Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Swiss Hospitality Group (SHG), misafirperverlikte uzmanlaşmış uluslararası bir gruptur. SHG'nin 3 bölümü var:

  • SHG İsviçre Eğitimi
  • SHG İsviçre Otelleri
  • SHG İsviçre Danışmanlığı

Böylece SHG, Swiss Hospitality deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde otel ve okulları en yüksek standartlarda yönetmektedir.

SHG Swiss Hospitality Group, Hospitality'de uzmanlaşmış bir gruptur. Bu nedenle, otel öğretmek için birkaç okulumuz var.

SHG Geneva Kampüsü

Kampüsümüz, Cenevre Havaalanı'nın hemen yakınında, sıkışmış şehir merkezini önlemek için çok uygun olan Cenevre Havaalanı'nın yanında yer almaktadır.

Ayrıca, sadece birkaç dakika uzaklıkta birçok restoran, kafe ve bir alışveriş merkezi bulunmaktadır.

Tren, Tramvay, Araba ve Otobüs ile erişim çok kolaydır.

Bizim kampüs modern, iyi bir asansör, projektör, wifi, A / C ve Kantin ve Bar ile donatılmıştır.

Uluslararası Akreditasyonlar:

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

SHG Geneva

Kesinlikle, İsviçre ve dünyanın en iyi MBA Derecesi Hospitality Management alanında lider olmak. Yönetmen olmak için her bölümde eğitim alacaksınız. ... [+]

Kesinlikle, İsviçre ve dünyanın en iyi MBA Derecesi Hospitality Management alanında lider olmak. Yönetmen olmak için her bölümde eğitim alacaksınız.

SHG Geneva İsviçre'de misafirperverlik alanında bir üst okul. Amacımız, öğrencileri misafirperverliğin en iyi liderleri olmaya hazırlamaktır.

Degerlerimizİsviçre KalitesiUluslararası ÇevreDisiplintitizlikPratik Öğrenme DeneyimiMBA Bizim KavramıMBA'de Akademik DerslerKurslar İngilizce olarak mevcuttur. SHG Geneva , yardıma ihtiyacı olan öğrencilere ekstra ders veriyor.Öğretmenlerimiz, uzmanlık alanlarında en iyiler arasında, Fransa ve İsviçre'den gelen bir takım oluşturuyorlar.Aşağıdaki konuları öğretiyoruz:İnsanların yönetimiİnsan kaynaklarımaliyeVerim yönetimiKültürlerarası YönetimOlay yönetimiTımarLüks ortamProje YönetimiGirişimcilikPazarlamaDünyanın şaraplarıOtel ortamıGıdaF'de Maliyet KontrolüMüzakereUluslararası ilişkilerSeçmek için 3 Diller: İngilizce, Fransızca, Çince, Rusça, Arapça İspanyolca, Almanca, İtalyanca.Kurslar, Cenevre'deki kampüsümüzde pazartesiden cumaya kadardır.Uluslararası AkreditasyonUluslararası tanınmaSHG Geneva ve diğer SHG Okulları Uluslararası Kalite Organları tarafından akredite edilmiştir:AHLEI (Amerikan OteliCHRIE (Otel, Restoran ve Kurumsal Eğitim Konseyi)EHSAC (Avrupa Ağırlama Okulları Akreditasyon Konseyi)Pratik Kurslar... [-]
İsviçre Cenevre
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku