Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

mükemmellik bir gelenek üzerine inşa edilen

Yaklaşık 60 yıldır, San Diego Devlet Üniversitesi İşletme Koleji işletme eğitiminde lider ve yenilikçi olarak kendini kabul ettirdi. mezunlar, yaygın olarak saygı fakülte ve çığır açan bir müfredatın etkileyici bir listesini, üniversite teorik bilgi ve gerçek dünya deneyimi ile donatılmış yetenekli liderleri eğitmek devam ediyor.

İşletme Koleji Kaliforniya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde en iyi 50 kamu işletme okulları arasında ilk on en iyi işletme okullarından biri olarak en son US News & World Report araştırmasında sıralanır olmuştur.

SDSU Forbes, US News & World Report, ve Bloomberg Businessweek tarafından milletin en iyileri arasında sıralanır San Diego bölgesinde sadece MBA programı vardır. Ayrıca Askeri Times tarafından milletin en iyileri arasında sıralanır Güney Kaliforniya'da tek devlet destekli MBA programı. (Sıralamalar & Övgüler) danışma kurulları, rehberlik programları ve eğitim merkezleri bir dizi sayesinde, üniversite değerli olmak için elimizden mezunları için gerekli olan beceri ve eğitim gerçek dünya anlayışı ile bize sağlamış, iş dünyası ile uzun soluklu ilişkilerini geliştirdi küresel pazar içinde. Aşağıda SDSU öğrencilere sunulan yenilikçi kaynaklar ve bazı programlar bir listesidir:

çok sayıda öğrenci girişimcilik, ulusal olarak tanınan Lavin Girişimcilik Merkezi ve majör ne olursa olsun tüm lisans sunulan girişimcilik minor son ek için bir yetenek ifade ile öğrencilere başarılı bir işletme kurmak için gereken eğitim temel sağlar.
West Coast türünün ilk biri olarak, Wells Fargo Finansal Piyasalar Laboratuvar araştırma, süreç ve gerçek zamanlı ekonomik ve mali verileri analiz etmek için iş öğrenci ve öğretim araçları sunar.
profesyonel satış ve satış yönetimi uzmanlık satış ve yönetim becerileri ile üniversite mezunları için artan küresel talep karşısında 3M firması ile geliştirilmiştir. SDSU lisans için bir satış ihtisas programı sunmak için California eyaletinde sadece iki üniversiteden biridir.

Bu kaynaklar ve programlar SDSU öğrencileri için kullanılabilir zengin teklifleri sadece küçük bir bölümünü temsil etmektedir.

Günümüz iş ortamında yeri dünyanın dört bir yanından seçkin işletme okulları arasında İşletme SDSU Koleji zorlukları karşılamak için tasarlanmış, gelişmekte sınıflar ve kurs Bizim üstün araştırma, ödüllü fakülte ve özveri.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

San Diego State University

Dünya çapında 4. - Spor Yönetimi alanındaki SDSU MBA, öğrencileri Spor alanındaki mesleki zorlukları ve talepleri karşılamaya hazırlar. Ocak başlangıç ​​tarihi. 12 ay yoğ ... [+]

SPOR İŞ DERGİSİ 2017 DÜNYARINDA SPOR YÖNETİMİNDE TOP 5 EN İYİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMINDAN BİRİNCİ OLARAK seçildi

San Diego Devlet Üniversitesi Güçlü Varlıkları Spor sektörünü incelemek için doğru lisans programını seçerken, dikkate alınması gereken bir takım faktörler vardır. Aşağıda, SDSU Spor MBA'nın spor odaklı bir MBA aramak için ideal bir yer olduğuna inandığımız temel nedenler verilmiştir. Lisansüstü Spor İşletmeleri programlarının önde gelen sıralamasında Sports Business International'da dünyadaki en büyük 4. sıralamamızın, biz ve mezunlarımızın iddialı öğrenciler için en iyi seçim olmasını sağlamak için yaptıkları çalışmaları yansıttığına inanıyoruz. Ayrıca, Fowler İşletme Fakültesi, TOP 50 ABD Kamu İşletme Okullarında yer almaktadır. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

San Diego State University MBA Program

San Diego State University Executive MBA Program