Southern States University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Southern States Üniversitesi (SSU), küçük bir iş yönetme veya büyük bir şirkette üst düzey yöneticilik pozisyonlarında içine ilerleyen için gerekli becerileri ile öğrencilere sağlayan yürütücü işletme eğitiminde bir lider haline geliyor. Ilgi teknoloji, sağlık, hükümet, perakende veya non-kar iş olsun, SSU size bugünün rekabetçi pazarda başarıya ulaşmak için gerekli becerileri öğretecek.

Dünya çapında South Coast Plaza onların nefes kesen günbatımı ile Pasifik Okyanusu plajlara - SSU Amerika Birleşik Devletleri'nde en güzel yerleri bazı kampüsleri vardır. Orange County ("OC") olarak Newport Beach bölgesinde bizim kampüs Güney Kaliforniya'da başbakan yemek, alışveriş ve eğlence yerlerin yakınında yatıyor. Disneyland, Universal Studios Hollywood ve diğer önemli turistik sadece kısa bir araba yolculuğu vardır.

2010 yılında, Southern States University Bağımsız Kolejler ve Okullar için Akreditasyon Konseyi (ACICS) ulusal akreditasyon aldı. Moda Valley, Newport Beach ve La Jolla - Bizim akreditasyon SSU tüm SSU yerlerde tüm lisans programları (BBA & MBA) ve Yoğun İngilizce Programı sunmak için izin verir.

Southern States University aynı zamanda Özel Postsecondary Eğitim Kaliforniya Bürosu (BPPE) tarafından çalıştırmak için lisanslı.

Konumlar

yeniliman Sahili

Address
1601 Dove Street, Suite 105
Newport Beach

92660 yeniliman Sahili, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

San Diego

Address
Holiday Court, Suite 111
La Jolla

3252 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

San Diego

Address
123 Camino de la Reina Suite 100 East
San Diego

92108 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin