Seattle Pacific University School of Health Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1936'dan beri, SPU Sağlık Bilimleri Fakültesi yeni kapılar açtı ve klinik bakım, uzmanlık uygulaması, egzersiz bilimi, sağlık ve fitness, eğitim, akademisyenler ve çeşitli klinik popülasyonlarla etkileşim gibi fırsatlar dahil heyecan verici yeni kariyer yolları yarattı.

BİZ KİMİZ

SPU, hem Hemşirelik hem de Sağlık ve İnsan Performansı programlarının üstün kalitesi ve mezunlarının yetkinliği ve karakteri ile bölge genelinde tanınmaktadır. SPU mezunları, bilgilerini, becerilerini ve özenlerini her gün binlerce insanın hayatında derin bir fark yaratmak, topluluklarıyla etkileşim kurmak ve 21. yüzyılda bir fark yaratmak için kullanıyorlar.

SPU'da sizi profesyonel toplulukta başarıya hazırlamaya kendini adamış öğretim üyeleri bulacaksınız. Bu, kişisel, bireysel ilginin akademik deneyiminizin önemli bir parçası olacağı anlamına gelir. Dahası, SPU öğretim üyeleri programınıza gerçek dünya deneyimi getirerek kurs çalışmalarını teşvik edici ve klinik olarak alakalı hale getirir.

GÖREVİMİZ

Hristiyan değerlerine olan bağlılığımıza dayanarak, kültürle ilgilenen, dünyayı değiştiren mezunlar geliştirmek için toplulukla ortak olmaya çalışıyoruz ve:

Tüm insanlara en üst düzeyde profesyonel özenle hizmet edin

Farklı ve değişen bir ortamda yetkinlik sergileyin

Bilgelik, karakter ve şefkatle hareket edin

Kariyerlerinin her alanında liderlik sergilemek

Optimum beden, zihin ve ruh sağlığını teşvik edin

TEMEL DEĞERLERİMİZ

  • mükemmellik
  • Saygı
  • çeşitlilik
  • soruşturma
  • Bakım varlığı

Konumlar

Seattle

Address
3rd Avenue West,3307
98119 Seattle, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: