Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Görevimiz

Rady School of Management , inovasyon, işbirliği ve bilgi yoluyla dünyada olumlu bir etki yaratan etik ve girişimci liderleri geliştirir.

Degerlerimiz

İşbirlikçi kültürümüz, inovasyon, etki, işbirliği, bütünlük ve risk alma gibi beş temel değeri temel alır.

Geleceğimiz:

14 yıllık süresince, öğrencilerimiz ve mezunlarımız, 150'den fazla şirketi başkalarına fayda sağlamak için geliştirdiler ve bölgede, eyalette, ülkemizde ve dünyadaki yenilik ekonomisini etkilediler. Üst düzey öğretim üyelerini işe almaya, önde gelen öğrenci bilim insanlarını cezbetmeye ve yenilikçi iş ve araştırma işbirlikleri için iklim yaratmaya devam edeceğiz.

Rady bir Full-Time MBA programı, çalışan profesyoneller için iki FlexMBA programları Finans programında, Business Analytics, doktora programında Bilim Master yanı sıra lisans ve yönetici eğitim kursları Usta sunmaktadır. UC San Diego'nun soyası, 16 Nobel Ödülü sahibi (eski ve mevcut öğretim üyeleri) ve sekiz MacArthur Vakfı ödül alıcıları içerir. Rady Okulu bu araştırmanın, gelişimin ve yeniliğin bağında - müfredatımızın ve akademik modelimizin altında yatıyor.


Küresel Bir Kurum

UC San Diego'daki Rady School of Management, yüksek öğrenim ve araştırma için ABD'nin en üst düzey kurumlarından birinde yer alan profesyonel bir okuldur. Rady School, 2003 yılında kurulmuş ve 2011 yılında AACSB International (Advance Collegiate Schools of Business'ın Birliğinden) tarafından akredite edilmiş ve ABD'de biricik yeni bir işletme okuludur.

UC San Diego, dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olarak tanınmaktadır ve kültürel açıdan çok çeşitli, uluslararası bir öğrenci kitlesi üretmek için şanslı. Rady Okulu, okulun dokusu için gerekli olan kültürel içermeyi kucaklıyor. Çeşitlilik, yaratıcılığın, inovasyonun, anlayışın ve bilhassa anlayışın temelini oluyor; bunların hepsi, Rady School'umuzu olağanüstü yapan mozaiğe katkıda bulunuyor.

Rady School, tüm yerel ve uluslararası nüfusları cezbetmek, karşılamak ve ilgi çekici olmayı taahhüt ediyor. San Diego topluluğu, entelektüel teşvik, kültürel zenginleşme, sosyal taahhüt ve çeşitli nüfusların küresel anlayışından kazanmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Rady School of Management

Full-Time MBA, geleceğinize vizyon edinmenizi sağlayacak ve size harika fikirleri pazara taşımak için bilgi vermek üzere tasarlanmış bir yenilik dalaveresi. ... [+]

İnovasyona Dalınma

Full-Time MBA , geleceğinize vizyon edinmenizi sağlayacak ve size harika fikirleri pazara taşımak için bilgi verecek şekilde tasarlandı. Tam zamanlı MBA öğrencileri akıllı, işbirliğine dayalı, yenilikçi işler için tutkulu, bilim ve teknolojinin dünyalarıyla ilgileniyor ve kariyerlerinin sonraki aşamalarını başlatmaya hazır.

Kariyer Odaklı

Birinci Gününden Kariyerinize Odaklanıyoruz.

Rady Lisansüstü Kariyer Bağlantılarının misyonu, kariyer kararlarının geliştirilmesi, değerlendirilmesi ve uygulanmasında Yüksek Lisans İşletme Yöneticilerine yardımcı olmaktır.

Aktif Görev ve Gaziler için

Askeri personel ve gaziler, Rady School'un sunduğu özel programlar ve fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirler. Neden Rady Okulu'nun San Diego'nun en iyi askeri MBA seçeneğidir öğrenin.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
21 - 30 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yarı zamanlı MBA

Rady School of Management

Part time MBA - Rady FlexMBA öğrencileri, inovasyon tutkusu ve iş başarısı sağlama çabasıyla çalışan profesyoneller. Yeni fikirleri ve fırsatları keşfediyor, iş dünyasını ... [+]

Yarı Zamanlı MBA (Rady FlexMBA)

FlexMBA öğrencileri, yenilikçiliğe ve iş başarısı yaratma güdüsüne sahip profesyonel çalışıyorlar. Yeni fikirleri ve fırsatları keşfederler, iş dünyasını ve dünyayı dönüştürmenin yollarını keşfedip geliştirirler.

FlexMBA öğrencileri mevcut rollerinde üstünlük sağlar ve daha fazla sorumluluk almaya ve daha fazla katkı sağlamaya hazırdır. Part-time MBA programı, öğrencilerin kendi ve kuruluşlarının eğitim ve mesleki gelişimlerine yönelik hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlar.

FlexMBA Öğrencileri için destek

FlexMBA zorlu iş ve sorumluluk alanlarında çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Rady School tarafından sağlanan idari destek, çalışmalarınıza odaklanan zamanınızı en üst düzeye çıkarmanıza ve diğer öğrenciler, profesörler ve iş dünyası liderleri ile güçlü bağlantılar kurmanıza olanak tanır. Hayat oluştuğunda, FlexMBA personeli akademik ilerlemenizi korumak ve hedeflerinize ulaşmak için tavsiye ve yardım sunar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
24 - 30 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

StartR - Rady School's Accelerator

Rady School of Management
Address
Gilman Drive,9500, La Jolla
92093 San Diego, California, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 858-534-9000