Resmi açıklamayı okuyun

Merit İşletme Fakültesi 2012 yılında, nitelikli işletme sunan bir yüksek okul olarak kurulmuştur. çevrimiçi MBA ve Mezuniyet işletme belgesi derece.

hak Günümüzün modern, iyi seyahat eden öğrencileri için yeni bir ticaret okuludur. Küresel öğrenme platformumuz ve çevrimiçi destek sistemlerimiz aracılığıyla dünyanın dört bir yanından çalışan yetişkinler için kaliteli iş programlarına gerçekten uygun bir erişim sunuyoruz. Amacımız, iş dünyası liderleri, sahipleri ve girişimcileri için kalite yönetimi eğitimine ve kariyer fırsatlarına erişimi iyileştirmektir.

hak öğrenciler ulusal sınırları aşan kendine güvenen, iyimser ve etik liderlerdir. hak mezunlar eleştirel düşünme, problem çözme, teknoloji ve sunum becerileri - girişimci ve organizasyonel başarının temel nitelikleri - konusunda deneyimli kişilerdir.

Öğrencileri meşgul eden birinci sınıf uygulayıcı fakülte ve ilgili müfredatımızdan gurur duyuyoruz Her kıta-Avrupa, Amerika'yıVe Asya. hak çalışan yetişkinlerin her zaman, her yerde kaliteli eğitime erişmelerini sağlar. Okul başlangıçta Scottsdale İcra Akademisi olarak adlandırıldı ve hala Arizona, Scottsdale'de faaliyet göstermektedir. hak Lisansüstü işletme eğitimi ve girişimcilik alanında tanınmaktadır. hak Titiz bir sunum yapmaktan gurur duyar, Amerikan tarzı MBA modern işletme prensipleri ve uygulamaları ile güncel kalmak isteyen küresel bir öğrenci nüfusuna. 2016 yılı için, Merit İşletme Fakültesi kariyerlerini ilerletmek veya yeni bir iş kurmak isteyen zaman kısıtlı bireyler için ideal olan esnek başlangıç ​​tarihleri ​​ve ilgili konsantrasyonları olan tam lisanslı bir çevrimiçi MBA programı sunmaktadır.

Akreditasyon

Merit Business School eyalet lisanslıdır ve programlarını CHEA onaylı, ulusal kabul görmüş akreditasyon standartlarıyla hizalar. Merit, birden fazla değerlendirme önlemi kullanarak yüksek kaliteli lisansüstü eğitim sunar ve uygun ulusal ve uzmanlaşmış akreditörlerle birlikte çalışmaktadır.

Uluslararası Öğrenciler

Merit'in öğrencilerinin% 80'inden fazlası, ABD dışından geliyor, çok çeşitli ve canlı bir eğitim camiası yaratıyor. Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı olmayan veya daimi ikamet eden yabancı öğrenciler, Merit MBA ve lisansüstü sertifika programlarına başvurmak için başvurabilirler. Programımızın çevrimiçi niteliğinden dolayı, Merit Business School, uluslararası MBA öğrencilerinin ABD'ye öğrenci vizesine girmesine izin vermek için I-20 belgelerini yayınlayamaz.

Yine de, Global Learning Portal ve olağanüstü öğretim üyeleri vasıtasıyla Merit, uluslararası MBA öğrencilerinin çevrimiçi olarak uygun fiyatlı ve en kaliteli Amerikan tarzı işletme eğitimi alabilmeleri için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Hiçbir ikamet zorunluluğu yoktur. Yaşadığınız her yerde eğitim alabilir ve öğrenebilirsiniz. Çok çeşitli ödeme seçenekleri de vardır.

Daha fazla öğrenmek mi istiyorsunuz? Bugün bir Merit temsilcisiyle iletişime geçin ve sonraki adımlarınıza nasıl gideceğinizi öğrenin.

Program dili:
Ingilizce