Swiss School of Business and Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

SSBM Hakkında

134569_Artboard1-100.jpg

SSBM, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle küresel , yenilikçi ve eşsiz bir okuldur. Programlarımız 30'dan fazla sektör ortağı ile tasarlanmıştır. İsviçre Kalite Eğitimini ve mükemmelliğini garanti ediyoruz.

SSBM esas olarak İsviçre'nin Cenevre şehrinde bulunur ve CHE-131.073.981 kayıt numarası altında Cenevre kantonunda kayıtlıdır.

İsviçre milli kalite güvence vücut ve yetişkin sürekli eğitim yönelikse ilk İsviçreli kalite etikettir: SBM Cenevre ayrıca (Weiterbildungsinstitutionen “EduQua” für Schweizerisches Qualitätszertifikat Almanca) eğitim kurumları (EduQua) için EduQua accredited.Swiss kalite etikettir. EduQua , İsviçre Konfederasyon Hükümeti tarafından tanınan ve desteklenen bir akreditasyon kuruluşudur; İsviçre'deki kamu ve özel eğitim kurumları için ilk kalite sertifikasıdır. EduQua, sürekli eğitim için birinci kalite güvence kuruluşu akreditasyon programıdır. İsviçre Kanton Eğitim Bakanları Konferansı (EDK), eduQua'yı resmi olarak tanınan bir kalite güvence programı olarak onaylamaktadır.

EduQua kalite etiketi, ancak Federal Ekonomik İşler, Eğitim ve Araştırma Dairesi'nin bir parçası olan İsviçre Devlet Ekonomi İşleri Sekreterliği kapsamında İsviçre Akreditasyon Bürosu SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) tarafından tanınmış bir denetim organı aracılığıyla alınabilir.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Vizyonumuz

VİZYONUMUZ, birinci sınıf araştırma, uygulama ve eğitim sunan eşsiz, yenilikçi ve uluslararası bir işletme ve yönetim okulu olmaktır.

Görevimiz

Yenilikçi teknolojimiz ve yüksek kaliteli öğrenme deneyimimizle sürekli olarak eğitimde mükemmellik ve iş eğitimindeki uzmanlığımızı sunmayı taahhüt ediyoruz. Öğrencilerimiz, öğretim üyeleri ve iş ortaklarımız arasında çeşitliliği ve küresel bağlantıyı teşvik ediyoruz.

İlgili Eğitim

SSBM, günümüz toplumunu anlamak için çok önemli olan düşünme ve eleştirel düşünme alışkanlıkları edinmenize yardımcı olacaktır. Bireysel başarının daha büyük dünyayla iç içe olduğunu kabul ederek öğrencileri eleştirel düşüncelerini geliştirmeye teşvik ediyoruz.

Neden SSBM'yi Seçmelisiniz?

  • SSBM, eğitimi yeni bir seviyeye taşımayı amaçlayan, gerçekten yenilikçi ve lider bir işletme ve yönetim okuludur!
  • Mesleki gelişiminizi doğrudan etkileyecek üstün bir öğrenme deneyimi sağlamayı amaçlıyoruz.
  • Eşsiz programlarımızla, günümüz organizasyonlarını yönetmek için stratejik vizyonunuzu, verimliliğinizi ve liderliğinizi güçlendireceksiniz.

134557_Promo5.png

Programlarımız

Programlarımız 30'dan fazla uluslararası şirketle ortaklaşa tasarlanmıştır!

Bilginin, endüstri liderleri ile güçlü bağlara sahip olmasından kaynaklandığına inanıyoruz. Bu nedenle, iş gerçeklerine uyarlanmış programlar tasarlamak için önde gelen bazı uluslararası şirketlerle ortaklık kurduk.

134549_DSC_0272-Small.jpg

Fakülte

Fakültemiz dünyaca ünlüdür ve ortalama çoğunluğu 15 yılı aşkın bir süredir çeşitli uluslararası şirketlerde çalışmaktadır. Bu gerçek , profesyonel gelişiminiz üzerinde doğrudan etkisi olacak üstün bir öğrenme deneyimi sağlama hedefimizde bize yardımcı olmaktadır.

Merkezi Cenevre, İsviçre

Swiss School of Business and Management , hareketli Cenevre, İsviçre'de işin tam kalbinde yer almaktadır. Alplerin eteklerinde Cenevre Gölü kıyısında yer alan Cenevre, Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biri olarak parıldıyor.

Cenevre küresel bir şehir, finans merkezi ve birçok şirketin merkezi ve uluslararası ajanslar da dahil olmak üzere çok sayıda uluslararası kuruluşun varlığı nedeniyle dünya çapında diplomasi merkezidir.

Kampüslerimiz

SSBM Cenevre, 4 konumda eğitim programları sunmaktadır: Cenevre (İsviçre), Zagreb (Hırvatistan), Şanghay (Çin) ve Moskova (Rusya).

134554_DSC_0283-Small.jpg 134546_2.jpg 134546_2.jpg
134548_DSC_0281-Small.jpg 134547_DSC_0267-Small.jpg 134551_DSC_0284-Small.jpg

İş PARTN ERS

SSBM'nin fakülte ve işbirlikçileri 70'in üzerinde uluslararası ve ulusal şirkete danışmanlık, öğretim ve proje bazlı hizmet vermiştir.

Akademik bilginin günümüzün hızla değişen ortamında daha iyi bilgi için itici güç olan sektörle sıkı bir bağlantı içinde olması gerektiğine inanıyoruz.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Güçlü Mezunlar

Ağ oluşturma çok önemlidir. Mezunlarımız yöneticilerden, yöneticilerden CxO seviyesine kadar çeşitli yönetim pozisyonlarına sahip kişilerden oluşmaktadır.

Ne kadar çok insan bilirseniz, sosyal ve profesyonel ağınız o kadar güçlü olur. Mezunlar kulübümüz gerekli ağı kurmanın etkili ve ilgi çekici bir yoludur.

134560_Promo14.png

Konumlar

Cenevre

Address
Rue de Chantepoulet 10
1201 Cenevre, Cenevre, İsviçre

Zagrep

Address
Savska cesta 106
10000 Zagrep, Hırvatistan

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin