Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Smeal Hakkinda

Penn State Smeal College of Business, ülke çapında ve dünyadaki 6.000'den fazla öğrenciye yüksek lisans, lisans, doktora ve yönetici eğitimi fırsatı sunan hareketli bir entelektüel topluluktur. 1953'teki tanıtımımızdan bu yana, Penn State'in geniş mezun ağına her yıl eklenerek 75.000'den fazla öğrenci mesleki başarı için hazırlandık. Olumlu bir fark yaratacak yetenek arayan üst düzey küresel organizasyonlar için bir tercih noktasıyız. Önde gelen fakülte ve araştırma merkezleri ve enstitüler ağı sayesinde yarının iş uygulamalarını etkileyen bir bilgi kaynağıyız. Bağlantılar kuruyor, fırsatlar yaratıyor ve sonuç üretiyoruz.

Penn Devlet Değerleri

Penn State'de, bir dizi temel değer, topluluk üyelerinin davranışlarını ve gündelik eylemlerini yönlendirir. Bu değerler şunları içerir:

 • Dürüstlük: En yüksek akademik, mesleki ve etik standartlara uygun olarak dürüstlük ve dürüstlükle hareket ediyoruz.
 • Saygı: Her insanın haysiyetine saygı duyuyor ve onurlandırıyor, sivil söylemi kucaklıyor ve çeşitli ve kapsayıcı bir toplumu besliyoruz.
 • Sorumluluk: Sorumlu davranırız ve kararlarımıza, eylemlerimize ve bunların sonuçlarına karşı sorumluluk sahibiyiz.
 • Keşif: Topluluklarımızın, toplumumuzun ve çevrenin yararına yeni bilgi ve anlayışlar arar ve yaratıcılık ve yeniliği teşvik ederiz.
 • Mükemmellik: Bireyler, kurumlar ve yüksek öğrenimde bir lider olarak tüm çabalarımızda mükemmellik için gayret gösteririz.
 • Topluluk: Üniversitemizin, sunduğumuz toplulukların ve dünyanın iyileştirilmesi için birlikte çalışırız.

Smeal Stratejik Öncelikler

Üniversitenin temel değerlerinin bir uzantısı olan Smeal, bir kolej olarak yaptığımız her şeyin üstesinden gelmek için çaba gösterdiğimiz bir dizi stratejik öneme sahiptir. İçerirler:

 • Olağanüstü Eğitim: Smeal, derecesi ve lisans dışı programlardan oluşan bir portföy sayesinde öğrencileri, pazarın talep ettiği kritik bilgi, yetenek ve bakış açısıyla donatmayı taahhüt eder.
 • Etkileyici Araştırma: Smeal fakülte üyeleri, verimli araştırmacılardır ve dünyanın en iyi üyelerinden biridir. Üniversitenin merkezleri ve enstitüleri ağı bilgi paylaşımını teşvik eder ve ticari zorlukları ele alır.
 • Dürüstlük: Smeal, Şeref Yasası'nı taahhüt eder ve topluluğun üyelerine, adil ve ahlaki yollarla büyüklük için çaba sarf etmeye zorlayarak etik liderliği geliştirmeyi hedeflemektedir.
 • Farklılıkların Artırılması: Stratejik olarak benzersiz fikirleri benimsemek ve bağlantıları güçlendirmek üzerine odaklanan Smeal, çeşitliliği hoş geldin, kutluyor ve teşvik eden bir kültür inşa ediyor.
 • Sürdürülebilirlik: Smeal, operasyondan eğitim ve araştırmaya kadar sürdürülebilirlik yaklaşımını geliştirmede Penn State'deki akademik birimler arasında lider olmuştur.
Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Smeal College of Business, Penn State

Penn State Smeal danışmanlık konsantrasyonu, organizasyon değerlendirmesi ve tasarımı, strateji geliştirme ve uygulama, örgütsel liderlik yeteneklerinin geliştirilmesi ve ... [+]

Penn devlet smeal mba - danışma

Penn State Smeal danışmanlık konsantrasyonu, organizasyon değerlendirmesi ve tasarımı, strateji geliştirme ve uygulama, örgütsel liderlik yeteneklerinin geliştirilmesi ve proje ve müşteri katılım yönetimi konularında uzmanlık geliştirir.

Danışmanlık Kursları Danışmanlık Konsantrasyon Giriş: Danışmanlık süreçlerine, teşhis ve tasarıma ve müşteri katılım yönetimine giriş. Strateji Uygulaması ve Örgütsel Değişim: Mevcut organizasyon arasındaki boşlukları değerlendirin ve yeni stratejiler uygulamak veya değişikliği gerçekleştirmek için ihtiyaç duymak; Boşluğun kapatılması için süreçleri belirleyin. Karmaşık Müzakereler: Çok taraflı müzakereleri analiz etmek ve yürütmek için kavramlar ve stratejiler geliştirin. Büyüme ve Yenilik Stratejisi: Teknolojik ve kurumsal yeniliklerle büyüme ve karlılık fırsatlarını belirleyin ve bağımsız veya stratejik ortaklarla pazarlayın. Danışmanlık Fakültesinin özeti ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri State College
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Smeal College of Business, Penn State

Penn State Smeal finans konsantrasyonu, finansal analiz ve planlama, bankalar ve diğer kurumlar da dahil olmak üzere finansal varlıkların yönetimi ve şirketlerin ve diğer ... [+]

Penn devlet smeal mba - finans

Penn State Smeal finans konsantrasyonu, finansal analiz ve planlama, bankalar ve diğer kurumlar da dahil olmak üzere finansal varlıkların yönetimi ve şirketlerin ve diğer işletmelerin finansal yönetimi konularında uzmanlık kazanmak için tasarlanmış bir dizi ders içerir.

