Rushford Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

136117_RUSHFORD0-logo.png

Rushford Business School , Gevena, İsviçre'deki James Lind Enstitüsü İşletme Okulu'nun resmi adıdır. Okul, İşletme ve Yönetim alanında yüksek lisans programları sunmaktadır. Ayrıca, teknik uzmanlıklara sahip birkaç MBA programı sunmak konusunda eşsiziz ve büyümeye devam ederken daha fazla teknik uzmanlık eklemeye devam ediyoruz.

% 100 çevrimiçi programlarımız, önde gelen bir Avrupa İşletme Okulu'ndan uygun bir eğitim ücreti karşılığında yüksek kaliteli bir eğitim almak isteyen dünyanın her yerinden öğrenciler için çok uygundur. JLI global kurumunun bir parçası olarak, öğrencilerimizin yararına ağları, bilgileri, deneyimleri ve coğrafi yayılımı kullanıyoruz.

136118_JLI-Logo-1-300x300.png

JLI, ana kampüsü İsviçre'de bulunan uluslararası bir eğitim kurumudur. Öğrencilerimizi halk sağlığı, sağlık yönetimi, ilaç bilimleri, klinik araştırma, klinik bilimler, tarım ve işletme yönetimi alanlarında kariyer için hazırlıyoruz.

Dünya çapında 80'den fazla ülkeden ve 5000'den fazla mezundan gelen öğrencilerle, büyüyen küresel topluluğumuz, JLI'deki öğrencilerin mükemmel eğitim ve beceri gelişiminin kanıtıdır. Öğrencilerimize, her bir öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen esnek ve kendi hızınızda öğrenme ortamı sunuyoruz. Fakültemiz, akademik ve endüstriyel uzmanların bir karışımıdır, böylece öğrenciler kendi çalışma alanlarının hem teorik hem de pratik yönlerine maruz kalırlar.

134186_pexels-photo-1595391.jpeg

Görevimiz

Araştırmaya odaklı bir kurum olarak, iş büyümesi ve toplumsal kalkınma üzerinde olumlu etkisi olan yenilikçi ve uluslararası kabul görmüş iş programları yürütüyoruz.

İş davranışından ve araştırmalarından yararlanarak devam ediyoruz:

 • Küresel bir araştırma ve öğretim ortamı sağlamak için önde gelen akademik ve değişim ortaklarından oluşan uluslararası bir ağ geliştirmek ve genişletmek
 • Kilit görüş liderleriyle etkileşime geçerek sektöre özgü iş becerilerini geliştirmek.
 • Sosyal sorumluluğu üstlenmek ve benzersiz entelektüel ve kişisel zorluklarla karşılaşmak için liderler geliştirmek.
 • Kültürlerarası yetkinlik ve eleştirel düşünme ile olgun ve kendine güvenen kişilikler geliştirmek.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Avrupa'nın en iyi işletme okulları arasında yer almak ve işletmelerin ve kurumların olumlu bir büyüme eğrisinde kalmasına yardımcı olan yenilikçi iş programları için uluslararası alanda tanınmaktır. Araştırmamızın iş uygulamaları, liderlik ve akademik literatür üzerinde gelişen bir etkisi olacaktır. Değerli, yapıcı ve etik bir fark yaratmak için işletmeler ve toplumla etkileşimde bulunma potansiyellerini kullanacak olan küresel bir sosyal yardımla liderler geliştireceğiz.

Degerlerimiz

 • Misyonumuzu ve vizyonumuzu gerçekleştirmede aşağıdaki değerler bizi yönetir:
  • Akademik mükemmellik, uzmanlık becerileri ve araştırma odağı.
  • Düşünce liderliği ve yenilik.
  • Eleştirel düşünme, adalet ve bütünlük.
  • Etik, sosyal sorumluluk, fayda, hesap verebilirlik, sorumluluk ve şeffaflık.
 • Yaptığımız her şeyde kalite ve hizmet beklentilerini aşmak için hiç bitmeyen bir yaklaşımımız var. Öğrencilerimizin kariyerini şekillendirmek, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Bunu başarmak için, ilgili sektörden önce mentorluktan sunum ve referanslamaya kadar tüm potansiyel yöntemler araştırılmaktadır.
 • Tüm öğrencilerimize değer veriyor, kişisel ve mesleki gelişimlerine ve yatırımlarına yatırım yapıyor, temel ihtiyaçlardan kendini gerçekleştirmeye kadar kariyer yollarında onlara yardımcı oluyoruz.
 • Endüstrideki önemli değişiklikleri izleyerek öğrencilerimiz için ihtiyatlı bir şekilde planlıyoruz ve gelecekteki zorlukları karşılamak için bunları önceden hazırlayan uygun önlemleri alıyoruz.

134159_pexels-photo-1438072.jpeg

Çevrimiçi Öğretim Yaklaşımı

Uyguladığımız eğitim yaklaşımı, her bireyin özel eğitim ihtiyaçlarını ve kariyer isteklerini belirlemeyi amaçlamaktadır. Bu anlayışa dayanarak, bireyin eğitim programından en iyi şekilde yararlanabilmesi için en etkili kişiselleştirilmiş rehberlik çözümü uygulamaya konulur.

Her insanın kendi güçlü yönlerine sahip olduğu ve doğru öğrenme platformu ve yaklaşımı ile kullanılabileceği fikrine inanıyoruz. JLI'deki öğrenciler, öz bilginin akademik bilgiye eşit önemde olduğunun tamamen farkındadır.

