Concordia University Chicago Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Concordia-Chicago hakkında

Concordia University Chicago, 1864 yılında öğretmenler için bir kolej olarak kuruldu ve bugün Fen Edebiyat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Lisansüstü Eğitim Fakültesi ve Yenilik ve Profesyonel Programlar Fakültesi'nden oluşan kapsamlı bir üniversitedir. CUC, lisans ve lisans programlarının yanı sıra doktora derecesi de sunar. Üniversite, Lutheran Kilisesi-Missouri Sinodu'na bağlıdır ve ülke çapında kolejler ve üniversiteler ağı olan Concordia Üniversite Sisteminin bir üyesidir.

Lutheran Kilisesi-Missouri Synod'un bir kurumu olan Concordia-Chicago, Hristiyan değerlerini birleştiren ve Lutheran geleneğine dayanan, liberal sanatlara dayalı özel bir üniversitedir. Lüks River Ormanı'ndaki 40 dönümlük bir banliyö kampüsündeki konumumuz Chicago şehir merkezinin sadece 10 mil batısında. Bu, sınıf öğrenmesini destekleyen pratik deneyim kazanmak için fırsatlar sağlar. Chicago'nun kaynakları, öğrencilerimizin deneyimlerinin tüm alanlarını zenginleştirerek gerçek dünya bağlantılarını mümkün kılar.

Övgüler:
 • Öğrencileri, harika öğretmenliği, canlı toplumu ve başarılı sonuçları almak için ulusal bir Ayrım Koleji olarak tanınmıştır.
 • Dördüncü kez, gönüllülük ve sivil katılım için Cumhurbaşkanı Yüksek Öğrenim Topluluğu Hizmet Onur Belgesi'ne seçildi.
Akreditasyonlar:
 • Yüksek Öğrenim Komisyonu (HLC)
 • Eğitimci Hazırlık Akreditasyon Konseyi (CAEP)
 • Danışmanlık ve İlgili Eğitim Programları Akreditasyon Konseyi (CACREP)
 • Ulusal Müzik Okulları Birliği (NASM)

115591_pexels-photo-2253647.jpeg

Görevimiz

İsa Mesih İncili merkezli ve liberal sanatlara dayanan Lutheran Kilisesi-Missouri Synod'un kendine has, kapsamlı bir üniversitesi olan Concordia University Chicago, kadın ve erkeklere dürüstlük, yaratıcılık, yetkinlik ve şefkatle hizmet etmekte ve onlara liderlik etmekte. çeşitli, birbirine bağlı ve giderek daha fazla kentleşmiş kilise ve dünya.

Vizyon

Bilgi ve inançla meşgul olma konusundaki Hristiyan mirasında kök salmış olan Concordia University Chicago, hizmetkârların öncü yaşamları için kendine özgü, yenilikçi ve dinamik bir keşif, yaratıcılık ve keşif ortamı yoluyla tam bireysel potansiyellerini geliştirmek isteyen herkes için hedef üniversite olmayı hedeflemektedir. fikirli liderlik.

Temel değerler

Lutheran Kilisesi-Missouri Synod’un Hristiyan bir üniversitesi olarak, biz Concordia Üniversitesi Şikago’da, değer:

 • Hıristiyan inancı
  • Hristiyan inancı, topluluğumuzun ayrılmaz bir parçasıdır.
 • Bireysel
 • Tanrı'nın yaratmasının bir üyesi olarak, her bir kişi benzersizdir ve kendine özgü değerlerle kutsanmıştır.
 • mükemmellik
 • Kim olduğumuz ve ne yaptığımız konusunda mükemmellik için gayret gösteriyoruz.
 • Bütünlük
 • Topluluğumuz inançlarımız ve uygulamalarımız arasındaki uyumu göstermektedir.
 • Hizmet
 • Başkalarının ihtiyaçlarını tanımak ve ele almak, Tanrı'nın bize olan sevgisine bir cevap ve Tanrı'nın onlara olan sevgisinin bir yansımasıdır.

Senin dünyan

Concordia University Chicago'da, uygulamalı araştırma, hizmet faaliyetleri, staj, dünya çapında kampüs dışı çalışma ve daha pek çok konuda araştırmalar yaparken deneyimlerden ders alacaksınız. Öğrencilerimizin 21. yüzyıl işyerinin taleplerini karşılamak için bilgi, beceri, yetenek ve çok yönlülük geliştirmeleri, etik liderler olarak hizmet etmeleri ve yaşamları boyunca genişleyen fırsatları takip etmelerinin nedeni budur.

21. yüzyıl bilgi ve becerilerine odaklanmak
 • Concordia-Chicago'dan derece, staj, uygulamalı araştırma, hizmet faaliyetleri, liderlik deneyimleri ve kampüs dışı öğrenme gibi fırsatlardan yararlanarak öğrendiğiniz işverenlere bir derece. CUC'deki deneyiminiz, mezuniyetten uzun bir süre sonra hayatınızın olanaklarını geliştirmenize izin verecek bakış açısı, beceriler ve yetenekler geliştirmenize yardımcı olacaktır.
Profesör ve personelden kişisel rehberlik
 • Bir Concordia-Chicago öğrencisi olarak, sizi bir mesleğe veya kariyer yoluna yönlendiren ve ardından başarılı olmanız için sizi ayarlayan kişiselleştirilmiş bir ilgi göreceksiniz. Profesörlerimiz ve personelimiz, kariyer ilgi alanlarınızı tanımlamanıza, istediğiniz mesleki alana girmeniz veya ilerlemeniz için gereken bilgi ve becerilerde uzmanlaşmanıza ve sizi yolda başlatacak bağlantılar kurmanıza yardımcı olacak şekilde kişiselleştirilmiş rehberlik ve destek sağlar.
Dünya standartlarında bir şehirde çeşitli öğrencilerle öğrenme
 • Dünyanın dört bir yanından çeşitli geçmişlere ve kültürlere sahip öğrencilerle topluluk içinde öğrenirken çok çeşitli deneyimlere sahip olacaksınız. Kampüsteki, Chicago'daki ve tüm dünyadaki etkinliklere katılmak için neredeyse sonsuz fırsatla, çok yönlülüğünüzü genişletecek ve gelecekteki beklentilerinizi artıracak zenginleştirici deneyimlere sahip olacaksınız.
Liderlik ve amaç için değer temelli bir eğitim
 • Lutheran eğitim geleneği bakımından zengin olan CUC, ahlaki bir bütünlük yaşamına yönelik inanç zenginleştirme ve rehberlik içeren bir eğitim deneyimi sunar. Topluluğun ruhu, tüm öğrencilerimize - özellikle kilise çalışma programlarımızdakiler - yaşadıkları, hizmet ettikleri ve çalıştıkları dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak için ilham verir. Concordia - Chicago'da yaşayacağınız etkileyici eğitim sayesinde hayatınızı anlamlı bir başarıya taşıyacaksınız.

Bu nedenle, sadece kariyer yıllarınız boyunca veya Concordia-Chicago'daki yüksek lisans eğitiminiz boyunca değil, aynı zamanda çok ötesinde - başarılı bir kariyer veya mesleğinizin ve maksatlı hayatınızın tamamı için gelişeceksiniz.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Konumlar

Chicago

Address
7400 Augusta St. River Forest
IL 60305-1402 Chicago, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: