Resmi açıklamayı okuyun

IBMS hoşgeldiniz ...

IBMS araçları, bilgi sağlar ve kendi şartlarda başarıyı tanımlamak ve sonra bunu başarmak gerekir yaşar. Biz gelecekteki muhtemel işverenler için çok cazip hale getirecek çok yönlü ve dengeli henüz odaklı eğitim sunmayı taahhüt ediyoruz. Sen-devlet-sanat kaynaklarla desteklenen akademik programlar ve ders dışı faaliyetler aracılığıyla bilginizi geliştirmek için bol bol fırsat olacaktır.

IBMS Hakkında

IBMS, sen state-of-the-art kaynaklarla desteklenen akademik programlar ve ders dışı faaliyetler aracılığıyla bilginizi geliştirmek için bol bol fırsat olacaktır.

Kişisel ihtiyaçlarınıza özenli deneyim, akademik ve idari personel ile bu özellikleri birleştirin ve Cenevre uluslararası şehir size başarı için tarifi var. IBMS araçları, bilgi sağlar ve kendi şartlarda başarıyı tanımlamak ve sonra bunu başarmak gerekir yaşar. Biz gelecekteki muhtemel işverenler için çok cazip hale getirecek çok yönlü ve dengeli henüz odaklı eğitim sunmayı taahhüt ediyoruz.

IBMS, MBA Amerika Birleşik Devletleri eğitim sistemi kökeni bulan bir felsefe topraklanmış. Bireyin gerçek potansiyelini geliştirmeye odaklanan MBA liderlik, yenilik ve en iyi uygulama odaklı değerler liderliğindeki müfredat sunmaktadır.

IBMS MBA farklı şekillerde bir dizi incelenebilir:

12 ay Full-time MBA programı Akşamları ve hafta sonu Sınıflar öğretilen bir 18 aylık Part-time EMBA 24 aya kadar Flexi Modüler MBA Haftasonu sınıfları

Herhangi bir iş geleceği halkının başarılı gelişimi bağlıdır. Bizim yönetici eğitim çalışmaları kadar önemli olmasının nedeni budur. Bizim Business School yönetici eğitim sunmak için destekleyici bir ortam ve mükemmel olanaklar sağlar. Iş ile yakın işbirliği içinde çalışarak, yöneticiler ve iş liderleri nesil geliştirmek için sabırsızlanıyoruz. Sadece güçlü, başarılı bir kariyer geliştirmek değil, olacak insanlar da onlar için çalışan örgütlerin performansına gerçek bir fark yaratacak. Daha spesifik olarak biz sunuyoruz:

BBA 4 yıl programları için Bir yıl programı için TTH 6 ay programı için TTH Profesyonel Muhasebe programı

Uzmanlık bu alanların herhangi biri bireysel kariyer ve etkileyen işletmelere hem genişlik ve derinlik sunacak. Birlikte koyun, ancak, iş değişikliği için güçlü bir gündemi temsil etmektedir. Her program iddialı, yetenekli başarı için dizayn edilmiştir. Amaçlarımız kendi alanlarında üst düzey liderlik becerileri ile bireyler hazırlamak için vardır.

Amaç ve hedefler

IBMS programı uluslararası düzeyde üst düzey yönetimi zorluklarla mücadele etmek için gerekli liderlik ve etkinliği yetiştirmek için tasarlanmıştır. Bu Amerikan tarzı bir müfredat dayanmaktadır yüksek etkileşimli ve yoğun bir dizi vardır. IBMS profesörler titizlikle Avrupa'nın en iyi işletme okullarında birçok tutan pozisyonlarına kendi alanlarında en iyi danışmanları ve uzmanları arasından seçilir.

Yeni öğretim yılı yeni zorluklar ve fırsatlar getiriyor. Her öğrenci bazen kendi ve kendi hayallerini, her zaman değil bu büyük halkın bir parçası, bağlı dünyaca var farkındayım, ama IBMS her birimiz için çok kişisel ve sevgili kader eşsiz keşif ile size yardımcı olmak için burada.

Çalışmalarımız burada bir araya küresel servis ve liderlik ile dolu bir yaşam için temel olacaktır. Biz sizin ve aileler için hayallerini, hedeflerini ve tutkularını yaratacak tohum dikim ediyoruz. Ekibimiz, kültür yardım büyümek, yem ve IBMS adresinde süre içinde çiçek başlayacaktır olanlar aziz hayalleri üzerinden izlemek kararlıdır. Her birimiz olan bir rüya bu küçük tohum IBMS daha 20 yıl önce bizim için sadece gibidir. Bizim için bu rüya gerçek oldu ... ve biz IBMS, Swiss kıyafetleri, gerçekten bağımsız küresel odaklı ve kaliteli kurumlarından biri haline gelmiştir bu dünyaya hoş geldiniz, bugün söylemek gurur duyuyoruz.

Neden IBMS?

İşletme (MBA) derecesi, bir Masters Kazanç sizin için yeni kariyer fırsatları açmak yönetim becerileri ve iş uzmanlığı sağlayabilir. Eğer işinde çalışan ve merdivenden yukarı taşımak için veya yeni bir uzmanlık mevcut alana taşımak arıyorsanız, bir MBA programı size hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. MBA programı da üst düzey yöneticiler ve yöneticiler keyfini çok daha yüksek ücret aralığı içine sizi başlatacak. Ayrıca, MBA derecesi sizi tutmak sağlayacak üst düzey pozisyonlarda, iş genellikle daha ilginç ve ödüllendirici olacaktır.

Uzmanlık MBA!

Şimdi, daha fazla MBA programları konu alan uzmanlık sağlamak için genel iş yönetimi ötesinde eğitim veriyoruz. Kariyer çıkarları e-ticaret alanında iseniz Yani, örneğin, bu alanda güçlü bir odaklanma ile MBA programları bulabilirsiniz. Ayrıca, birçok MBA programları uzmanlık derecesi kazanmak için izin verir, bu yüzden vb İnsan Kaynakları, Muhasebe ve Finans gibi, başka bir alanda eğitim işletme eğitimi birleştirebilirsiniz

MBA Konsantrasyonları ve aşağıdaki Bölümleri de uzmanlık:

Muhasebe ve finans Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Genel Yönetim insan kaynakları Pazarlama ve Marka Pazarlama Yönetimi Proje yönetimi Turizm ve Seyahat İşletmeciliği

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Institute of Business & Management Sciences

Uluslararası İş derecede IBMS`s MBA onlara ilgi seçtikleri alanda etkin çalışabilmesi için profesyoneller bu heyecan verici ve karmaşık global iş ortamı ve özel bilgi anl ... [+]

İşletme veya Uluslararası İşletme MBA:

Iş küreselleşme dünyadaki her ülkenin yaşadığı bir gerçektir, ancak özellikle ABD ve Avrupa nerede şirketlerin kaynak hammadde, üretim ve tüm dünyada satmak. Aynı tüm önemli finans ve hizmet kuruluşları dünyanın büyük şehirlerde operasyonları var hizmetler sektörü için de geçerlidir.

Bu yeni ve heyecan verici dönemde İşletme profesyonelleri aynı anda zorlu ve ödüllendirici hem dünya kariyer için muazzam fırsatlar var. Uluslararası İş derecede IBMS`s MBA onlara ilgi seçtikleri alanda etkin çalışabilmesi için profesyoneller bu heyecan verici ve karmaşık global iş ortamı ve özel bilgi anlamak için bir çerçeve sağlar.... [-]

İsviçre Geneva
Şubat 2020
Tam zamanlı
18 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
Rue Voltaire 16
1201 Genève

Geneva, Geneva, 1201 CH
Social Media