Resmi açıklamayı okuyun

La Salle Hoşgeldiniz

Bizim eğitim teklifi Derece, Masters ve Lisansüstü, Yönetici Eğitim Kursları gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. La Salle programları şirketin ihtiyaçları ve pratik bir vizyonu ile profesyoneller ve alınan bilginin hızlı bir uygulama hedefini hedef. Programlar Kampüs Barcelona ve aynı zamanda SANAL KAMPÜS yoluyla bizzat katıldı olabilir.

ihtiyaçlarınıza en uygun programı seçin.

hakkında

varoluş üç yüzyıllarda, La Salle her düzeyde sürekli ve güncel eğitim tek amacı olmuştur. Bu taahhüt sürekli beş kıtada zamanla muhafaza edilmiştir. öğrenci sayısı 70.000'den fazla öğretmen eğitim sağlayan 1.600.- merkezlerinde dağıtılan bir milyon aşıyor.

yaklaşık 125 yıl önce tanıştı İspanya'da, La Salle ihtiyaçları ve her tarihsel anın taleplerine uygun çalışmalar geliştirdi ve kişinin genel boyut saf üzerinde hakim olan hangi kalite eğitimi kişisel pul yazdırmak mümkün olmuştur kantitatif bilgi edinme.

Katalonya, La Salle 30 merkez ve 23.000 öğrenci olmak üzere toplam vardır ve Madrid 11.300 öğrenci olmak üzere toplam 17 okulu bulunmaktadır.

IALU - Lasallian Uluslararası Üniversiteler Birliği 73 üniversitenin oluşur. ABD'de: Philadelphia La Salle Üniversitesi, New York Manhattan College, California Saint Mary Koleji; Santa Fe, Chicago Lewi Üniversitesi'ne, Hıristiyan Brother Memphis College La Salle Koleji. Filipinlerde; Manila De La Salle Üniversitesi, Bacolod City La Salle Üniversitesi. Bethleem Üniversitesi: İsrail. Latin Amerika'da: Bogota La Salle Üniversitesi, Yükseköğretim Merkezi Kano-Brezilya, Tersiyer Meksika Enstitüleri ve Obregon, Guatemala Merkez Enstitüsü; Karakas, Cojedes ve IUTEAGRO of IUTEMAR La Salle; IUTEIN de Guayana. Avrupa'daki Üniversiteler Bauvais arasında IInstitut Supérieur Agricole, ISAIP d'Angers, Lyon l'ECAM önemini vurgulamak, Belçika Mimarlık Saint Lu Okul, diğerleri arasında; hangi Afrika ve Asya'da merkezleri ilave edilmelidir.

Tarih boyunca dünya çapında, La Salle de kendi meslek hayatı boyunca insanlara taahhüt edilmiştir; teknolojik gelişme örgütleri ile olduğu gibi. Bu taahhüt, La Salle Teknoloji ve İş Dünyasının toplantı yapmak eğitim, bilgi, aracılık, transfer ve iletişim bir dizi dile getirilmektedir.

İspanya'da, Barcelona ve Madrid kampüsleri ile, La Salle öğretilen üniversite kursları, aşağıdaki programlara ek olarak, sunmaktadır:

  • Doktora Programı
  • Yüksek Lisans Programı
  • Uluslararası Aşamaları Programı
  • Mesleki Gelişim Programı (PDP)
  • Uzmanlık kursları
  • Kurumsal Eğitim

Yüksek Lisans Programı şirketin ihtiyaçlarına ve pratik bir vizyonu ile profesyoneller ve alınan bilginin hızlı bir uygulama hedefini giderir. Profesyonel uzmanlık veya diğer alanların alanı hakkında bilgi Bu genişleme, kişisel gelişimine katkıda bulunmak ve işyerinde sürekli değişim ve teknolojik ortama profesyonellerin uyum yeteneklerinin geliştirilmesi.

Program Masters (programı oluşturan usta kapsadığı farklı sektörlerde ve alanlarda) mesleki becerilerini geliştirmek isteyen ve iş karmaşıklığı anlamak gerekir kim ve nasıl yeni zorluklara adapte üniversite mezunu ve profesyonel deneyime sahip profesyoneller hedefleniyor ; mesleki becerilerini bilemek; geliştirmek ve analiz, sentez, iletişim, entegrasyon ve ekip işbirliği becerilerini geliştirmek.

Program dili:
Ingilizce
Ispanyolca
Katalan

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

laSalle Barcelona MBA programs

Executive MBA küresel rekabet ortamında programında kurşun küresel ekipleri tarafından yöneltilen mevcut sorunları 30 yıldır profesyonel yöneticiler eğitim hedefleniyor. ... [+]

A Executive MBA Bu küresel rekabet ortamında programında kurşun küresel ekipleri tarafından yöneltilen mevcut sorunları 30 yıldır profesyonel yöneticiler eğitim hedefleniyor. usta Silikon Vadisi, ABD'de 2 hafta aşamasını kapsamaktadır.

süresi 15 ay MBA programları hafta sonu (Cuma öğleden sonra ve Cumartesi sabah) ve çalışma ile uyumludur. bir hafta sonu boyunca yoğun dış oturumları kişisel temas, grup çalışması ve öğrenci kişisel ve mesleki becerilerinin geliştirilmesi teşvik biçiminde düzenlenmektedir.

La Salle Executive MBA:

eşsiz ve yenilikçi metodoloji, metodoloji Deneyimleri sayesinde Grow Deneyimler sayesinde Grow istihdam öğrencilerin profesyonel bir daha tam formda gerçek ve doğru deneyimsel durumları, tüm öğrenme ile ilgili yumuşak becerileri ve consiguienteevolucionar uygulayabileceğiniz hedefliyor . ... [-]
İspanya Barcelona
Ekim 2019
Tam zamanlı
15 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MBA

laSalle Barcelona MBA programs

Eğer bir üniversite ve daha az 30 yıllık mesleki mezun olan ve güvenlik ve garantisi ile iş gelecek yüz gerekiyorsa, La Salle Tam Zamanlı MBA Dijital Dönüşüm döneminde ka ... [+]

Eğer bir üniversite ve daha az 30 yıllık mesleki mezun olan ve güvenlik ve garantisi ile iş gelecek yüz gerekiyorsa, Dijital Dönüşüm döneminde kariyer inşa La Salle Tam Zamanlı MBA.

Bir girişimci zihniyet geliştirmek için nasıl öğreneceksiniz, yenilik ve kullanım araçları, çerçeveler ve stratejileri, dijital ekonomide yeni fırsatları belirlemek ve değerlendirmek için öğrenirler.

Biz sürekli evrim bir devlet bir iş ortamında kararlar bizim öğrenciler yetiştirmek; Ve küresel ve uluslararası bir bakış açısı benimsemek.

Kabul

İnsanlar bizim Master Programları gelişimi için önemli bir faktördür. Biz onların kolektif öğrenme deneyimini zenginleştirmek amacıyla, onların akademik fonksiyonel, sektörel ve coğrafi özelliklerini ağırlığında, müfredat kriterlere göre başvuru seçin.... [-]

İspanya Barcelona
Ekim 2019
Tam zamanlı
15 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Presentación de La Salle Campus Barcelona - Universidad Ramon Llull