Resmi açıklamayı okuyun

Yüzyıldan daha uzun bir süre önce kurulan Scheller İşletme Fakültesi, dünyaca ünlü bir teknik araştırma üniversitesinin bir parçası olarak seçkin bir tarihe sahiptir.

Kolej, teknolojideki ilerlemelerin işlerin nasıl yürüdüğünü nasıl etkilediğinin derin bir anlayışına dayanan işletme eğitiminde lider olarak tanınmaktadır. Gelecekteki en parlak iş liderlerinden bazıları için lisans, lisans, doktora, profesyonel ve kurumsal eğitim veriyoruz, bunları fırsatları değerlendirmek ve rekabetçi bir avantaj için uygun teknolojileri uygulamak için analitik becerilerle donatıyoruz.

Öndeki yol

Scheller College, işletme ve teknoloji alanında dünyanın önde gelen okulu olmayı hedeflemektedir.

"Georgia Tech Scheller İşletme Koleji'nde, yenilikçiler ve oyun değiştiriciler geliştiriyoruz. Geleneksel bilgeliği zorlamaktan ve teknoloji meraklısı liderler gerektiren karmaşık bir iş dünyasında fırsatlar yaratmaktan korkmayanlar."

- Dean Maryam Alavi

Başka hiçbir şeye benzemeyen bir topluluk.

Evimiz, Midtown Atlanta'da bulunan kampüsümüzü çevreleyen ileri teknoloji iş dünyasından öğrenciler ve profesyonellerin canlı bir karışımı olan Teknoloji Meydanı'nda. Alanda, öğrencilerin girişimcilik eğitimi fırsatları bulduğu bir iş inkübatörü olan Gelişmiş Teknoloji Geliştirme Merkezi ve ülkenin ticaret ve sanayi yardımı ile teknoloji ticarileştirmesi için en büyük program olan Georgia Tech Kurumsal İnovasyon Enstitüsü bulunmaktadır.

Prestijli Mezunlar.

Kariyer hizmetlerine olan bağlılığını sürdüren Scheller, ulusal ortalamanın çok üzerinde olan hem lisans hem de lisansüstü öğrenciler için yerleştirme oranlarına sahiptir.

2012 yılında, kolejden 1952 yılında mezun olan Ernest Scheller Jr., okulun adını Georgia Tech İşletme Koleji'nden Scheller İşletme Koleji'ne değiştirerek 50 milyon dolarlık bir hediye verdi. Silberline Inc.’in emekli başkanı Scheller, “Georgia Tech’e ve aldığım sıkı eğitime çok borçluyum ve her zaman çok büyük bir şükran ve Enstitü’ye geri vermeyi çok arzu ediyorum. Teknoloji ve işletme okulu bir numara olmak. "

Amigos em campus universitárioNaassom Azevedo / Unsplash

Mücadeleyi Karşılamak

İşletme Koleji olarak uzun yıllar geçirdikten sonra, şimdi Ernest Scheller Jr. İşletme Koleji'yiz. Ancak bu dönüşüm gizemle örtülmeye başladı. 2009 sonbaharında, isimsiz bir bağışçı okula 25 milyon dolar verdi (20 milyon dolar, diğer bağışçılara ilham vermek için tasarlanmış bir dolarlık zorluk ödülü idi).

Armağanın ardındaki adam 2012 yazına kadar sıkı bir şekilde korunuyordu. Sonra aniden haber geldi. Mezun Ernest Scheller Jr.'ın 25 milyon dolarlık taahhüdüyle (toplam 50 milyon dolar), Georgia Tech College of Management'ın yalnızca yeni bir marka adı yoktu, aynı zamanda resmen bir işletme kolejiydi.

20 milyon dolarlık zorluk ödülü, 2013 başında, fakülte başkanları ve profesörler, öğrenci bursları ve arkadaşlıklar ve diğer imkanların yaratılmasıyla Kolej'in bağışını üçe katladı.

Ernest Scheller Jr., Georgia Tech’den 1952’de mezun oldu ve Silberline Manufacturing’in emekli başkanı. Scheller College of Business'in gelişimine adanmış mezunlar ve arkadaşlara büyük bir ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

Zorluk Sonuçları:

 • 4 Donatılmış Fakülte Sandalyeleri
 • 7 Verilen Profesörlük ve Erken Kariyer Profesörlüğü
 • 34 Dekanın Lisans Öğrencileri İçin Bursu Verildi
 • 2 Steven A. Denning Teknolojisi
 • 3 Dekanın MBA ve Doktora Bursu Öğrenciler
 • 14 Yurtdışında Eğitim Bursları / Burslar
 • 11 Diğer Burslar ve Burslar
 • Cecil B. İş Etiği Adlandırma Konusunda Günlük Program
 • Steven A. Denning Teknolojisi
 • 9 Dekanın İsteğe Bağlı Bağış Fonu

İyi bir form

Bir eğitim programı düşünüldüğünde en önemli sorulardan biri, programdan çıkardığınız şeydir.

Georgia Tech'deki işletme eğitimi sonuçlara odaklanmaktadır. Her sektörde ve her disiplinde, organizasyonlar öncü olmaya devam etmek için çaba harcadıkça, teknoloji giderek daha etkili hale geliyor. Bu nedenle müfredatımız, bugün şirketlerin karşılaştığı karmaşık iş sorunlarını çözmedeki teknolojiyi güçlü bir şekilde vurgulamaktadır.

Göreceli olarak düşük öğrenim oranımızı ve yüksek başlangıç maaşlarımızı dikkate aldığınızda, bir Tech derecesi yatırım getirisi için en iyiler arasında yer almaktadır.

Georgia Tech'teki Scheller College of Business'ın sizin için en uygun olup olmadığını görmek için kampüste zaman geçirmenizi kesinlikle öneririz. Kampüsü ziyaret eden öğrenciler, programımızı ve Teknoloji topluluğunu en iyi şekilde anlamak için turlara katılabilir, mevcut öğrencilerle tanışabilir ve kabul programlarına (Önizleme ve Teknoloji ile Bağlanma gibi) katılabilir.

Gelin ve ayırt edici öğrenme topluluğumuzu birbirinden ayıran şeyleri keşfedin.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Georgia Tech, Scheller College of Business

Sadece 22 ayda, Full-time MBA programımız sizi zorlu iş zorluklarıyla başa çıkmaya hazırlar. Karmaşık problemleri çerçevelemeyi ve çözmeyi, fırsatları değerlendirmek için ... [+]

Sadece 22 ayda, Full-time MBA programımız sizi zorlu iş zorluklarıyla başa çıkmaya hazırlar.Karmaşık problemleri çerçevelemeyi ve çözmeyi, fırsatları değerlendirmek için analitik beceriler kazanmayı, liderlik rolleri üstlenmeyi ve kariyerinizi yeni seviyelere yükseltmek için ihtiyaç duyduğunuz güveni geliştirirken takım dinamiklerini geliştirmeyi öğrenin.

Müfredat

Scheller College MBA öğrencisi olarak, başka hiçbir yerde bulunmayan benzersiz fırsatlara ve deneyimlere sahip olacaksınız - sizi dünyanın önde gelen düşünce jeneratörleri, lider işletme liderleri ve global şirket devleriyle doğrudan bağlayacaksınız.

Geleceğinizi, sizi inovasyona hazırlayacak bir okulda inşa edin. Geçmişiniz ne olursa olsun, iş ve teknolojinin kesişiminde nasıl başarılı olunacağını öğreneceksiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Atlanta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
22 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku