Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

İşletme Koleji hoş geldiniz

Biz iş hazır olması için hazırlar.

Tüm gelişmekte olan öğrencilere katkıda bulunmak, bizim öğretim üyeleri, personel, akademik programlar ve ders dışı faaliyetler başarı için beceri, bilgi ve tasarruflarda var.

Biz mükemmel programlar, öğrenci örgütleri ve akademik ve idari personel çeşitli sunuyoruz. Biz öğrencilere topluma olumlu katkıda onları çalışmaya hazır olmalarına yardımcı olacak ve bilgi ve becerileri öğrenme fırsatı verir.

Burada büyük bir kariyer elde etmek için gerekli olan bilgi, beceri, sebat ve dayanıklılığını öğreneceksiniz. Biz mükemmel destek sunuyoruz; cana fakülte, akran danışman ve eğitmen ve yardımcı personel. Yani bize katılın ve merakı, enerji, ve bu senin çok iyi vermek için niyeti getirmek. Sizinle çalışmak için istekli.

Öğrenciler burada bulabilirsiniz

Üstün İş Programı

Yedi kolej ve Chico kampüsünde büyük majör ev biri İşletme Koleji İşletme Advance Collegiate Schools Derneği tarafından belirlenen yüksek akreditasyon standartlarını karşılayan tüm dünyadaki işletme okulları sadece yüzde 15 bir (AACSB International ise ). Bir öğretim mükemmellik lider, pratik araştırma ve öğrenci iş hazır olarak kabul edilmektedir.

İnanılmaz İmza Programları

Bizim imza programları rekabette öne ve yaygın bazı en iyi olarak kabul edilmektedir. toplum projeleri, staj, profesörler ile araştırma projeleri ve daha üzerinde çalışmak, yerel, bölgesel ve ulusal yarışmalarda aracılığıyla meydan olurken Onlar öğrencilere kişisel ve profesyonel kendi skillsets geliştirme şansı sunuyoruz.

Katılım ve Dedicated Mezunlar

Öğrencilerimiz İşletme Koleji seviyorum ve mezunlar olarak özveri bizim İş Danışma Kurulunda görev ve bize destek ve geri vermek Kulesi Derneği üyesi haline gelerek, Kampüste Yöneticiler gibi olaylar aracılığıyla gösterir.

Güvenli ve Destekleyici Öğrenme Ortamı

fakülteden kişisel ilgi, akademik danışmanlık kişiselleştirilmiş ve aktif öğrenci kulüpleri, öğrenci ve öğretim üyeleri arasında kişisel temas sağlamak. Uluslararası Öğrenciler bir ömür boyu beslemek olacaktır onların Chico deneyimi bir yapım adanmış bir bakım personeli tarafından desteklenmektedir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

California State University, Chico - College of Business

CSU, Chico MBA programı başarılı yönetici olmak için gereken bilgi ve becerileri öğrenmek için motive yerli ve Uluslararası hem öğrencilerin başvurularına açıktır. bazı i ... [+]

Kaliforniya Eyalet Üniversitesi İşletme Fakültesi, Chico kalkınan ve iş çalışan profesyoneller için yüksek lisans düzeyinde iş kursları sunmaktadır. Öğrenciler okulun güçlü bölgesel itibar, takım becerilerin geliştirilmesi vurgu ve Chico State mezunu iş diploması için seçtiğiniz için kendi nedenleri olarak pratik becerilerini geliştirmeye odaklanan bir müfredat alıntı.

CSU, Chico MBA programı başarılı yönetici olmak için gereken bilgi ve becerileri öğrenmek için motive yerli ve Uluslararası hem öğrencilerin başvurularına açıktır. bazı iş deneyimi önerilmektedir rağmen, gerekli değildir ve öğrenciler bir lisans işletme derecesi gerekmez. bir lisans işletme derecesi olmayan öğrenciler yüksek lisans işletme programının hazırlamak için kurslar bir dizi almak gerekir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chico
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MBA Program International Student Testimonial