Finans Dersinin Özeti Finansal Mühendislik ve Kurumsal Strateji: Türev stratejileri, finansal yenilikçiliği ve riske maruz kalmayı yeniden mühendislik haline getirmek ve stratejik fırsatları artırmak için modern finansal teknikleri uygulama ve uygulama. Modern Portföy Yönetimi-Teorisi ve Uygulaması: Bir yatırım portföyünün performansını yapılandırmak, yönetmek ve izlemek için gerekli teorik temeller ve araçlar. Küresel Finans: Uluslararası çokuluslu şirkette uluslararası finansal finans problemlerini, gelişen uluslararası ödeme sistemlerinin iş üzerindeki etkisini, finansal yönetimini analiz edin. Finans Fakültesi Önemli Noktalar ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri State College
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Smeal College of Business, Penn State

Penn State Smeal pazarlama konsantrasyonu, tüketici davranışı, marka geliştirme ve öz sermaye, stratejik yönetim ve iletişim çerçeveleri ve pazarlama işlevlerini ve süreç ... [+]

Penn devlet smeal mba - pazarlama

Penn State Smeal pazarlama konsantrasyonu, tüketici davranışı, marka geliştirme ve öz sermaye, stratejik yönetim ve iletişim çerçeveleri ve pazarlama işlevlerini ve süreçlerini geliştiren teknolojiler hakkındaki bilginizi geliştirmek için tasarlanmış bir dizi kurs içeriyor.

Pazarlama Kursu Vurguları Yeni Ürün Geliştirme ve Yönetimi: İş fırsatı tanımlayın, potansiyel müşteri ihtiyaçlarını anlayın ve konseptten sanal prototipe yeni bir ürün geliştirin. Tüketici Davranışı: Psikoloji, sosyoloji, ekonomi ve diğer disiplinlerden tüketici anlayışında ve pazarlamada yararlı teori ve kavramlar hakkında bilgi sahibi olun. Marka Yönetimi: Marka değerinin oluşturulması, tasarlanması, ölçülmesi ve sürdürülmesi süreçlerini inceleyin ve anlayın. Pazarlama Özeti ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri State College
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Smeal College of Business, Penn State

Penn State Smeal tedarik zinciri yönetimi konsantrasyonu, kaynak, satın alma, dönüşüm ve lojistik yönetimi ve kanal ortaklarıyla işbirliği gibi alanlarda uzmanlık gelişti ... [+]

Penn State Smeal MBA - Tedarik Zinciri Yönetimi

Penn State Smeal tedarik zinciri yönetimi konsantrasyonu, kaynak, satın alma, dönüşüm ve lojistik yönetimi ve kanal ortaklarıyla işbirliği gibi alanlarda uzmanlık geliştirmek üzere tasarlanmış bir dizi dersi içerir.

Tedarik Zinciri Yönetimi Kurs Hedefleri Stratejik Satın Alma: Tedarik stratejisinin geliştirilmesi ve yürütülmesi için bir tedarik stratejisinin, e-tedarikin, tedarik parçalanmasının, işbirliğinin ve ilişki yönetimi ve küresel satınalmanın katkılarından faydalanmayı araştırır. Kurs stratejik planlamaya ve bilgi teknolojisinin kullanımına özel önem vermektedir. Üretim Stratejisi: Müşteri odaklı, çok aşamalı tedarik zincirlerinde üretim, stok ve konum kararları arasındaki bağlantıların anlaşılmasına odaklanmaktadır. Bilgi teknolojisi, tesis yeri ve kitle özelleştirmesi gibi stratejik seçimin, eşzamanlı tedarik zincirlerini desteklemek için öngörme ve toplu planlama gibi planlama kararlarıyla ne kadar ilgili olduğunu araştırıyor. Talep Yürütme: Talep tamamlama sürecinin planlanması ve yürütülmesine ilişkin stratejik çerçeve, yönetsel konular ve en iyi uygulamaların anlaşılmasını geliştirir. Duyarlı, esnek ve verimli talep gerçekleştirme için gereken e-özellikli yetenekler, ilişkiler ve kollara özel dikkat gösterilmektedir. Tedarik Zinciri Yönetimi Fakültesi Önemli Noktalar ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri State College
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
210 Business Building
State College, Pennsylvania, 16802 US