Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Görevimiz

Rady School of Management inovasyon, işbirliği ve bilgi birikimi ile dünyada olumlu bir etkiye sahip olan etik ve girişimci liderler geliştirmektedir.

Degerlerimiz

İşbirlikçi kültürümüz, inovasyon, etki, işbirliği, bütünlük ve risk alma gibi beş temel değeri temel alır.

Geleceğimiz:

2003 yılından bu yana, öğrencilerimiz ve mezunlarımız, başkalarına fayda sağlamak ve bölgemizdeki, eyaletimizdeki, ülkemizdeki ve dünyadaki inovasyon ekonomisini etkileyen 180'den fazla şirket geliştirmiştir. En iyi fakülteyi işe almaya, önde gelen öğrenci alimleri çekmeye ve yenilikçi iş ve araştırma işbirlikleri için bir ortam yaratmaya devam edeceğiz.

Rady, Full-Time MBA programı , çalışan profesyoneller için iki FlexMBA programı, Finans Yüksek Lisans programı, İşletme Analitiği Yüksek Lisans Programı, Profesyonel Hesap Yüksek Lisans Programı , doktora programı ve lisans ve yönetici eğitimi kursları sunmaktadır. UC San Diego'nun soyunda 16 Nobel ödülü (eski ve şu anki fakülte) ve sekiz MacArthur Vakfı ödülünü alan alıcı bulunuyor. Rady Okulu, bu araştırma, geliştirme ve inovasyonun eşiğindedir - müfredatımızın ve akademik modelimizin temelini oluşturur.

Küresel Bir Kurum

UC San Diego'daki Rady School of Management , ABD'de yüksek öğretim ve araştırma için en üst düzey kurumlardan birinde bulunan profesyonel bir okuldur. 2003 yılında kurulan ve 2011 yılında AACSB International (Business School of Business School of Advance Derneği) tarafından akredite edilmiş olan Rady School, US News'de oluşturulan tek yeni işletme okulu.

UC San Diego, dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olarak tanınmaktadır ve kültürel açıdan çok çeşitli, uluslararası bir öğrenci kitlesi üretmek için şanslı. Rady Okulu, okulun dokusu için gerekli olan kültürel içermeyi kucaklıyor. Çeşitlilik, yaratıcılığın, inovasyonun, anlayışın ve bilhassa anlayışın temelini oluyor; bunların hepsi, Rady School'umuzu olağanüstü yapan mozaiğe katkıda bulunuyor.

Rady School, tüm yerel ve uluslararası nüfusları cezbetmek, karşılamak ve ilgi çekici olmayı taahhüt ediyor. San Diego topluluğu, entelektüel teşvik, kültürel zenginleşme, sosyal taahhüt ve çeşitli nüfusların küresel anlayışından kazanmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Rady School of Management

UC San Diego'daki Rady School of Management tam zamanlı MBA, geleceğe yönelik görüşünüzü etkilemek ve size harika fikirleri piyasaya sürmek için bilgi vermek üzere tasarl ... [+]

İnovasyona Dalınma

Full-Time MBA , geleceğinize vizyon edinmenizi sağlayacak ve size harika fikirleri pazara taşımak için bilgi verecek şekilde tasarlandı. Tam zamanlı MBA öğrencileri akıllı, işbirliğine dayalı, yenilikçi işler için tutkulu, bilim ve teknolojinin dünyalarıyla ilgileniyor ve kariyerlerinin sonraki aşamalarını başlatmaya hazır.

Kariyer Odaklı

Birinci Gününden Kariyerinize Odaklanıyoruz.

Rady Lisansüstü Kariyer Bağlantılarının misyonu, kariyer kararlarının geliştirilmesi, değerlendirilmesi ve uygulanmasında Yüksek Lisans İşletme Yöneticilerine yardımcı olmaktır.

Aktif Görev ve Gaziler için

Askeri personel ve gaziler, Rady School'un sunduğu özel programlar ve fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirler. Neden Rady Okulu'nun San Diego'nun en iyi askeri MBA seçeneğidir öğrenin.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
21 - 30 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yarı zamanlı MBA

Rady School of Management

UC San Diego'daki Rady School of Management yarı zamanlı FlexMBA, yenilikçiliğe meraklı çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. FlexMBA öğrencileri şu anki rollerinde ... [+]

Yarı Zamanlı MBA (Rady FlexMBA)

FlexMBA öğrencileri, yenilikçiliğe ve iş başarısı yaratma güdüsüne sahip profesyonel çalışıyorlar. Yeni fikirleri ve fırsatları keşfederler, iş dünyasını ve dünyayı dönüştürmenin yollarını keşfedip geliştirirler.

FlexMBA öğrencileri mevcut rollerinde üstünlük sağlar ve daha fazla sorumluluk almaya ve daha fazla katkı sağlamaya hazırdır. Part-time MBA programı, öğrencilerin kendi ve kuruluşlarının eğitim ve mesleki gelişimlerine yönelik hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlar.

FlexMBA Öğrencileri için destek

FlexMBA zorlu iş ve sorumluluk alanlarında çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Rady School tarafından sağlanan idari destek, çalışmalarınıza odaklanan zamanınızı en üst düzeye çıkarmanıza ve diğer öğrenciler, profesörler ve iş dünyası liderleri ile güçlü bağlantılar kurmanıza olanak tanır. Hayat oluştuğunda, FlexMBA personeli akademik ilerlemenizi korumak ve hedeflerinize ulaşmak için tavsiye ve yardım sunar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
24 - 30 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

StartR - Rady School's Accelerator

MBA Class of 2019 Highlights

Alumni Profile - Suman Kamuganti

Alumni Profile - Amy Bernal

Rady School of Management
Address
Gilman Drive,9500, La Jolla
92093 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 858-534-9000