Resmi açıklamayı okuyun

fakülte ve Tallahassee International College personel bilgi sağlamak ve öğrencilerimize hizmet etmek, her şeyden önce, biz var olduğunu fark. Biz bilgi çağı kucaklamak dijital çağın lisansüstü öğrencilerinin çevrimiçi eğitim veren adanmıştır. Online eğitim teslimat teknoloji Çığır açan uluslararası iş genel anlayışı ile işgücü girmek için iş odaklı bireylerin nesil hazırlayacaktır.

Biz programlar, müfredat ve teslimat modları tüm sürekli iyileştirme için çalışıyoruz. Bu etkili öğretim ve pratik uygulamalar aracılığıyla gerçekleştirilir; Teknolojik okuryazarlık; öncelikle uygulamayı ilerletmek ve disiplin bilgiyi geliştirmek entelektüel katkılar dahil Koleji öğrenme misyonu, ilgili araştırma.

iletişim çağının başlangıcı her düzeyde eğitimin yeni biçimleri ile internet hakkında getirdi. TIC online programı herhangi bir ülkenin işgücü girmek için gerekli olan becerileri üretecektir dünyanın dört bir köşesinden, kaliteli eğitim öğrencilere sağlayacaktır.

Okul kökeninden bağımsız olarak, sosyo-ekonomik düzey ve ırksal, etnik ya da dini arka plan ülkelerinin, tüm öğrenciler için eğitim fırsatları sunmaktadır. Tüm nitelikli öğrencilere açık kabul politikası tutar.

Her öğrenci gibi saygı ayrı ve eşsiz bir bireydir. Her öğretim üyesi için amaçlarından biri saygı ve her öğrencinin onurunu ve değerini artırmaktır. Okul tarafından sağlanan hizmetlerin kendi özel hedeflerine ulaşmada öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel yetenek ile ayırt edilir. Bu amaçla, fakülte ve destek personeli her üyesi, öğrenci rehberlik sürecinde katkıda bulunmuştur. Okul öğrenme çapraz-kültürel boyutları üzerine bilinçli odaklı programlarını yürütmektedir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları: