Resmi açıklamayı okuyun

1911'den bu yana, HEC Lozan iş dünyası ve ekonomi dünyasında aktif oyuncular olmak için gelecek yöneticileri ve iş liderlerini eğitmektedir. HEC Lozan ayrıca akademik bir kariyer yapmak isteyen öğrencileri de hazırlar.

En iyi yönetim ve ekonomi okullarından biri olarak kabul edilen HEC Lozan, birinci sınıf eğitimi ve mükemmel araştırması ile kendisini farklı kılar. Görevinin temelinde, öğretim ve araştırma arasındaki bu sinerji , 100 yıldan fazla bir süredir okulun başarısını sağlamıştır. HEC Lozan, yetkin ve sorumlu yöneticileri ve girişimcileri eğitmek ve ayrıca kuruluşlara, işletmelere ve politika yapıcılara danışmanlık yapmak için araştırmalar kullanır.

Okulun ve programlarının uluslararası sıralamada yer aldığı yer ve bilimsel dergi yayınları, prestijli EQUIS ve AMBA organizasyonları tarafından verilen akreditasyonlarda olduğu gibi, eğitim ve araştırmalarının kalitesini gösterir.

Güçlü bir uluslararası üne sahip olan dinamik HEC Lozan, Avrupa ve küresel düzeyde entegre yönetim ve ekonomik eğitimde lider bir kamu kurumu olarak gelişimini sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Kısaca HEC Lozan

. Gelecekteki kariyerler için sağlam bir temel oluşturan öğretimde mükemmellik. 350 araştırmacı ile üst düzey araştırma
. Güçlü uluslararası etki: her yıl 130'dan fazla uluslararası akademik ortaklık ve 400 değişim öğrencisi
. İş dünyasında 13.000 mezun ağıyla sıkı sıkıya bağlı ve İsviçre ve yurtdışındaki şirketler, kuruluşlar ve kamu yetkilileri ile yakın ilişkiler
. Hepsi kampüste aktif olan 15'ten fazla öğrenci birliği
. Öğrenciler ve şirketler arasında bir temas noktası görevi gören bir Kariyer Merkezi
. Executive MBA ve Executive Education ile sürekli bir eğitim platformu

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

HEC Lausanne Executive MBA, orta yaşantı profesyonellerinin kariyerlerini değiştirmelerine, yeni fırsatları yakalamalarına ve kişilik, performans ve perspektiflerine yans ... [+]

Değiştirmenin vakti geldi mi?

Modern yaşam nadiren nefes almaya, geriye adım atmaya ve neyi başarmak istediğimizi dikkate almaya zaman tanır. Bir MBA için çalışmaya karar verme, değişim için zaman ve yer sağlar.

HEC Lausanne Executive MBA, orta yaşantı profesyonellerine yardımcı olur Mesleklerini değiştir, Yeni fırsatlar elde etmek ve kişiliklerini, performanslarını ve bakış açılarını yansıtmaktır. Bununla birlikte, iş potansiyelinizi artırmaktan çok daha fazlasını sunuyoruz. bizim 16 aylık program Bireylerin temelde dönüşümüne yardımcı olur. Katılımcılar, şirketleri, toplulukları, endüstrileri ve bazen de dünya üzerindeki değişim ajanları olmak için ilham alıyorlar. Tarafından akredite EQUIS ve AMBA, Program sürekli olarak dünyanın en iyi ilk 100 yürütme MBA'sı arasında yer almaktadır. Financial Times. Yüksek öğretim kalitesi ve YYEP Lozan toplumunun zenginliklerine ek olarak, bizim için öncü yaklaşımımızdan biri olduğumuz bilinmektedir. Kişisel ve mesleki gelişim. Bu güçlü boyutu, temel işletme konsept modüllerine eklemek ve böylece dönüşümlerimizde katılımcılarımıza eşlik etmek için müfredatımızı tasarladık. ... [-]

İsviçre Lozan
Ağustos 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
16 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Why choose HEC Lausanne for your Executive MBA?

Our Vision. Your Experience.