College of New Jersey

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

TCNJ hakkında

College of New Jersey (TCNJ) sürekli olarak ulusun en kapsamlı kolejlerinden biri olarak tanınan oldukça seçici bir kurumdur. 1855 yılında New Jersey Eyaleti Normal Okulu olarak kurulan TCNJ, tüm devlet kolejleri ve üniversiteler arasında yedinci en yüksek dört yıllık mezuniyet oranını sürdürmektedir. ABD’de “finansal olarak ödeme yapma olasılıkları yüksek” en iyi 15 devlet yüksek okulundan biri ve Para olarak sıralanıyor.

Doğal güzelliği ile tanınan kolej, New York banliyösü Ewing Township, New Jersey'de, hem New York City hem de Philadelphia'ya yakın, 289 ağaçlık bir alanda yer almaktadır. Güçlü bir liberal sanat çekirdeği, kolejin yedi okulu tarafından sunulan çok çeşitli lisans programlarının temelini oluşturur: Sanat ve İletişim; İş; Eğitim; Mühendislik; İnsan ve Toplum Bilimleri; Hemşirelik, Sağlık ve Egzersiz Bilimi; ve Bilim. Beş imza deneyimi, bir TCNJ eğitiminin ayırt edici özelliğidir. Kişiselleştirilmiş, işbirlikçi ve sıkı bir eğitim içerir; lisans araştırması, mentorluk stajları ve saha deneyimleri; toplumla ilişkili öğrenme; küresel angajman; ve liderlik gelişimi.

TCNJ'nin fakülte-öğrenci işbirliğine olan uzun zamandır devam eden taahhüdü, 2015 yılında, üniversiteye açılış kampüsü çapında Lisans Derecesi Araştırma Ödülü'nü alan alıcı adını veren Lisans Araştırma Konseyi tarafından tanınmıştır. 2006 yılında, TCNJ'ye Phi Beta Kappa bölümü verilmiştir. - Ulusal olarak kolejlerin ve üniversitelerin yüzde 10'undan azının paylaştığı bir onur.

TCNJ, misyonunun temelinde, eleştirel düşünürler, sorumlu vatandaşlar ve yaşam boyu öğrenenler ve liderler geliştirmek için eğitimin dönüştürücü gücüne inanmaktadır. Liderlik programlaması bir lisans kariyeri boyunca, ayrıca öğrencilerin sosyal, duygusal, kariyer, akademik, manevi ve fiziksel gelişimine yönelik diğer programlar ve hizmetler boyunca sunulmaktadır. TCNJ, 200'den fazla kampüs organizasyonu aracılığıyla öğrencileri yeteneklerini ve becerilerini geliştirmeye teşvik eder. Bu gruplar arasında topluluklar, meslek ve şeref toplulukları, öğrenci yayınları, dernekler ve topluluklar ve intramural ve kulüp sporları yer alıyor.

Sınıftaki yüksek başarı ve burs College of New Jersey üniversite öğrencisi olan atletlerinin başarısı ile yansıtılmıştır. 1978–79 Lions güreş takımı, kolejin ilk Ulusal Collegiate Athletic Association (NCAA) takım şampiyonluğunu kazandığından beri, TCNJ, 40 takım ve 49 bireysel NCAA şampiyonluğu kazanan, ülkenin en başarılı Division III programlarından biri olarak kendisini kurdu.

TCNJ, 6.790 lisans ve 610 yüksek lisans öğrencisi dahil olmak üzere yaklaşık 7.400 öğrenciyi almaktadır.

Karakter

Lisans deneyimine odaklanan çok seçici bir kamu konut kolej. Yedi okul - Sanat

Gerçekler

Lisans Kayıt Yaklaşık 6.580 tam zamanlı öğrenci.
Ortalama sınıf boyutu 21 öğrenci
Öğrenci-Fakülte Oranı 13: 1
Kampüs içi birinci sınıf öğrencisi Yüzde 95
Birinci Sınıftan Sophomore'a Tutma Yüzde 93
Mezuniyet derecesi Yüzde 87
Ortalama SAT Puanı Genel Kabuller için 1228 (Yalnızca Eleştirel Okuma ve Matematik)
Atletizm Sürekli olarak ulustaki en iyi NCAA Bölüm III programları arasında yer aldı.
Kampüste İşe Alma İşverenleri 400

kampus

TCNJ'nin Gürcü Sömürge kampüsü, New Jersey banliyösü Ewing'de 289 adet peyzajlı alan kaplar. Üniversite, eyalet başkenti Trenton'dan yaklaşık 5 mil, Princeton'dan 10 mil ve Philadelphia ve New York'tan bir saat uzaklıktadır.

Konut

Birinci sınıf öğrencilerinin yüzde doksan beşi kampüste yer almakta ve tüm yeni, tam zamanlı birinci sınıf öğrencileri için iki yıllık konaklama garantisi verilmektedir. On dört konut salonu, üst sınıf öğrencileri de dahil olmak üzere tüm öğrenciler için çeşitli yaşam alanları sağlar.

Misyon

College of New Jersey , New Jersey Eyalet Normal Okulu olarak 1855 yılında kurulan ulusal olarak tanınan kamu kurumu, hedeflenen lisansüstü programlar ile öncelikle lisans ve konut kolej vardır. Liberal sanatlara dayanan TCNJ'nin kişiselleştirilmiş, işbirlikçi ve titiz eğitimi, sınıf içinde ve ötesinde en üst düzeyde öğrencileri cezbetmektedir. TCNJ eleştirel düşünürler, sorumlu vatandaşlar ve yaşam boyu öğrenenler ve liderler geliştirmek için eğitimin dönüştürücü gücüne inanmaktadır. Üniversite, topluluklarını hem yerel hem de küresel olarak sürdürmek ve geliştirmek için çeşitli öğrencilerini, çalışanlarını ve öğretim üyelerini güçlendirir. StockSnap / ×

Vizyon

TCNJ, dünya üzerinde belirgin bir iz bırakacak canlı, işbirlikçi ve kapsayıcı bir öğrenci topluluğunda benzersiz bir eğitim sunacaktır. Değerlerimizi takip ederek, kamu yüksek öğreniminin ulusal bir örneği olarak hizmet edeceğiz ve bunu erişilebilirlik ve karşılanabilirlik konusunda taahhüt ederken yapacağız.

Değerler

mükemmellik

 • Potansiyellerini keşfetme ve gerçekleştirme konusunda zorlandığımız yetenekli öğrencileri kabul ediyoruz.
 • Öğrencilerimize rehberlik ve meydan okuma konusunda uzmanlık ve deneyime sahip en yüksek kaliteli fakülte, personel ve yöneticileri işe alırız.
 • İnovasyonu ve denemeyi destekliyoruz ve başarılarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Kendimiz için en yüksek beklentileri tutarız ve birbirimize ulaşmaları için destek oluruz.

nişan

 • Öğrencileri, fakülteleri ve personeli, sınıf içinde ve dışında meraklarını ve tutkularını sürdürmeye teşvik ediyoruz.
 • Tüm gücümüzden yararlanmak için disiplin içi ve operasyonel sınırlar arasında işbirliği yapıyoruz.
 • Yerel, ulusal ve küresel topluluklarımızı zenginleştirmek için birlikte çalışıyoruz.

Bütünlük

 • Birbirimize içten ve saygılı davranırız.
 • Etik davranır ve seçimlerimiz için sorumluluk alırız.
 • Birlikte bir adalet, işbirliği ve şeffaflık ruhu içinde çalışıyoruz.

Etraflılık

 • Topluluğumuzun her bir üyesinin benzersiz değerini biliyoruz.
 • Farklı geçmişlere, bakış açılarına ve kabiliyetlere sahip insanlardan oluşan bir topluluğun, öğrenmeyi ve bağlılığı desteklediğine inanıyoruz.
 • Farklı ve kapsayıcı bir topluluk oluşturmaya kendimizi adadık.

Kendinden yansıma

 • Uygulamalarımızı sınıfta, kampüste ve toplulukta değerlendiriyoruz.
 • Misyonumuza, vizyonumuza ve değerlere bağlı olduğumuzdan emin olmak için devam eden kampüs diyaloglarını besliyoruz.
 • Öncelikleri desteklediğimizi ve mali açıdan sorumlu olduğumuzu temin etmek için kaynaklarımızın tahsis ve harcamalarını rutin olarak izleriz.

Konumlar

Ewing Kasabası

Address
2000 Pennington Road
Ewing Kasabası, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri