Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Misyonumuz

Meredith CollegeLiberal sanatlar topraklı ve mesleki hazırlık taahhüt, eğitir ve bütünlüğü ile yaşamak ve ihtiyaçları, fırsatlar ve toplumun sorunları için liderlik öğrencilere ilham veriyor.

Ne Meredith güçlü kılan nedir?

Bizim 19.000 mezunları ülke genelinde ve dünyada güçlü olacak: Biz soruyu yollardan herhangi sayıda cevap verebilir. Servis, öğrenme yurtdışında eğitim ve kendi toplumlarında bir fark yaratmak için hazırlanıyor, araştırma yapan akıllı öğrenciler. Meredith misyonuna kendi sarsılmaz bağlılığı ile daha güçlü her geçen gün Meredith College yapmak Bizim yetenekli öğretim üyeleri ve personel. Tüm güçlüyüz.

Güçlü Sıralaması

 • Sürekli US News & World Report tarafından Güney'deki ilk 10 kolej biri sırada
 • Forbes.com tarafından ülkedeki kolej üst% 20 arasında yer alıyor
 • Princeton Review göre "Güneydoğu'da İyi Kolejleri" biridir
 • Bir "Ayrım Koleji" adını almıştır
 • BestColleges.com tarafından Kuzey Carolina iyi kolejlerinden biri Named
 • Arasında "Ulusal Kurulu Sertifikalı Öğretmenler Top 50 Alma Maters." Meredith Profesyonel Öğretme Standartları Ulusal Kurulu tarafından derlenen liste yapmak için Kuzey Carolina'da tek özel kurum oldu.
 • 2014 Askeri Dostu Okulu Named. Bu liste öğrencisi olarak Amerika'nın askeri servis üyeleri, gazileri ve eşleri kucaklamak ve kampüste kendi başarısını sağlamak için en yapıyorlar ülkedeki kolejler, üniversiteler ve ticaret okullarının üst yüzde 15 onurlandırıyor.
 • Üniversite Listesi Onaylandı 2015 KÖK İşler dahil
 • USA Today Koleji tarafından kamuoyuna bir listede, Üniversite olgusal tarafından Kuzey Carolina Top 10 Kolejler ve Üniversiteler biri Named.
 • Üniversite seçeneklerinin 2015 En İyi ABD Kadın Kolejler sıralamasında numarayı beş puan. Meredith listede ikinci en yüksek akademik itibar, bir 91 puan.

Birden fazla yüz yıl önce, Meredith College sadece 200 kadın ile açıldı. Bugün, öğrenci beden yüksek lisans programlarının bir parçası olan erkekler de dahil olmak üzere yaklaşık 2.000 öğrenciye, dahil büyüdü. Tüm güçlerini artırmak, bakış açılarını genişletmek ve etki ve ayrım hayatları için hazırlamak için öğrenmek. Tüm güçlüyüz.

Vizyon

Meredith College öğrencileri, güçlerini arttırmak, bakış açılarını genişletmek ve etki ve ayrım hayatları için hazırlık olduğu bir canlı öğrenme ortamı olarak ulusal saygı duyulur.

Değerler

A Meredith College topluluğu Kuzey Carolina Baptistler tarafından kadın kolej olarak kurulduğundan dahil Meredith'in misyon ve miras, çekilen temel değerleri adamıştır.

Bu değerler, bizim programları birbirleri ile bizim etkileşimleri ve kampüsün bile sınırlarını aşmasını bizim sosyal yardım için vakıf olarak hizmet:

 • Dürüstlük ... gerçek ve kişisel onur yüksek standartlar korumak;
 • Düşünce özgürlüğü ... açıklık ve soruşturma ruhunu teşvik ve bakış açıları ve sesler bir dizi saygı;
 • Akademik mükemmellik ... burs, yenilik, merak, entelektüel meydan okuma, zor iş, ve hayat boyu öğrenmenin geliştirilmesi;
 • Sorumlu küresel vatandaşlık ... etik liderlik ve sivil katılım yoluyla pozitif değişim katkıda bulunmak;
 • Kişisel gelişim ... yapılandırılmış ve bireysel öğrenme ve deneyim yoluyla, entelektüel, kişisel ve ruhsal gelişimini arayan;
 • Dini çeşitlilik ... tüm inançlara ve manevi inançlara saygılı Koleji Hıristiyan mirasını avowing; ve
 • Uygunluk ... onları geleceğe hazırlamak programlarda öğrencileri eğiterek toplumun ihtiyaçlarının karşılanması.

Meredith Hakkında

1891 yılında kiralanan, Meredith Koleji sadece 200 kadın ile açıldı. Bugün, öğrenci beden yaklaşık 2.000 büyüdü ve yüksek lisans düzeyinde erkekleri kapsar olmuştur. Meredith, kendi çıkarlarını keşfetmeye becerilerini genişletmek ve güçlerini üzerine inşa öğrencilere meydan okuyor. Mezunlarımız dünya üzerinde olumlu bir etki yapmak için kendi akıl ve yeteneklerini kullanmaya devam. 124 yıl ve sayma anda, Meredith Koleji hala güçlü oluyor.

Hızlı Gerçekler

 • Lisans binbaşı, küçüklerin ve konsantrasyonları: 80 üzerinde
 • Coeducational lisans ve sertifika programları: 16
 • Lisans derecesi: Lisans, Lisans, BM, BSW
 • Lisansüstü: MAT, MBA, M.Ed., Beslenme MS
 • Öğrenci / öğretim üyesi oranı: 12: 1
 • Ortalama sınıf büyüklüğü: 17

Öğrenciler

 • Öğrenciler 26 eyalet ve 39 ülkeden gelen
 • Toplam kayıt: 1885
 • Lisansüstü kayıt: 241
 • Kültürlü öğrenciler:% 25

Deneyim

 • Öğrenci kulüpleri ve kuruluşları: 100+
 • Bölüm III atletik takımlar: 8
 • Öğrencilerin% 32'si lisans araştırmaya katılmayı
 • Öğrencilerin yaklaşık% 30'u yurtdışında çalışmaya katılmaları (% 9 ulusal ortalamasına kıyasla)

Sonuç

 • Mezunlarımızın% 94 istihdam edilen veya mezuniyet birkaç kısa ay içinde lisansüstü çalışma devam ediyor.
 • Mezunlarımızın% 93 yine Meredith'e seçsin ve% 97 başkalarına Meredith'i önerebilirim.
 • Mezunlarımızın% 97 akademik deneyime sahip çok memnun
 • Yurt dışında 50 Devletler ve yaşayan Mezunları: 19,000
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Meredith College

Girişimcilik, ABD genelinde ticaret okullarında en hızlı büyüyen alanlardan biridir. Bin yılın% 65'inden fazlası girişimci olmaya büyük ilgi duymaktadır. ... [+]

Girişimcilik, ABD genelinde ticaret okullarında en hızlı büyüyen alanlardan biridir. Bin yılın% 65'inden fazlası girişimci olmaya büyük ilgi duymaktadır.

Meredith, bu büyüyen ilgiyi karşılamak için Yaz 2018'den başlayarak , Girişimcilik ve Aile İşletmeciliğinde Bir Konsantrasyon sunacak. Buna ek olarak, MBA programı, lisansüstü sertifika takip öğrencileri için girişimci bir "önyükleme kampı" içeren Girişimcilik ve Aile İşletmeciliği , bir Sertifika sunacak.

"En girişimci programlar, yüksek büyüme potansiyeli olan heyecan verici" tek boynuzlu "girişimlere odaklanmak eğilimindeyken, Meredith College , pragmatik ve pratik 'günlük' girişimcilere mükemmel bir ortam sağlar." Kristie Ogilvie, İşletme Fakültesi Dekanı... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Raleigh
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Meredith College

Raleigh ve ötesinde insan kaynakları yönetimindeki liderler, herhangi bir kuruluşun başarısı için kritik öneme sahiptir. Bir şirketin çalışanlar üzerinde yaptığı ilk ve e ... [+]

İnsan kaynakları yönetimi için güçlü ol.

Raleigh ve ötesinde insan kaynakları yönetimindeki liderler, herhangi bir kuruluşun başarısı için kritik öneme sahiptir. Bir şirketin çalışanlar üzerinde yaptığı ilk ve en son izlenim çoğu zaman. Bu nedenle, güçlü, bilgili ve etik insan kaynakları yönetimi uzmanları her zaman yüksek talep görmektedir.Meredith MBA , kalifiye profesyonellere olan ihtiyacı karşılamak için artık bir insan kaynakları yönetimi konsantrasyonu sunuyor . Konsantrasyon, MBA'nın temel müfredatını tamamlamak üzere (ve Meredith'in alanda önemli bir gücünden yararlanılacak şekilde) tasarlanmıştır. Insan kaynakları yönetiminde bir konsantrasyon ile bir MBA tamamlayarak, kariyer geliştirmek ve profesyonel ilerleme için fırsatlar yaratmak gerekir. Meredith'in MBA programını Raleigh'teki İK ile yürüttüğünüzde, stratejik personel kararları ve çalışanların ve iş ilişkilerinin içerikleri ve çıkışlarını öğrenirsiniz. Kuruluşunuz için en iyi yeteneği çekme, motive etme ve elde tutma konusunda ustalık kazanacaksınız. Daha da güçlü bir profesyonel olacaksın. Konsantrasyonu kazanmak için, 24 kredi saatlik Temel MBA'yi ve toplam 33 kredi saati için üç İKM seçmeli dersini tamamlamış olursunuz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Raleigh
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Meredith College

... [+]

Buna ek olarak, sertifikalı bir Liderlik Danışmanının kişisel koçluğu, kariyer hedeflerinizi ayarlamanıza ve geleceğinizi görselleştirmenize yardımcı olabilir.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Raleigh
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Meredith College

Proje yönetimi için güçlü gidin. vasıflı proje yöneticileri için talep ABD genelinde yanı sıra Üçgen bölgesinde dramatik genişlemektedir. ... [+]

Proje yönetimi için güçlü gidin. vasıflı proje yöneticileri için talep ABD genelinde yanı sıra Üçgen bölgesinde dramatik genişlemektedir. proje odaklı profesyoneller için yüksek talep kanıtlanmış proje yönetimi bilgi ve becerilere sahip bireyler bu artan talebi yansıtan ortalama maaş ve maaş artışı hem iyi kompanse anlamına gelir.

Yetkili proje uzmanları için ihtiyacı karşılamak için, Meredith MBA proje yönetim konsantrasyonu sunmaktadır. konsantrasyon MBA çekirdek müfredat tamamlar. Proje yönetimi bir konsantrasyon ile MBA tamamlayarak, kariyer geliştirmek ve liderlik ve ilerleme için fırsatlar yaratmak gerekir.

Meredith aracılığıyla Raleigh Proje Yönetimi ile MBA programı, Tanımlamak ve öğreneceksiniz planı projeleri, verimli ve etkin proje yönetimi süreçleri ile maliyet, kalite ve teslimat iyileştirilmesi. Etkili müzakere ve çatışma nasıl yönetileceğini bilmek gerekir. Ve sen belirleme ve projenizin başarısını gösteren temel performans ölçütleri kullanarak usta olmak gerekir. Kısacası, bu büyüyen alanda gelişmek için gerekli benzersiz becerileri ile daha da güçlü bir iş profesyonel olmak gerekir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Raleigh
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Strong Story | Kacie Fore

The Meredith College MBA