Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Norris-Vincent İşletme Fakültesi, Muhasebe, Ekonomi ve Finans Bölümü veya Yönetim ve Pazarlama Bölümü aracılığıyla hem lisans hem de yüksek lisans derecesi programları sunmaktadır. Buna ek olarak, Kolej, ASU öğrencileri için, Havacılık ve Uzay Bilimleri Bölümü aracılığıyla, ödüllü bir Amerikan Hava Kuvvetleri ROTC programına katılmaları için bir fırsat sunmaktadır.

Akademik Program Teklifleri

Kolej, Lisans Diploması'na (BBA) giden çeşitli lisans programları sunmaktadır:

  • Muhasebe
  • Finansman (Finansal Planlama seçeneği dahil)
  • yönetim
  • Pazarlama
  • Uluslararası iş
  • Yönetim Bilgi Sistemi

Kolej tarafından sunulan yüksek lisans dereceleri şunlardır:

  • Profesyonel Muhasebe Master (MPAc)
  • İşletme Yüksek Lisans (MBA)

ASU Küçük İş Geliştirme Merkezi

ASU Küçük İş Geliştirme Merkezi (SBDC), hizmet bölgesini kapsayan San Angelo'yu çevreleyen 10 ilçedeki küçük işletmelerin büyümesini ve başarısını teşvik etmede önemli bir rol oynamaktadır. SBDC ayrıca ASU iş öğrencilerine, SBDC müşterileriyle küçük işletmelerini başlatmak ya da geliştirmek için gerçek dünya deneyimi elde etmeleri için fırsatlar sunmaktadır.

Öğrenci Başarısı Merkezi

İşletme Fakültesi, öğrencilerimize daha iyi hizmet sunarak öğrenci başarısını teşvik etmek için üniversite çapında bir girişimin bir parçası olarak Öğrenci Başarı Merkezi'ni oluşturdu. CSS personel danışmanları sadece akademik danışmanlardan daha fazlasıdır; Ayrıca, College of Business öğrencileri için mevcut olan tüm kampüs hizmetleri ve kaynakları hakkında değerli önerilerde bulunurlar.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Angelo State University College of Business

Master of Business Administration (MBA) lisans programı liderliğe eğitim vurgusu sağlar, geniş bir iş perspektifi sunar ve yöneticiler, yöneticiler ve yöneticiler için de ... [+]

hakkında

Master of Business Administration (MBA) lisans programı liderliğe eğitim vurgusu sağlar, geniş bir iş perspektifi sunar ve yöneticiler, yöneticiler ve yöneticiler için değerli olan iş becerileri ve bilgilerini geliştirmek ve geliştirmek için tasarlanmıştır. Disiplinlerarası program muhasebe, pazarlama, yönetim, finans, ekonomi, ticaretin yasal ve sosyal çevresi, veri analitiği ve yönetim bilgi sistemleri konularında kursları içerir. Uluslararası iş ve iş ahlakı program boyunca entegre edilmiştir.

Kabul KoşullarıAkredite bir üniversiteden lisans derecesi2.5 veya daha iyi genel not ortalaması veya son 60 saat430 ya da daha iyi GMAT puanı (GMAT, 3.0 ya da daha iyi bir not ortalaması ya da 3 yıllık anlamlı bir iş deneyimi ile feragat etti)Profesyonel özgeçmişÖn şartlar... [-]
Amerika Birleşik Devletleri San Angelo
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 24 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Angelo State University College of Business

MBA, Sağlık Yönetimi alanında uzmanlık ile tamamlanabilir. Bu uzmanlık, kamu veya özel sağlık kuruluşlarındaki sağlık yöneticileri, yöneticileri ve yöneticileri için uygu ... [+]

Sağlık Yönetimi Konusunda Uzmanlık Mba

MBA, Sağlık Yönetimi alanında uzmanlık ile tamamlanabilir. Bu uzmanlık, kamu veya özel sağlık kuruluşlarındaki sağlık yöneticileri, yöneticileri ve yöneticileri için uygun olan işletme bilgi ve becerilerini geliştirmek ve geliştirmek için tasarlanmıştır. Standart MBA programında yer alan işletme bilgi ve becerilerine ek olarak, bu uzmanlık aşağıdaki alanlarda ek eğitim sunmaktadır:

Sağlık hizmetlerinin yasal ve etik yönleriSağlık finansal yönetimiSağlık işlemleriFarklı bir işyerinde sağlık iletişimi.

Bu program toplam 36 kredi saattir ve 14 ay gibi kısa bir sürede tamamlanabilir. Sağlık İhtisas Kursları (12 kredi saat), sonbahar / ilkbaharda (16 haftalık dönemler) yüz yüze / melez biçimde verilmektedir. Bu uzmanlık alan öğrenciler, Norris-Vincent İşletme Koleji'ndeki derslere devam edebilmelidir. İlkbahar 2020'den başlayarak, bu uzmanlık ayrıca% 100 çevrimiçi seçenek sunacak. Diğer tüm zorunlu dersler çevrimiçi (8 haftalık dönem) veya yüz yüze / hibrid biçimde (16 haftalık dönem) sunulmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Angelo
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
14 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Norris-Vincent College of Business
web sitesi
Telefon
1-800-946-8627