Resmi açıklamayı okuyun

Dünya Her Gün Daha Fazla ve Küreselleşiyor ve herkes adil bir eğitim programında kaliteli bir derece programı hakkına sahip. ATMU ile 'gerçek dünya' eğitim tecrübesini edinin .

ATMU'nun web sitesini doğrudan ziyaret edin

ATMU, 2013 yılında Kaliforniya Eyaleti'nde yerel ve uluslararası öğrencilere odaklanarak, lisans, yüksek lisans ve doktora düzeylerinde endüstriye özgü yetkinliklerle lisans programları sunmak üzere kurulmuştur. İstihdam edilebilirliği geliştirmek ve geleceğin yöneticileri için liderlik becerilerini geliştirmek için beceriler geliştiriyoruz.

ATMU'nun fakülte ve personeli, kurumsal ve endüstriyel çevrelerde uzun yıllara dayanan uzmanlık sahibi, çok sayıda akademik bireyi temsil etmektedir. Onlarla birlikte, ATMU öğrencilerinin öğrenme deneyimini zenginleştiren bir teori ve uygulama bir araya getiriyorlar .

Demografik olarak farklı popülasyonlara yüksek kalitede eğitim sunarak topluma hizmet etmenin uygun bir fiyata sunulduğuna inanıyoruz.

Küresel iş ortamı geçtiğimiz yıllarda hızla değişti. İlerlemek ve rekabet etmek için, ihtiyacınız olan uluslararası becerilere uygun bir dereceye ihtiyacınız var.

ATMU, bu fırsatların tümünü, kişiselleştirilebilen seçeneklerle, kurs tabanlı programlarda sunmaktadır.

ATMU, günümüzün öğrencilerine gerekli teorik düzey ve özgüvenle iş yönetimi konularında katılabilmelerini sağlayarak yüksek kaliteli bilgi ve en yeni becerilere sahip olmaya adamıştır. Malzeme hem teorik hem de pratiktir. Fakültemizin küresel sektöre özgü kapsamlı bir deneyimi var.


ATMU MİSYONU

American Tech and Management University Misyonu, öğrencilerin yüksek öğrenime erişimini sağlamak ve Teknoloji ve Yönetimin dinamik alanlarında etkin üye olarak katılım için küresel bir perspektifi entegre etmektir.


ATMU VİZYONU

Yerel ve küresel öğrencilere esnek öğrenme fırsatlarını kullanarak istihdam edilebilirlik için gerekli becerileri öğretmek ve kalite yeteneğini küresel bir pazara sunmak.


KURUMSAL ÖĞRENME KAZANIMLARI (ILO)

American Tech and Management University lisans programları ile öğrenimlerini tamamlayan öğrenciler, tüm lisans programlarında başarılı lisans öğrencileri için geçerli olan öğrenme deneyimlerinin ve edinilmiş yeterliliklerin genişliğini ve derinliğini birleştiren Kurumsal Öğrenme Çıktılarını (ILO) gösterecektir.

ATMU Kurumsal Öğrenme Çıktıları (ILO), üniversite tarafından benimsenen temel yetkinlik alanlarında eğitimli profesyonellerin öğrenme deneyimlerinin edinilmesidir.


ATMU'DA KURUMSAL ÖĞRENME KAZANIMLARI

  1. Öğrenciler, akademik, işyerinde ve kişilerarası bağlamlarda sözlü, sözel olmayan ve yazılı fikir, perspektif ve değerler iletişiminde yüksek yeterlilik düzeylerine dair kanıtlar göstereceklerdir.
  2. Öğrenciler bilgiyi toplama, akıl yürütme, alternatifleri değerlendirme ve uygun çözümlere ulaşma yoluyla sorunları eleştirel bir şekilde düşünebilme ve analiz edebilecek ve çözebileceklerdir .
  3. Öğrenciler farklı ve çok kültürlü toplulukların tanınmasıyla profesyonel ve etik davranış sergileyeceklerdir .
  4. Öğrenciler iş kararlarına ve eylemlerine izin veren etik meseleleri anlayacaklardır .
  5. Öğrenciler, çalışmalarına ve profesyonel ortamlarına uygun liderlik beceri setleri sergileyeceklerdir .
  6. Öğrenciler, kendi alanlarıyla ilgili kanıta dayalı kararlar vermek için teknoloji ve bilginin uygun ve etkili kullanımını göstereceklerdir .
  7. Öğrenciler gerçek dünya problemlerini çözmek için matematiksel kavram ve modelleri ve nicel akıl yürütme kullanabilecektir.
  8. Öğrenciler, profesyonel iletişim, etkileşim ve eylemlerinde çok kültürlü anlayış, empati ve etik anlayış ve davranış göstereceklerdir .

Özel Eyalet Ortaöğretim Okulu Bürosu tarafından Kaliforniya Eyaleti'nde lisanslı, Okul kodu 71847831

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

American Tech and Management University

ATMU'nun MBA Hızlandırılmış Programı, akran-öğrenme ve yerinde uygulama üzerine odaklanarak, teorik bilgi ve stratejik uygulama arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlamaktadı ... [+]

ATMU'nun MBA Hızlandırılmış Programı, akran-öğrenme ve yerinde uygulama üzerine odaklanarak, teorik bilgi ve stratejik uygulama arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlamaktadır. Bu programın mezunları, pazarlama, finans, muhasebe, operasyonlar ve insan kaynakları dahil, ancak bunlarla sınırlı olmayan, fonksiyonel bir organizasyonun tüm gerekli işlemlerine maruz kalacaktır. Hem akademik hem de endüstriden hatırı sayılır gerçek dünya deneyimi ile küresel seçilmiş, el-seçilmiş fakültenin vesayeti altında, ATMU öğrencileri gerçek yaşam becerisiyle temperlenmiş uzmanlığa maruz kalacaktır.

ATMU Master of Business Administration (MBA), bilimsel süreç ve bulgulara dayanarak bilgi yaratma, araştırma becerileri ve yetkinliklerin sağlanması yoluyla, geniş bir eğitimli öğrenci sağlamak için, yerel ve uluslararası alanda mükemmelliğin öğrenci yeterliliklerini ele almayı amaçlamaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Pleasanton
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 18 aylar
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku