Resmi açıklamayı okuyun

Üniversite

Zaragoza şehrinin eteklerinde Villanueva de Glologo'da bulunan San Jorge Üniversitesi, 2005 yılında kuruldu ve kar amacı gütmeyen bir Diocesan merkezi olan Fundación San Valero liderliğindeki bir grup eğitim kurumu olan San Valero Grubunun bir bölümünü oluşturuyor 60 yıldan fazla bir süre geçmiş, farklı düzeylerde ve ortaöğretim, ileri ve yüksek eğitim ve yaşam boyu eğitim türleri içinde çalışmaktadır.

San Valero Grubunun bir parçasını oluşturan tüm kurumların misyonu, insanların çevre gereksinimlerine göre mesleki zorluklarla başa çıkmalarını sağlayan, Hristiyan değerlerine dayalı bütüncül bir eğitim yoluyla toplumun sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmaktır.

San Jorge Üniversitesi'nde şu anda beş merkezde 2100'den fazla lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencisi bulunmaktadır: Sağlık Bilimleri Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mimarlık Okulu, Politeknik Okulu ve Yönetim ve Liderlik Okulu.

San Jorge Üniversitesi’nin öğretme ve öğrenme modeli, altı ayrı öğeye dayanmaktadır:

  • Her programın müfredatında bulunan kişinin bütünleyici eğitimi (kişisel proje ve profesyonel proje).
  • Çevremizdekilere Hizmet Öğrenme'nin müfredata entegrasyonu ve gönüllü çalışmanın Üniversite topluluğuyla birlikte tanıtılması yoluyla bir hizmet kültürü .
  • Öğretici personelin, öğretici eylem planının uygulanmasında olumlu sonuçlar elde etme taahhüdü ile kişiselleştirilmesi .
  • Öğrencilerimizin öğrenme deneyimlerini sürekli olarak geliştirmek için yeniliği ve yeni teknolojilerin entegrasyonunu öğretmek.
  • Çalışma programlarının uluslararasılaştırılması , öğrenciyi giderek daha uluslararası ve küresel bir istihdam piyasasına hazırlamak amacıyla.
  • Endüstri ve iş dünyasıyla bağlantı kurarak, ziyaret eden profesyonellerin öğretim etkinliklerine katılımını ve şirketler ve kurumlarla işbirliği içinde gerçek lisans ve lisansüstü projelerin geliştirilmesini teşvik eder.

Villanueva de Gállego Üniversitesi Kampüsü, öğrencilerimizin çok çeşitli spor aktivitelerine katılabileceği bir spor kampüsünün yanı sıra modern tesisler ve eğitim ve öğrenim kaynaklarına sahiptir.

Program dili:
Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Universidad San Jorge

İşletme Yönetimi Yüksek Lisans (MBA) "yönetici" takvimi ve iş dünyasına uyarlanmış son derece pratik bir eğitim derecesidir. ... [+]

İşletme Yüksek Lisans - MBA

İşletme Yönetimi Yüksek Lisans (MBA) "yönetici" takvimi ve iş dünyasına uyarlanmış son derece pratik bir eğitim derecesidir.

Buradaki zorluğumuz üçlü bir açıdan eğitim almak: yönetim becerileri, analitik beceriler ve çalıştığımız kuruluşların sosyal farkındalığı. MBA ile eleştirel, yapıcı ve proaktif bir zihniyet geliştirmek amacıyla herhangi bir şirketin farklı bölümlerini gezmenizi istiyoruz. Analitik seviyeyi, yeni trendlerin uygulanmasına yönelik eğitimi geliştirmek ve yeni fırsatlar yaratmak için onları nasıl dahil edeceklerine dair "bilgi birikimi" ni edinmek istiyoruz.

Buna ek olarak, MBA, farklı oturumlar, atölye çalışmaları ve ziyaretler aracılığıyla, öğrencilerin kendi iş yaratma ve iş yaratma girişimlerini göz önünde bulundurmalarını teşvik eder; Ekonomi veya farklı organizasyonlarda yönetim sorumlulukları üstlenin.... [-]

İspanya Zaragoza
Ekim 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
Villanueva de Gállego
Autovía A-23
Zaragoza-Huesca Km 299

Zaragoza, Aragon, ES
Social Media