Rady School of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Görevimiz

UC San Diego'daki Rady School of Management inovasyon, işbirliği ve bilgi yoluyla dünyada olumlu etki yapan etik ve girişimci liderler geliştirir.

Degerlerimiz

İşbirlikçi kültürümüz, inovasyon, etki, işbirliği, dürüstlük ve risk almanın beş temel değerine dayanmaktadır.

Geleceğimiz

14 yılımızda öğrencilerimiz ve mezunlarımız, diğerlerine yarar sağlamak ve bölgemiz, eyaletimiz, ülkemiz ve dünyadaki yenilik ekonomisini etkilemek için 150'den fazla şirket geliştirdi. Üst düzey öğretim üyelerini işe almaya, önde gelen öğrenci bilginlerini çekmeye ve yenilikçi iş ve araştırma işbirlikleri için bir iklim yaratmaya devam edeceğiz.

Rady, Tam Zamanlı MBA programı , çalışan profesyoneller için iki FlexMBA programı, Finans Yüksek Lisans programı, tam zamanlı ve FlexWeekend (2021'den itibaren) İş Analitiği Bilim Ustası, Profesyonel Muhasebe Yüksek Lisansı, Ph.D. programı , lisans ve yönetici eğitimi dersleri. UC San Diego'nun soyunda 16 Nobel Ödülü sahibi (eski ve şimdiki fakülte) ve sekiz MacArthur Vakfı ödül sahibi var. Rady Okulu bu araştırma, geliştirme ve yeniliğin buluşma noktasındadır - müfredatımızın ve akademik modelimizin altındadır.

Küresel Bir Kurum

UC San Diego'daki Rady School of Management yüksek öğretim ve araştırma için ABD'deki en üst düzey kurumlardan birinde profesyonel bir okul. 2003 yılında kurulan ve 2011 yılında AACSB International (Meslek Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği) tarafından akredite edilmiş olan Rady School, son 30 yıl içinde ABD Haberler ve Dünya Raporunda ilk 10 sıradaki kamu araştırma üniversitesinde yaratılan tek yeni işletme okulu ve AACSB tanımasını elde etmek için ülkedeki en gençlerden biridir.

UC San Diego, dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olarak kabul edilmektedir ve kültürel çeşitlilik gösteren, uluslararası bir öğrenci organı sağlama şansına sahiptir. Rady Okulu, okulun dokusu için gerekli olan kültürel içermeyi benimser. Çeşitlilik yaratıcılık, yenilikçilik, içgörü ve özellikle anlayış için temeldir ve bunların hepsi Rady Okulumuzu olağanüstü kılan mozaiğe katkıda bulunur.

Rady Okulu, tüm yerel ve uluslararası nüfusu cezbetmeye, karşılamaya ve bunlara katılmaya kendini adamıştır. San Diego topluluğu, entelektüel uyarım, kültürel zenginleştirme, sosyal bağlılık ve çeşitli popülasyonların küresel anlayışından kazanır.

Konumlar

San Diego

Rady School of Management

Address
Gilman Drive,9500,
La Jolla

92093 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 858-534-9000

Akreditasyonlar

AACSB Accredited