Resmi açıklamayı okuyun

Southern States Üniversitesi (SSU), küçük bir iş yönetme veya büyük bir şirkette üst düzey yöneticilik pozisyonlarında içine ilerleyen için gerekli becerileri ile öğrencilere sağlayan yürütücü işletme eğitiminde bir lider haline geliyor. Ilgi teknoloji, sağlık, hükümet, perakende veya non-kar iş olsun, SSU size bugünün rekabetçi pazarda başarıya ulaşmak için gerekli becerileri öğretecek.

Dünya çapında South Coast Plaza onların nefes kesen günbatımı ile Pasifik Okyanusu plajlara - SSU Amerika Birleşik Devletleri'nde en güzel yerleri bazı kampüsleri vardır. Orange County ("OC") olarak Newport Beach bölgesinde bizim kampüs Güney Kaliforniya'da başbakan yemek, alışveriş ve eğlence yerlerin yakınında yatıyor. Disneyland, Universal Studios Hollywood ve diğer önemli turistik sadece kısa bir araba yolculuğu vardır.

2010 yılında, Southern States University Bağımsız Kolejler ve Okullar için Akreditasyon Konseyi (ACICS) ulusal akreditasyon aldı. Moda Valley, Newport Beach ve La Jolla - Bizim akreditasyon SSU tüm SSU yerlerde tüm lisans programları (BBA & MBA) ve Yoğun İngilizce Programı sunmak için izin verir.

Southern States University aynı zamanda Özel Postsecondary Eğitim Kaliforniya Bürosu (BPPE) tarafından çalıştırmak için lisanslı.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Southern States University

İşletme Southern Devletleri Üniversitesi Master sürekli değişen ve gelişen iş ve sanayi dünyası ile başa çıkmak için öğrencileri hazırlamak yardımcı olmak için tasarlanmı ... [+]

İşletme Southern Devletleri Üniversitesi Master sürekli değişen ve gelişen iş ve sanayi dünyası ile başa çıkmak için öğrencileri hazırlamak yardımcı olmak için tasarlanmış bir iki yıllık bir programdır. Modern yönetim becerileri ile birlikte sağlam bir akademik ve teorik bir iş temeli sağlamak üzerine vurgu ile, programın öğrencilerin küresel ekonominin yapısının derinlemesine bir anlayış yanı sıra pratik iş karar verme becerileri kazanmaları sağlamak için yapılandırılmıştır bu küresel ekonomide iş faaliyetleri giderek artan karmaşıklığı ile başa çıkmak için gerekli. Küreselleşme ve uluslararası iş bilgi ve becerileri üzerine eğitim odağa ek olarak, SSU benzersiz bir işbirliği ruhu içinde çalışmak için tüm dünya etrafında bir araya ülkeden adaylarına getiren bir MBA programı sunmak için konumlandırılmış. Öğrencilerin 'sıkı programları ve sorumlulukları dikkate alarak, SSU MBA içerisinde hafta içi akşamları ve cumartesi sabahları ve öğleden sonraları sunulmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri yeniliman Sahili San Diego
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku