Rady School of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Görevimiz

UC San Diego'daki Rady School of Management inovasyon, işbirliği ve bilgi yoluyla dünyada olumlu etki yaratan etik ve girişimci liderler geliştirir.

Degerlerimiz

İşbirlikçi kültürümüz, inovasyon, etki, işbirliği, bütünlük ve risk alma gibi beş temel değeri temel alır.

Geleceğimiz:

2003 yılından bu yana, öğrencilerimiz ve mezunlarımız, başkalarına fayda sağlamak ve bölgemizdeki, eyaletimizdeki, ülkemizdeki ve dünyadaki inovasyon ekonomisini etkileyen 180'den fazla şirket geliştirmiştir. En iyi fakülteyi işe almaya, önde gelen öğrenci alimleri çekmeye ve yenilikçi iş ve araştırma işbirlikleri için bir ortam yaratmaya devam edeceğiz.

Rady, Tam Zamanlı MBA programı , çalışan profesyoneller için iki FlexMBA programı, Finans Yüksek Lisans programı, tam zamanlı ve İş Analitiği FlexWeekend Yüksek Lisans Bilim , Profesyonel Muhasebe Yüksek Lisans, doktora programı ve lisans yönetici eğitim kursları. UC San Diego'nun soyunda 16 Nobel Ödülü sahibi (eski ve şimdiki fakülte) ve sekiz MacArthur Vakfı ödül sahibi var. Rady Okulu bu araştırma, geliştirme ve yeniliğin buluşma noktasındadır - müfredatımızın ve akademik modelimizin altındadır.

Küresel Bir Kurum

UC San Diego'daki Rady School of Management , ABD'de yüksek öğretim ve araştırma için en üst düzey kurumlardan birinde bulunan profesyonel bir okuldur. 2003 yılında kurulan ve 2011 yılında AACSB International (Business School of Business School of Advance Derneği) tarafından akredite edilmiş olan Rady School, US News'de oluşturulan tek yeni işletme okulu.

UC San Diego, dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olarak tanınmaktadır ve kültürel açıdan çok çeşitli, uluslararası bir öğrenci kitlesi üretmek için şanslı. Rady Okulu, okulun dokusu için gerekli olan kültürel içermeyi kucaklıyor. Çeşitlilik, yaratıcılığın, inovasyonun, anlayışın ve bilhassa anlayışın temelini oluyor; bunların hepsi, Rady School'umuzu olağanüstü yapan mozaiğe katkıda bulunuyor.

Rady School, tüm yerel ve uluslararası nüfusları cezbetmek, karşılamak ve ilgi çekici olmayı taahhüt ediyor. San Diego topluluğu, entelektüel teşvik, kültürel zenginleşme, sosyal taahhüt ve çeşitli nüfusların küresel anlayışından kazanmaktadır.

Konumlar

San Diego

Rady School of Management

Address
Gilman Drive,9500,
La Jolla

92093 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 858-534-9000

Akreditasyonlar

AACSB Accredited