Kelley School of Business Indiana University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kelley School kendi gerçek başarıya doğru rehberlik odaklanmış bir üst katman iş eğitim vermektedir.

Kelley School of Business, biz kariyer ivme yaratma işletme bulunmaktadır. Öğrencilerimiz başarılı yetenek büyümeye tevazu ve sebat azim var. Bu sadece elit Kelley Okul olumlu değişim mümkün kılmak için ve ilk günden itibaren kendi örgütlerine katkıda bulunmak bilgi ve yeni zorlukları karşılamak için gerekli becerilere sahip mezunlar içi sonuçlar sağlayabilir bir eğitim ruh-birleştirdi.

Biz 1830 yılında Bloomington Indiana Koleji'nde sunulan ilk iş elbette bizim kökleri var. Indiana Koleji Indiana Üniversitesi olarak büyüdü ve 1920 yılında kurulan Ticaret ve Finans Okulu, İşletme Kelley Okulu haline geldi. Biz küresel ölçekte 1952 ve peşin işletme eğitiminde yönetici eğitim uygulanan 1916 yılından bu yana bizim Indianapolis kampüsünde iş kursları teklif ettik. Bizim zaman çizelgesi iş mükemmelliği 100 yıldan fazla vitrinde.

kelley hakkında

İşverenler, yürürlükteki eğitim fakültemiz her derecesine teslim olumlu, çalışkan tutum ve gerçek dünya gelen kendi güven için öğrencileri ve mezunları ararlar bize bildirin.

Bizim öğretim üyeleri öğrencilerimizin dışında, en iyiyi talep ve olsun. Kelley öğrencilerin sonuçları sürücü öğrenirler. Bu kalite bizim olağanüstü öğrenci iş teklif oranlarına yansır, bizim kariyer hizmetleri itibar ve bir üst işletme okulu olarak küresel konumu.

afiş

andan itibaren ivme git

Hayatta önemi anlar vardır. Onlar her zaman her yerde olur. Sizi tanımlayan büyük bir iş-Onlar önemli anları iniş yeni bir iş için ilham flash, bir akıl hocası bir giriş. biterler zaman sona tek anlar: Ve uygun eğitim ve desteği olmadan, onlar tüm bu. Kelley ile, bu anları fırsat zincir reaksiyonları içine patlayabilir. Sen sadece onlar için hazırlanmış değiliz; Kendi gerçek başarıya doğru kendinizi yönlendirmek için bunları gezinmek mümkün olacaktır.

afiş

Misyon

Kelley School of Business misyonu yönetimi eğitim ve araştırma yoluyla öğrenci, örgütler ve toplum hayatını dönüştürmektir. onların örgütleri ve yaşadıkları toplumlar üzerinde olumlu bir etkiye sahip dünya vatandaşı a) öğrenciler ve teori ile pratiği hem gelişmeler b) Araştırma: Amacımız üretmektir. Biz IU katma öğretim üyeleri arasında ortaklıklar, öğrenciler, mezunlar, diğer üniversite ve akademik birimler oluşturulmasını teşvik ve özel sektör ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar ile ortak bir yaklaşımı öne çıkarıyor.

Kelley Okulu'nda, biz topraklı bir değerler sistemini korumaya kararlıyız:

  • Etik davranış ve bütünlük
  • Yaptığımız her işte mükemmellik, profesyonellik ve gururu
  • Kişisel inisiyatif ve bireysel sorumluluk
  • okulun misyonunu pursing bizim fakülte ve tüm personelin tam nişan
  • Bizim programları ve burs olarak sürekli yenilik
  • tüm bağlamlarda işbirliği, nezaket, saygı ve meslekdaşlar davranış ruhu
  • Açık ve samimi bir iletişim
  • Çeşitlilik ve kapsayıcılık ve
  • Sadece ve performans için adil tanıma

Konumlar

Bloomington

Address
Godfrey Graduate and Executive Education Center
1275 E. 10th Street

47405 Bloomington, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri

Indianapolis

Address
801 W. Michigan Street

46202 Indianapolis, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri