Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

VİZYONU

Biz işletmeler, hükümetler ve toplumlar gelişmeler dünya standartlarında, yenilikçi, öğrenci odaklı, ve araştırma-yoğun bir öğrenme topluluğu olmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Biz, kariyerlerinde excel kendi toplumları meşgul ve yenilikçi, araştırmaya dayalı eğitim ve sosyal yardımları ile küresel iş dünyasının zorlukları karşılamak için bireyler hazırlamak.

Uluslararası Akredite Business School

AACSB Akreditasyonu

A Paul Koleji Dünya çapında, iş okulları için önde gelen akreditasyon kurumu (İşletme Advance Collegiate Schools Derneği) AACSB International tarafından akredite olmanın farklı gururunu taşımaktadır. AACSB okullar titiz ve kapsamlı bir akran değerlendirmesi yoluyla kalite ve sürekli iyileştirme bağlılıklarını teyit akredite. uluslararası AACSB sıkı standartları karşılayan ya da aşan sadece 560 okullar bu elit akreditasyon verilecek.

AACSB Uluslararası akreditasyon paydaşları bu iş okulları garanti:

  • Canlı ve ilgili misyona ulaşmak için kaynakları yönetme.
  • Peşin iş ve fakülte bursu ile yönetim bilgisi.
  • Kalite ve mevcut müfredatın yüksek kalibreli öğretim sağlayın.
  • Öğrenci ve nitelikli öğretim üyeleri arasında anlamlı bir etkileşim geliştirin.
  • Belirtilen öğrenme hedeflerine ulaşmış mezunları üretin.

ACPHA Akreditasyon

New Hampshire Üniversitesi'nde Otelcilik Ayrıca (Ağırlama Yönetimi Programları Akreditasyon Komisyonu) ACPHA tarafından akredite edilmiştir. programının kalitesini sağlamak ve kurumun veya programın iyileştirilmesi yardımcı olmak için: ACPHA akreditasyon iki temel amacı vardır.

NEASC Akreditasyon

Tüm UNH programları da NEASC, Okullar ve Kolejler New England Association tarafından akredite edilmiştir. NEASC, ülkenin en eski bölgesel accreditating ajansı, 2.000 'den fazla Connecticut, Maine, Massachusetts, New Hampshire, Rhode Island ve Vermont kamu ve özel kurumları, yanı sıra 60'dan fazla uluslar Amerikan uluslararası okullar vermektedir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

1 Yıllık MBA

University of New Hampshire - Peter T. Paul College of Business and Economics

Bu tam zamanlı olarak, fast-track MBA programı, az 1 yıl AACSB akredite kurumdan ileri derecede kazanacağım. ... [+]

GÜZ 2017 İÇİN ŞİMDİ BAŞVURULARABİLİRSİNİZ !!

Bizim yeni ve yenilikçi müfredat özellikle bu son derece sıralarda yer AACSB akredite MBA programı aracılığıyla ilerlemeyi hızlandırmak için tasarlanmıştır. Biz, kurslar entegre iş kilit beceri ve başarı için gerekli kavramları belirleme ve sonra sınıf tartışmaları, olguların, konuk konferanslar ve projeler aracılığıyla bu becerileri ve kavramları ana yardım ederek bunu.

Program New York Residency, Kurumsal Danışmanlık Projesi ve Uluslararası Residency içerir.

Güz 2017 için ALL-YENİ Uzmanlık olacaktır: Finans (corproate, Yatırımlar Genel) Veri ve İş Analitiği Pazarlama (Yeni Ürün Geliştirme, Dijital Pazarlama, Genel) küresel iş Büyüme ve Yenilik Otelcilik Yönetimi ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Durham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku