Carlson School of Management, University of Minnesota

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Yönetim Carlson Okulu'nda Biz hayal, nişan, ve hırs için bir taahhüt paylaşır. Minnesota Üniversitesi ev sahipliği Minneapolis ve St. Paul Twin Cities, merkezli, Carlson Okulu iş eğitim ve araştırma alanında bir liderdir. Bizim yaklaşım benzersiz deneyimsel öğrenme fırsatları, dinamik uluslararası eğitim programlarına öğrenci bağlanır ve devlet ve ötesinde boyunca işletmelerin canlı ağa.

Carlson Okulu, tam lisans programına (BSB), İşletme (MBA), Muhasebe (Macc) ve Master, Business Analytics of Science (MSBA), İş Vergilendirme Master bir Master Master için derece veren (MBT) Maliye (MS-Maliye) Master, İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Master (MA-HRIR), Tedarik Zinciri Yönetimi (MS-SCM) bir Master ve doktora programı yanı sıra yönetici düzeyinde bir dizi sağlayan sürekli eğitim olanakları.

Amacımız

İlham verici ve etkinleştirme bireylerin ve kuruluşların daha parlak bir gelecek yaratmak için.

Bizim sözümüz

Her öğrenci için bir dönüştürücü öğrenme deneyimi yaratacak. Biz etkili bilgiyi geliştirmek olacak etkileri kuruluşların geleceği. Biz hayal, bütünlük ve iş dünyasını ve toplumu karşı karşıya büyük zorluklarla mücadele için gerekli küresel bir zihniyet ile girişimci liderler büyüyecek.

Konumlar

Minneapolis

Carlson School of Management

Address
Carlson School of Management
University of Minnesota
321 Nineteenth Avenue South
Suite 4-300
Minneapolis, MN 55455-9940

55455-9940 Minneapolis, Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 612-625-0027

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: