla öğrenci İspanya ve Latin... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca,Spanish (Spain)
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Escuela de Negocios UFV