İnternetin dünyadaki en güçlü öğrenme aracı olduğuna inanıyoruz, bu yüzden öğrencilerimize bilgi getirmek için kullanıyoruz.

İstatistikler bize küresel olarak bugün yaklaşık 1.668.870.408 internet kullanıcısı olduğunu ve bu sayının artmaya devam ettiğini söylüyor.

Bugünün nesli, istedikleri zaman ve istedikleri yerde her şeye anında erişmek istiyor. Aynı şey eğitim ve öğretim için de geçerlidir. Öğrenciler ve çalışan profesyoneller hareket halindeyken eğitim almak isterler ve JLI, internetin gücünü verimli bir şekilde yapmalarını ve yoldaki tüm engelleri ortadan kaldırmasını sağlamak için kullanır.

JLI olarak, interneti modern bir ortamda öğrenme verimliliğini en üst düzeye çıkarırken, aynı zamanda öğrencilere ilaç / klinik araştırma / sağlık endüstrisinde yapmak için ihtiyaç duydukları tüm bilgileri sağlıyoruz.

JLI, öğrencilere gerçek endüstri perspektiflerini sağlamak için sektörde çok sayıda kalifiye profesyonel istihdam eder. Bu, hevesli profesyonellerin endüstrinin kendisiyle bir arayüze ulaşmasına yardımcı olur. Mentörlük, eğitim ve kariyer planlaması ile ilgili çok fazla tavsiye sunar.

JLI öğrencileri, öğrenciler ve fakülte arasında etkili bilgi paylaşımı için oluşturulmuş en son teknolojiye sahip Çevrimiçi Kampüs Özel Ders Merkezi'ne veya OCTC'ye katılmaya davet edilir.

Verimli çevrimiçi eğitim platformlarımız aracılığıyla sahte oturumlar uygulayarak öğrencilerimizi ilk elden deneyimlerle gerçek yaşam koşullarına hazırlamaya inanıyoruz.

Akreditasyonlarımız

138943_EduQua_LogoPhone.png

EduQua Sertifikalı İsviçre Kurumu

Rushford Business School , ana okulu (James Lind Institute) aracılığıyla ileri eğitim kurumları için bir İsviçre kalite etiketi olan EduQua tarafından onaylanmıştır. EduQua, İsviçre Konfederasyon Hükümeti tarafından tanınan ve desteklenen bir akreditasyon kuruluşudur.

EduQua, İsviçre'deki kamu ve özel eğitim kurumları için ilk kalite sertifikasıdır ve aşağıdaki kuruluşlar tarafından tanınmakta, desteklenmekte ve onaylanmaktadır:

• İsviçre Federal Hükümeti
• İsviçre Kanton Eğitim Bakanları Konferansı (EDK)
• Ekonomik İşler Devlet Sekreterliği (SECO)
• İsviçre Mesleki Eğitim Konferansı departmanı (SBBK)
• İsviçre İstihdam Departmanları Birliği (VSAA)
• İsviçre Yetişkin Öğrenimi Federasyonu (SVEB)

138941_ACBSP_ColorPhone.png

İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi

Rushford Business School , ana okulu (James Lind Institute) aracılığıyla "İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (ACBSP) üyesidir.

ACBSP, 1988'den beri dünya çapında önlisans, bakalorya ve lisansüstü düzeylerdeki işletme programlarını akredite eden tek küresel akreditasyon kuruluşudur. Rushford Business School , 60'tan fazla ülkeye uzanan bir üyeliğin parçasıdır. ACBSP üyeleri, yenilikçi öğretim yöntemlerini öğrenmek, iş eğitimi programlarının sunumunu iyileştirmek ve öğrencileri için yaratıcı değerle ilgilenen, kendi alanlarında en iyi eğitimciler arasındadır.

136121_logo1.png

İsviçre Yüksek Eğitim Kurumu

James Lind Institute, İsviçre'de özel derece verme yetkisine sahip, onaylanmış bir lise sonrası yüksek öğretim kurumudur. Enstitü, İsviçre'nin Cenevre Kantonu'nda UID CHE-255.747.977 ile kayıtlıdır.

136122_2logo.jpg

Uluslararası Açık ve Uzaktan Eğitim Konseyi (ICDE), Norveç

James Lind Institute, prestijli Uluslararası Açık ve Uzaktan Eğitim Konseyi'nin gururlu bir üyesidir. ICDE, UNESCO ile danışman ortak statüsüne sahiptir ve UNESCO'nun temel değerini paylaşır - herkes için evrensel eğitim hakkı. ICDE, konumunu, yeni metodolojilerin ve gelişen teknolojilerin geliştirilmesi ve kullanılması konusunda dünyanın her yerindeki üyelerinin benzersiz bilgi ve deneyimlerinden almaktadır.

136123_3logo.png

Uluslararası Standardizasyon Örgütü (ISO) 9001: 2015 Sertifikalı

James Lind Institute (JLI), sağlık hizmetleri ve ilgili sektörlerle ilgili Eğitim ve Öğretim Programları sağlamak için ISO 9001: 2015 standartlarına göre AMERICAN BOARD OF ACCREDITATION SERVICES (ABAS) tarafından tamamen akredite edilmiştir.

Konumlar

Cenevre

Address
James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland
1204 Cenevre, Cenevre, İsviçre

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: