Krannert Executive Education, Purdue University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

HEDEFLERİNİZİ BULMAK İÇİN EĞİTİM

Purdue Üniversitesi'nde Yönetici Eğitimi, bireysel hedeflere ve şirket ihtiyaçlarına uygun programlar sunmaktadır.

  • Çalışan profesyoneller, kısa ve uzun vadeli kariyer ilerleme hedeflerine hazırlanmak için bir Executive MBA kazanırlar.
  • Endüstri profesyonelleri, açık kayıt profesyonel gelişim programlarımızda bir hafta kadar kısa bir sürede yönetim becerilerini geliştirirler.
  • Şirketler, kuruluşlarının benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış özel programlarımızdan yararlanır.

Kişisel veya şirket hedefleriniz ne olursa olsun, bir Krannert Yönetici Eğitim programının onlara nasıl ulaşabileceğinizi ve aşabildiğinizi keşfedin!

Neden krannert

Yarının iş dünyası liderleri, inovasyon dilini konuşanlar olacak - verileri nasıl analiz edeceğini bilen, yaratıcı iş çözümlerini geliştirecek, istatistiki olarak haklı çıkaracak ve hatta yeni teknolojileri piyasaya sürecekler. Kendinizi bu liderlerden biri olarak görüyorsanız, Krannert Yönetim Okulu, olmak istediğiniz yerdir. Bilim ve mühendislik alanında uzun bir önderlik öyküsü ile dünyaca ünlü, araştırmaya dayalı bir üniversitede yaşamakta olan Krannert, daha analitik, problem çözen bir iş eğitimi markası ve akademisyenlere daha pragmatik, işe alınma yaklaşımı sunmaktadır. . Başka herhangi bir yerde, Krannert'te, nasıl öğreneceğimizi öğreneceksiniz - nasıl yeni sorular sormalı, araştırmalı ve düşünmeliyiz. Her zaman, liderliğin yumuşak becerilerini, bir vizyonun nasıl geliştirileceğini ve nasıl iletileceğini ve diğerlerinin bunu gerçekleştirmesini diplomatik olarak nasıl etkileyeceğini gösteren işbirlikçi, iş etiği kültürüne dalmış olacaksınız. Bu yüzden Krannert. Küresel iş liderlerinin başladığı yer burası. Krannert deneyimine daha geniş bir bakış atın.

İşin Purdue Markası

“Houston, bir sorunumuz var ...” Amerikan tarihinin en şüpheci olaylarından esinlenerek, bu ikonik slogan, hızlı bir duruma hızlı bir şekilde uyum sağlayabilen ve tepki verebilen keskin zihinler için sözlü bir 'Bat-sinyali' haline geldi. . Aynı zamanda Krannert School of Management'daki işletme öğrencilerinin neden cazip bir avantajla mezun olduklarının mükemmel bir görüntüsü. Ülkenin seçkin işletme okullarından biri olarak kabul edilen Krannert, 23 Apollo ve diğer NASA astronotları üreten diğer bir üniversiteden çok daha üst düzey bir mühendislik okuluna yakın bir şekilde çalışıyor. Purdue'un bilim ve teknoloji alanındaki gücünün bu fonuna karşı çalışan Krannert, öğrencilerin analitik becerilerini geliştiren ve doğal olarak, her modern, becerikli, düşünen hızlı problem çözme yetenekleriyle mezunlar yetiştiren, araştırmaya dayalı, niceliksel bir açıdan iş öğrenimini benzersiz bir şekilde ele alıyor. -gün ticari işletme talepleri.

Bir İnovasyon Ekosistemi

Teorinin dışına adım atın ve aslında işe geçin. Her Krannert sınıfının koluna ulaşması, dinamik bir fikir fabrikasıdır - gerçek dünya, pratik bir R

İnanılmaz Savvy Kariyer Hizmetleri

Hayatın en önemli dersleri nadiren bir kitapta bulunur. Bu nedenle, eğitim yatırımınızın geri dönüşü nihayetinde indiğiniz işe indiğinde, “uygulamalı” bir laboratuarda da bulunmamaktadır. İnsan ağının zenginliğinde ve Krannert School of Management'ın değer katma değerlerinden olan profesyonel sosyal beceri gelişiminin paha biçilemez yardımında bulunurlar. Krannert'teki bir öğrenci olarak, başka hiçbir yerde farklı olarak, liderlik dersleri ve bire bir koçluktan endüstri çeşitliliğine göre eşsiz bir mezuniyet ağına ve tam bir listeye uzanan bir dizi kariyer kaynağı ve fırsattan yararlanabileceksiniz. Yüksek enerjili kariyer fuarları - ülkedeki en büyük üniversite fuarı da dahil olmak üzere.

'İnsan' Kaynaklarını Yakala

Yüksek öğrenim, Dünya'ya doğru olmalıdır. Bu nedenle, daha analitik, araştırmaya dayalı iş müfredatı için bir bütün olarak, Krannert Yönetim Okulu, eğitimin daha organik, daha az formüle insani niteliklerini derinden takdir eden bir MO ile çalışır. Krannert okuluna ilk girdiğinizde, canlı bir ses duyduğunuz andan itibaren, sizi akademik uğraşlarınız boyunca hoş karşılayacak ve gerçekten desteklendiğinizi hissettirecek her şeyi takdir edeceksiniz. Geriye dönüp baktığımızda, neredeyse her mezun Krannert'te kişisel yolculuğuna, çok değerli öğrenci rehberlik programlarından biri, fakülte erişilebilirliği, kohort öğrenme modeli, yorulmak bilmeyen kariyer hizmeti koçluğu, veya Purdue ile kampüste çeşitlilik ve yurtdışındaki çalışma fırsatlarını sürekli olarak sıralayan, dünya çapında şaşırtıcı bir deneyim.

Küçük Okul, Muazzam Ağ

Havuzdaki balıkların boyutu değil. 'Okul' ne kadar sıkı. Diğer işletme kolejleri, doğru ya da yanlış, daha bireysel, rekabetçi, statüye dayalı bir öğrenci vibe teşvik ettiğinde, Krannert Yönetim Okulu unapologetically takım odaklı. Evet, Krannert, bir Big Ten üniversitesinin bir parçasıdır ve öğrenme ve kariyer fırsatlarını önemli ölçüde artıran global ve yüksek düzeyde çalışan mezunlar ağına erişim dahil olmak üzere, beraberinde gelen tüm “büyük gölet” avantajlarını sunmaktadır. Ancak, akranlarına göre, Krannert ölçeğe göre daha küçüktür - öğrenci-profesör bir aile duygusunu, karşılıklı olarak daha rekabetçi bir rekabet atmosferini ve günümüzün başarılı iş girişimlerinin nasıl işlediğini ve çözdüğünü yansıtan oldukça işbirlikçi bir sınıf modelini korur. sorunları. Yani kampüste büyük balık mı? Belki. Ama Krannert'de çok az şey buna çok şey kattı. Bunun yerine, birlikte başarılı olmak için daha eğilimliler.

Olağandışı İş

Çünkü başarılı marka daima farklı bir avantaj sağlar. Bir şirket, ürün, üniversite veya öğrenci hakkında konuşmak olsun, başarılı bir marka bir kişiliğe sahiptir. Bir derinlik. Bir motivasyon. Bir amaç. Krannert Yönetim Okulu'nda, her yönüyle, tüm eğitim deneyiminin her nüansı, öğrenci olarak büyümenize ve daha da önemlisi bir profesyonel olarak geleceğinize doku ekleyecek, tasarlanacak ve tasarlanacaktır.

Purdue oyun değiştiriciler için büyüme faktörüdür

2018 itibariyle:

  • STEM disiplinlerinde uluslararası öğrencilerin 1 numaralı hedefi (ABD İç Güvenlik Bakanlığı)
  • Wall Street Journal'ın 500 ABD üniversitesi sıralamasında devlet üniversiteleri arasında # 5
  • Devlet üniversiteleri arasında # 11

Konumlar