Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Misyonu California State University, San Bernardino İşletme ve Kamu Yönetimi Koleji iş dünyası, hükümet ve küresel toplumda üretken üyeleri haline hazırlar öğrenci merkezli bir öğrenme topluluğu yaratmaktır. Biz olumlu profesyonel olarak öğrencilerin gelişimini etkileyen kalite lisans ve lisansüstü programları sunuyoruz. Biz mesleki gelişim, zihinsel katkı ve hizmet devam fakülte taahhüt tarafından geliştirilmiş öğretim mükemmellik öncelik yerleştirin.

fakültenin entelektüel katkıları öncelikle uygulanan araştırma veya uygulama katkıları ve öğrenme ya da pedagojik bir araştırma karışımı olacaktır. Biz değişen ve çeşitli çevre ile başa çıkmak için öğrenci hazırlayarak bir kültürel ve küresel çeşitli öğrenci vücut hizmet vermektedir. kamu hizmeti, ortaklıklar ve girişimler yoluyla, College University bölgesel toplumu ve geniş dünya arasında bilgi ve uzmanlık alışverişi için aracılık görevi görür.

bizim programları ile toplum katılımı San Bernardino ve Palm Desert kampüsleri Öğrencilerimizin staj ve birçok servis öğrenme fırsatları ile sonuçlanır. Buna karşılık, sonunda yönetim ekibi çalışanlarınızın olmak için elimizden mezunları güveniyor ve olabilir. Biz çekmek ve kaliteli işler tutmak için bölgemize sağlayan bir işgücünün geliştirilmesi ve bir ekonomide sizinle çalışmak istiyorum. Belki size neler yapabileceğini merak ettik. Burada öğrenci merkezli öğrenme topluluğu olarak misyonumuzu desteklemek için şimdi yapabilirsiniz on şey şunlardır:

  • Kolej Mükemmellik Fona katkıda
  • Evinizde ya da iş bir CbpA Mezunlar Ağ organizasyona ev sahipliği
  • Devam eden Koleji linkleri, kendi öğrenci ve öğretim İş İttifaka katılım
  • Bir haftalık kariyer danışmanlık oturumunda öğrenciler küçük bir grup ile konuşmak için kampüste gel
  • Öğrenci Burs Fonu'na katkıda bulunmak
  • Gönüllü "bir gün için Prof" olarak bir sınıfa konuşarak uzmanlık paylaşmak için
  • akademik kredi 4 birimleri için 150-200 saatlik oluşan kuruluşunuz bir 10 haftalık staj öğrenci Mentor
  • Bir hak "Arrowhead Seçkin Executive" veya yarışmacı "Girişimcilik Ruhu" nu aday
  • Eğer yüz pratik bir meydan mücadele için bir sınıf projesi için bir öğrenci ekibi getirmek için fakülte isteyin
  • College bir danışma kurulunda da görev veya tavsiye yardımcı ve kendi alanında bir öğrenci organizasyonu mentor

Aday öğrenciler

Cal State San Bernardino İşletme ve Kamu Yönetimi College of Southern California bu gelişen ekonomisi büyüyen, Inland Empire yaşayan 65 yaş üstü,% kime, 16.000 mezunu üzerinde üretti. nüfus ve böylece bizim mezunu gibi küçük işletme, dağıtım, çok uluslu şirketler ve kamu hizmeti gibi alanlarda kendi girişimci ruhu uygulamak için yeterli fırsat vererek, hızla artmaktadır. BİZ TOPLUM LİDERLERİ MEZUN!

iş ve kamu yönetimi mezunları son ankette,% 95'in üzerinde "Evet!" yanıt bir arkadaş veya akraba CSUSB sunulan bir program dikkate bizi tavsiye ederim. Herhangi bir örgüt böyle bir yüksek onay oylaması gurur duyardı. Aday öğrenciler, bizim kampüs ziyaret etmeye davet ediyoruz. Bu güzel! senin fırsatlar fakülte ile yakın çalışma ve birçok aktif öğrenci örgütleri aracılığıyla liderlik becerilerini parlatmak için duymak için biraz zaman ayırın. Hedefleriniz ve vizyonumuz de bizim şimdiki 2700 lisans ve 500 yüksek lisans öğrencileri için aynı maç olabilir.

Kalite bizim 17 farklı lisans konsantrasyonları tanımlamak için kelime, MBA ve çift akreditasyonları kanıtladığı MPA: AACSB ve NASPAA (Halkla İlişkiler ve İdari Okulları Ulusal Derneği) (Association of Business Advance Collegiate Schools).

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

California State University, San Bernardino - Jack H. Brown College of Business and Public Administration- MBA Program

California State University, San Bernardino İşletme ve Kamu Yönetimi Koleji (CbpA) (CSUSB) akredite MBA programı (İşletme Advance Collegiate Schools Association) Bizim AA ... [+]

California State University, San Bernardino İşletme ve Kamu Yönetimi Koleji (CbpA) (CSUSB) akredite MBA programı (İşletme Advance Collegiate Schools Association) Bizim AACSB yüksek kaliteli öğretim, ilgili müfredat, uygun sınıf kez sunar ve güney Kaliforniya'da en uygun akredite programı.

Bizim üniversite iş en iyilerinden biri olduğunu biliyor muydunuz? Ulusal ve Küresel tanıma, dahil olmak üzere:

US News & World Report 2014, 2015, ve 2016 yılında "En İyi Grad Okulları, İş" arasında CSUSB sıraladı. The Princeton Review arka arkaya 2013 2014 ve 2015 yılında "En İyi 295 İş Okulları" biri olarak CSUSB sırada yer aldı. CEO Dergisi 2016 için yeni bir katman bir ödül de dahil olmak üzere (2013, 2014, 2015, ve 2016) "En İyi 20 MBA programları" arasında CSUSB rütbe devam ediyor. Askeri Times, üçüncü yıl üst üste (2013, 2014, ve 2015) için "Vets için en iyi" olarak MBA programını listelendi. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri San Bernardino
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 - 18 ay
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku